Defalarca Güçlendirilmiş Çekim Gücü Yasasıyla Hayatımızı Değiştirmek – Mor Alev Gökyüzü ile Yükseliş Raporu

Thinking by Ariana PerezSevgili Dostlar, son zamanlarda çok çabuk aklınıza gelen başınıza geliyor mu? Bir şeyleri gerçekleştirme gücünüzde muazzam bir gelişim görüyor musunuz? Neye direnç gösteriyorsanız, kâbuslarınızda yer veriyorsanız, onu üç boyutlu hayatınızda deneyimliyor musunuz? Peki ya güzel eşzamanlı bilgilerin ve olayların karşınıza çıkması, düşündüklerinizin doğrulanması? Bütün bunların birden fazla sebebi var.

1. Satürn Akrep burcuna geri döndü!

Tam Satürn’ün Yay’da olmasına alışmıştık ve rahat bir nefes aldık ki Satürn yeniden Akrep’e geçti, yine derinlere dalmaya başladık. Korkuların ortaya çıkışının sebebi de bu, demek ki tam olarak aydınlanmamışlar. Burada sorulması gereken sorular şunlar:

 • Aralık 2014’den önceki iki yıllık dönemde kendi ruhumda neler keşfettim?
 • Neleri eleyip, hangi korkuları aydınlattım?
 • Geriye neler kaldı?

Satürn bize diyor ki, “Temizliğinizi tam yaptınız mı? Yoksa yeniden eski alışkanlıklara döndünüz mü?” Bu yolculuk Eylül ortasına kadar sürecek ve sonra Satürn yeniden Yay’a giriş yapacak. Bu sefer etkisi geçen seferki gibi olmayacak, daha hafif ve hatırlatıcı bir etki yaşayacağız. Amaç, derinlerde yatan ve görmezden geldiğimiz tüm gölgelerden son bir defa kurtulmak. Satürn çok titiz bir öğretmen ve onun geçtiği alanlardaki görevlerimizi, baştan savma değil, kalıcı ve tüm detaylarıyla düzgün bir şekilde halletmemizi istiyor. Yapılacak şey (artık buna çok alıştık!) negatif ve anlamlandıramadığınız hisler ortaya çıktığında öncelikle bize ait olup olmadığını kalbimize sormak, bize ait değillerse hemen enerji temizliği yapmak, bize aitlerse o korkunun gözlerinin içine bakıp aslında hiç de korkulacak bir şey olmadığını görmek! Bunu blogdaki çeşitli salıverme yöntemleri, nefes çalışmaları veya meditasyonla yapabilirsiniz.

2. 2014 Bahar-Yaz aylarını hatırlayın – Öncü Burçlardaki Büyük Kare Açı geri dönüyor

Buyuk Kare Acı - moralev.comYaklaşmakta olan dolunayda yine bir büyük kare açı yaşayacağız. Bu açı yine Yengeç-Oğlak-Koç-Terazi dörtlüsünde gerçekleşecek. Şu anda ona doğru ilerleyen tırmanmayı yaşıyoruz. Yine etkiler 2014 kadar büyük çaplı değil, yine amaç aynı, yani “Acaba üzerimize düşeni yaptık mı? Hayatımızda memnun olmadığımız şeyleri değiştirmek için gerekli adımları attık mı?”. Arkadaşlar, evren bize sesleniyor ve diyor ki, “Anlayın artık! Zamanlar değişti! Yeni döneme göre davranın ve harekete geçin! Dengeye nasıl ulaşırsınız, onun üzerinde çalışın” Hep beraber, hayatın tüm alanlarında Kuzey Düğümünün bulunduğu Teraziye yani dengeye doğru yol alıyoruz. Bu kare açı hakkında daha sonra yine yazacağım, ama 2014 etkilerini ve amacını hatırlamakta fayda var. Onun için bu konuda yayınladığım çok sayıda yazıdan sadece birinin bağlantısını buraya ekliyorum, diğerlerini de arşivde bulabilirsiniz.

3. Ve her şeyi kolaylaştıran Süper Galaktik Merkez etkisi!

Bu bölümün fikri bana ait demek isterdim ama maalesef değil, bu etkiyi Sabian Sembollerinin kraliçesi Lynda Hill keşfetmiş, okur okumaz sizlerle paylaşmak istedim. Elbette yeni bir bilgi görünce dayanamayıp araştırmaya başladım ve aşağıdakileri de öğrendim. Tetikleyici görevi için Lynda Hill’e çok teşekkür ediyoruz.

Önce Süper Galaktik Merkezin (SGC)ne olduğuna bakalım. İçinde bulunduğumuz Samanyolu galaksisi de dâhil olmak on binlerce galaksi bir merkezin etrafında dönerler, bu topluluğa süper galaksi ya da meta galaksi adı verilir. Bizim galaksimizin merkezi (GC) ise SGC nin tam sağında yer almaktadır, o yüzden ekinoks ve gündönümlerine büyük etkileri vardır. Michael Erlewine,  “The Galactic Nucleus” kitabında diyor ki; “Bu süper yapılar (GC ve SGC) tam olarak birbirine dikey açıdadır ve merkezleri Öncü burçlara sıfır derecededir. (Akınıza Büyük Kare Açı geliyor, değil mi?) İşte burada Zodyak’ın geleneksel anlamına dair düşünülmesi gereken çok önemli bir nokta. Her sene dünya Süper Galaksi seviyesinden ekinokslarda ve bizim Galaksimizin merkezinin seviyesinden de Gündönümlerinde geçer.”

