Böylece Evrenin Tüm Güçleri, Sizin Arkanızda Olacaktır – Baş Melek Gabriel (Cebrail)

Rosie HardyDeğerli Sevgililer,

Bu Evren, “özgür irade” evrenidir. Dolayısıyla siz rica etmedikçe, Melekler yardıma gelmeyecektir. Yükselmiş Ustaların söyledikleri gibi; “İsteyin ve alacaksınız”. Bu desteği, Yaşamınızın her anında yapmış olduğunuz tüm seçimleriniz için kullanmanız, çok önemlidir.

Şayet:

Herhangi bir şey hakkında olumsuz düşünmek yerine, olumlu düşünmeyi seçiyorsanız;

Başkalarının kararlarını yargılamak yerine kabullenmeyi ve saygı göstermeyi seçiyorsanız;

“Almayı” beklemek yerine, vermeyi seçiyorsanız;

İşte tüm bu seçimleriniz, size bahşedilen nimetlere kavuşabilmeniz için, kalbinizi ve zihninizi açmış olduğunuzu gösterir. Eğer seçiminizi, herkesin en yüksek hayrına olacak şekilde yapmışsanız, o an Evrende hangi “enerjisel Varlık” müsait ise, yardımınıza koşması için ona “sinyal” vermiş olursunuz.

Görmeye ve kabul etmeye rıza (irade) gösterdiğinizde, etrafınızda bir sürü mucizeler meydana gelir. İnsanlar birden bire size, (maddi/manevi) bir şeyler vermeye başlarlar. Mümkün olacağını asla düşünemeyeceğiniz bir şekilde, eşzamanlı olaylar ortaya çıkar. Bu durum, Yaratan’ın “sonsuz lütfunun” doğal bir akışıdır. Ve kutsal enerji ile uyum içerisinde hareket etme iradesini gösteren herkes için, Yaratan’ın lütfu mevcuttur. Ayrıca bu kişiler, Evrenin tüm güçlerini arkalarına alırlar.

Sadece sizin komut vermenizi bekleyen, Evrensel bir enerji Akışı vardır. Sizler, Her şey olan Yaratan’ın en “has ve sınırsız” imkânlarıyla dolu olan bir Âlemde yaşıyorsunuz. Bu enerji Akışı, adeta geçtiği her yerde Her Şeyi yaratan bir “Nehir” gibidir.

Şayet yaratmak istediğiniz şeyin enerjisi, kalbinizle uyum içerisindeyse ve o şeyi kabul etmeye rıza gösteriyorsanız, bu güçlü “yaratıcı enerji nehri” sizin niyetinizin doğrultusunda akacaktır ve niyetinizi gerçekleştirecektir. Aslında bu oluşum, yaşamın doğal bir düzenidir. Ancak, sanki bir mucize gerçekleşmiş gibi algılanır.

Bu tür sonuçlar, güzel bir yaşamınızın olması için sergilediğiniz “istek ve irade” ile birlikte, İlahi Varlıkların sizi sevmesine ve desteklemesine izin vermenizle elde edilir. Bu tür mucizelerin gerçekleşmesi, tam olarak ne istediğinizi bilmek ve bunu doğrudan talep etmekle ilgidir. Aynı zamanda, “tüm kalbiyle inanan herkesin isteğinin yerine geleceğine” dair güçlü bir inanca sahip olmakla ilgisi vardır.

Dolayısıyla, yaşamınızda ortaya çıkan her şeyin, içinizdeki duygu ve düşüncelerin bir yansıması olduğunu kabullenin. Korku yerine, Sevgiyi deneyimleyebileceğiniz seçimler yapmaya başlayın. Örneğin; Size haksızlık yapan bir kişiyi, bu davranışı bağışlanamaz gibi görünse bile, bağışlayın. İstediğiniz bir şeye sahip olmadığınız için şikâyet etmek yerine, sahip olduğunuz şeylere teşekkür edin. Ve yaşamınızda birçok mucizelerin meydana gelebileceğine inanın. Tabii şayet bu mucizeleri görmeye ve kabul etmeye istekliyseniz…

Tutum ve davranışlarınızda yaptığınız bu değişiklikler, yaşamınıza Sevgi, Coşku ve Başarı getirecektir. Bunların hepsi, önce sizin iradenizle, sonra da Meleklerin ve Evrensel varlıkların size yardım etmelerine “izin vermeyi” yürekten istemenizle başlar.

Evet, bugünkü mesajınızı hep hatırlayın!

Seçimlerinizi, Barış, Huzur, Coşku ve Neşe dolu muhteşem bir Hayat elde edebilmek için yapın. Böylece Evrenin tüm güçleri, sizin arkanızda olacaktır.

Baş Melek Gabriel (Cebrail) adına

Shanta Gabriel

Arkadaşlar, gördüğünüz gibi, Konsey’in dünkü mesajı ve birkaç gün önce yayınladığım Zadkiel ve Lady Ametist mesajını takiben aynı konuda kalıyoruz: Özgürlük, özgür irade ve kendi gerçeğini yaratmak! Bu dönemde bu konuları iyice sindirmek hepimiz için çok faydalı olacaktır. Lütfen verilen fikirleri ve yöntemleri uygulamaya çalışın, en azından bir deneyin. Zamanlar değişti ve (biliyorum çok yazdım ama yine de tekrarlıyorum…) artık sorumluluk bizde! Güçlüsünüz, seviliyorsunuz, yapabilirsiniz ve asla yalnız değilsiniz!

Bu mesajı çeviren Mor Alev Dostuna, kanallık yapan Shanta Gabriel ve Gabriel (Cebrail)’e çok teşekkürler. (shantagabriel.com/)

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

3 comments

  1. Sevgili Mor Alev, bu blog hayatımı, hayata bakışımı, kim olduğumu, düşüncelerimi, enerjimi kısacası beni baştan aşağı değiştirdi❤️ Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyorum. Tekrar tekrar her seferinde farklı anlamları özümseyerek okuyorum yazılarınızı. Burası kocaman bir enerji okyanusu. Her daldığımda farklı hissettiğim gizli yerim benim. Dünyayı bambaşka gözlerle görüyorum şimdi. Varlığınız gerçekten bir lütüf. Burayı öylesine keşfetmedim ben biliyorum. Zamanı gelmişti sanırım. 7/8 aydır bu blogu okuyorum sanırım. Mor alev başta siz olmak üzere emeği geçen herkese kocaman sarılıyorum.💕🙏🏻

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.