Öne çıkan görev: Dengeyi sağlamak!

When The TV Turns To StaticSevgili Dostlar, son aylarda gelişen yeteneklerimden biri, çeşitli mekanların enerji dengesini net bir şekilde algılamak oldu. Daha önce sadece “hissederken” şimdi bu konuya ister istemez tamamen odaklanıyorum. Bu yetenek bende geliştiğine göre, mutlaka sizlerde de gelişmeye başlamıştır.

Sizlere elimden geldiğince açıklamaya çalışacağım. Herhangi bir yeri düşündüğümde, bir şehir, bir bina, bir ülke, bir kurum ya da bir şirket, zihin gözümde eskiden televizyonlarda gördüğümüz statik enerji gibi net olmayan çizgili bir görüntü ya da sürekli yer sarsıntısı gibi bir his alıyorsam, bu o yerin enerjisinin şu anda dengede olmadığını ve dengeye ihtiyacının olduğunu bildiriyor.

Bu konuda son günlerde çok sayıda kişiyle konuştum ve bugün bunu hepinizle paylaşmaya yönlendiriliyorum. Çünkü şu anda ülke ve bölge olarak kaygan zeminde gibiyiz. Dengeler oturmuş değil, sarkaç bir aşırı uçtan diğerine gidiyor ve bizim görevimiz ise dengeleri sağlamak. Bilge Baykuşlar, önemle göreve çağrılıyorsunuz.

Neden biz? Çünkü biz uyanmayı seçtik. Biz bu bölgede ışığı yaymayı seçtik. Ve Arkturusluların dediği gibi sevgiyi demirlemeyi seçtik. Bizler belli aşamalardan geçip alçak gönüllü olmayı, sevmeyi ve sevilmeyi, şükran duymayı, hepimiz eşit olduğunu, tüm varlıklarla bir olduğumuzu, yani hayatta asıl önemli olan şeyleri öğrendik ve öğreniyoruz.

Peki, dengeyi nasıl sağlarız? Şu anda birlikte çalıştığım ışık kolektifinden gelen bilgileri sizlere iletiyorum:

 • Rooted In The Tree Of Humaity Painting by Janis CornishÖncelikle kendi dengenizden başlayın. Bunu her gün yapabilirsiniz. Ayağa kalkın ve hafif ayaklarınız açıkken dikkatinizi kendinize verin. Bedeninizi tarayın, dengesizlikleri fark edin. Dengesizlikler her zaman yeterince sevilmemekten kaynaklanır. O noktalara derin nefesler eşliğinde sevginizi gönderin, gerekiyorsa kendinizden bu konuda özür dileyin ve dengesizliklerin sebebini şükranla salıverdiğinizi ilan edin. (Sebepler üzerinde çok düşünmenize gerek yok, hatta sebepleri bilmenize bile gerek yok. Bu acil bir çağrı olduğu için çok çabuk davranmak zorundayız.) Mor Alev enerjisinin ışığı ile kendinizi yıkayın. Enerjinin, yani koşulsuz Mor Alev sevgisinin baştan aşağıya ve aşağıdan yukarıya sürekli geçerek sizi her an daha da dengeli kıldığını hissedin. Şimdi topraklanın. Yani, ayak tabanlarınızdan yerin altına doğru kocaman kökler saldığınızı ve kendinizi sıkı sıkı bu dünyaya bağladığınızı gözünüzde canlandırın. Dünyaya ve onun ruhu Gaia’ya teşekkür edin. O da size tüm gücüyle cevap verecek, o köklerden doğru sizi besleyecek ve sizi daha da dengeli kılacaktır. (Bu özellikle şu anda vertigo rahatsızlığı geçiren arkadaşlara da öneriliyor.) Bu işlem toplam beş dakika gibi bir sürede tamamlanabilir.
 • Sonra, aklınıza hemen bir yer, bir bölge, bir durum gelecektir. Sizin dengeyi getirmeniz gereken yer orasıdır. Bu yer kocaman bir bölge olabileceği gibi, belki de sadece bir bina ya da ailedir. Büyüklük ya da küçüklüğün önemi yok. Bunlar sadece bizim kullandığımız etiketler. Şimdi, bir nefeste, Gaia’nın size verdiği dengeyi ve Mor Alev enerjisini o yer, durum ya da şeyle paylaşın. Niyetiniz sadece denge sağlamak olsun, araya başka niyetler katmayın. Bırakın denge geldiğinde kişiler ve durumlar kendi özgür iradeleriyle ilerlesinler.
 • Unutmayın, bu tarz enerji çalışmalarında sürekli olarak Yaratan’dan gelen enerjileri paylaşıyorsunuz, bu enerjiler sizden geçiyor ama hepimize ait. O yüzden verirken alın, yani size gönderilen sevgiyi kabul edin. Böyle çalışmalarda mutlaka, ama mutlaka, bütün bir evrenin ışık varlıkları sizlerle ve size yardımcı oluyor. Yaratan, melekler, Galaktikler ve tüm ustalar arkanızda ve sonunda büyük bir şükran duygusunun size geldiğini fark edeceksiniz. Tüm varlıklar size teşekkür ediyor olacak.
 • Kendinizi kocaman bir çapa ya da kanca gibi düşünün. Kaygan zemini sabitlediniz, dengesizliği denge ile değiştirdiniz ve ışığınız odaklandığınız şeyi aydınlattı. Şimdi zihin gözünüzle yeniden bakın o yere ve denge geldiğinde nasıl netleştiğini ve umutla dolduğunu görün. Kendinize kocaman sarılın, kendinizi tebrik edin ve gününüze devam edin.
 • Bu çalışma sırasında istediğiniz usta, melek ya da yüksek benliğinizden yardım isteyebilirsiniz. Birkaç arkadaş bir arada bu çalışmayı yapabilirsiniz. Bu hafta ve önümüzdeki birkaç hafta son derece önemli.
 • Aklınıza geldikçe, içinizden bunu yeniden yapmaya çağırıldıkça tekrarlayın. Sonuçta hem siz, hem de kolektif dengeye kavuşacak ve şifalanacak.

Sevgilerimle

©Mor Alev 2015

Not: Aşırı yoğunluktan dolayı emaillerinizi cevaplandırmakta gecikiyorum. Bunun için özür dilerim. Olabilecek en kısa zamanda her birinizin mesajını layık oldukları önemle yanıtlamaya çalışıyorum.

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

3 comments

 1. Merhaba Mor Alev,
  Mesajları uzun süreden beri takip ediyorum. Hepsi muhteşem. Yazılarınızı her sabah acaba geldi mi ve bugünkü farkındalığımız ne olacak diye heyecanla ve merakla bekliyorum.Bugünkü yazı ve mesaj da muhteşem. Dengeyi sağlamak ve dengede kalmak ile ilgili arayışlar içerisindeyken yine tam zamanında gelen bir rehberlik. Çok teşekkürler. Sevgi ve ışığımızın tüm gaia ve evrene her geçen gün çoğalarak dağılması dileğiyle, rehberlerimize ve size sonsuz sevgiler. İyi ki varsınız, iyi ki varız ❤

  Beğen

 2. çok ama çok güçlü bir çalışma bu, inanın meditatif haldeyken bile gücüne şaşırmaktan kendimi alıkoyamadım

  Beğen

 3. Sevgili Mor Alev,henüz daha bu dengeleme yazını okumadan,sabah başıma gelen bir olayda,aynı tarif edildiği gibi,Özgür iradeye müdahale etmeden Mor Alev yardımıyla bir aileye bu uygulamayı yaptım ve kısa süre içinde sonucu aldım.Şimdi yazınızı okuyunca bir kere daha Şükran duyuyorum.Böyle bir görevde olmanın mutluluğunu yaşıyorum.Ve bu aşamaya gelebilmemde yardımı olan tüm varlıklara ve aracı olan sen Sevgili Mor Aleve Teşekkürlerimi iletiyorum.İyiki varsın❤️❤️❤️

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.