Rabbit out of a hatAyın Kuzey Düğümü önümüzdeki altı ay boyunca geriye giderken Süper Galaktik Merkez’den (SGC) bir geçiş yapacak. Bulunduğu derecenin Sabian Sembolü mükemmel. “Bir adam ideallerinin iç vizyonunun da önünde somut bir şekilde gerçekleştiğini görüyor.” (6⁰ Terazi). Bundan sonraki sembol ise “Bir adam Yeni Dünyanın gerçek iç bilgilerini öğrencilerine anlatıyor.”

İlk sembol ideallerimizi yaratma sözü verirken, ikincisi içimizdeki gerçek bilgeliğe daha da yaklaşmamızı anlatıyor.

Şu anda süregelen tüm enerjiler ve yeni astrolojik ortam göz önüne alındığında, bu harika bir şekilde gözler önüne serilen bir planı gösteriyor. Ruhlarımızın gerçek hedeflerine yaklaşıp uyumlanırken, bu dönemde gerçekten tüm boyutlarda ruhumuz ve zihnimizdekileri yaratmaya başlıyoruz. Burada birinci kalite tezahürden bahsediyorum. Bu bizlere verilen büyük bir fırsat.

İşte o yüzden, Satürn’e, Akrep yıldız takımına, büyük kare açılara ve hatta şu anda Yengeç’in suları içinde yüzen Güneş ve Mars’a teşekkür etmeliyiz.  (Mars için bu hep çok zordur) Saçma sapan, iç gerçekliğimizle alakası olmayan negatif ya da yararsız şeyler yaratmamamız için, o şeylerin kaynağını temizlememize yardımcı oluyorlar. Her birimiz bu temizliği tamamladığında büyük bir “tezahür maratonuna” gireceğiz.  Tek ihtiyacınız olan kalbinizi dinleyip onun içindeki gerçekleri takdir etmek.

Burada sadece iki Sabian sembolünden bahsettik ama bu geçiş süresince Kuzey Düğümünün geçeceği bütün semboller harika ve hatta büyülü bir güzelliğe sahip. Kozmik Zihin ya da Tanrı’nın Zihni ya da Evrenin Bilgeliği adı verilen devasa bilinçle irtibata geçmemiz çok daha kolay olacak.  Bunun sizlere vereceği hediyeler ve yetenekler bence saymakla bitmez. Lynda Hill bunun için “şapkadan tavşan çıkarmak” benzetmesini yapmış. Bence çok doğru.

Dostlar, kendinizi Çekim Gücü Yasasına uyumlayın, ağzınızdan çıkan kelimeler, düşündükleriniz ve istedikleriniz çok önemli. Ufak tefek şeylere takılmayın, her zaman gerçeklerin peşinde olun ve vizyonunuzun ne olduğu konusunda çok net olun. Pozitif yaşayın, pozitif düşünün. Bize söz verilen beşinci boyutun bir bölümünün provasını önümüzdeki altı ay içinde yapacağız gibi geliyor bana. Bu fırsatı bir ömür, belki de pek çok ömür boyunca bekledik ve işte en sonunda geldi.

Bu enerjiyi en iyi kullanmanın ve kendimizi Kozmik Bilince yaklaştırmanın yolu meditasyondan ve kalbimizi dinlemekten geçiyor. Bu arada sürekli salıvermeyi ve böylece negatifi bırakıp hayatınızda pozitife yer açmayı unutmayın.

Bizler bunu yapabiliriz, hep arzuladığımız gibi bir hayat kurabilir, hiç çözülmeyecekmiş gibi görünen sorunları yepyeni fikirlerle çözebilir ve turbo hızla çok uzun gelecekte olacağını sandığımız şeyleri bugüne getirebiliriz. Ancak, yeniçağda çözümler hiç sandığınız gibi değil, eski çözümlerin de geçerliliği kalmadı bunu unutmayın, kendinizi şaşırtın!

©Mor Alev 2015

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

7 comments

 1. Sevgili Mor Alev çok teşekkür ediyorum . Ben bugün yeni bir ofis açmak için harekete geçiyorum. Miskinliği ve uyuşukluğu üzerimden atıp yeniden başlamaya karar verdim.

  Beğen

 2. Cok tesekkür ederim hergün yazilarinizi merakla okuyor ve sindiriyorum.Isiginiz bol olsun.

  Beğen

 3. mor alev,senın yazdıkların hayatımı gercekten degıstırdı.Isteklerımı maddeleyerek yazıp yastıgımın altında tuttum.o dedıgın gunlerde acıp okudum.Kalbımden ,beynımden ve ruhumdan gercekten olmasını ıstedıgım ısteklerımın bırer bırer gerceklestıgını goruyorum.ınanın harıka ..cok cok tesekkurler

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.