Tezahür ve Ortak Yaratım – Baş Melek Zadkiel ve Lady Ametist

Bjorn Richter  - Apple coreSelamlar Değerli Sevgililer,

Ben, Baş Melek Zadkiel. Kutsal Lady Ametist ile birlikte sizleri, “Dönüşüm ve Oluşumun Yedinci Işın’ından” Sevgi ve Işık ile selamlıyoruz.

Bugün sizlerle, “Tezahür (isteklerini üçüncü boyutta gerçekleştirmek) ve Ortak Yaratım” konusunda söyleşmek istiyoruz.

Sizler, tezahür etmesini istediğiniz bir dileğinizin hızla gerçekleştiği bir çağda yaşıyorsunuz. Bu dönemin “yüksek titreşimli” enerjileriyle herhangi bir düşünceniz artık, 21 Aralık 2014 öncesindeki dönemden çok daha hızlı bir şekilde fiziksel olarak tezahür edebiliyor.

Bu tarihten önceki enerjiler, alt seviyelerde titreşiyordu. Ve bir düşüncenin şekil alabilmesi için, epeyce konsantrasyon ve çaba gerekliydi.

Oysa bugünün daha hafif ve yüksek titreşimli enerjileriyle düşünceleriniz, çok daha hızlı bir şekilde tezahür etmektedir. Hatta düşünülen şeyin tezahür edebilmesi için kısa süreliğine odaklanmak bile yeterli olmaktadır.

Tabii bu durumun olumlu bir tarafı olduğu gibi, bir de dikkat edilmesi gereken bir tarafı vardır.

Olumlu tarafı, hayallerinizin “eterik âlemde” çok çabuk şekil almasıdır. Ne istediğinize odaklandığınız ve bu hayalinize yoğun bir enerji gönderdiğiniz zaman, bu isteğinizin tezahür olup ortaya çıkmasını sağlayan birçok güç, bir araya gelmektedir.

Dikkat edilmesi gereken taraf ise, her şeyin çok daha çabuk tezahür etmesinden dolayı, çok dikkatli düşünmeniz gerektiğidir. Bir şeyi düşündüğünüz an, o düşünceniz enerji toplamaya başlar. Boş veya rasgele düşüncelere ne kadar çok takılırsanız, onlar da o kadar çok enerji toplarlar. Bu olaya bir de yoğun duygular eklenirse, belki de hiç arzu etmediğiniz bir şey tezahür etmiş olur. Bundan dolayı, düşüncelerinizin dikkatle izlenmesi çok önemlidir!

Şayet aklınıza bir düşünce gelmişse, önce onu “bağımsız bir gözlemcinin” bakış açısıyla inceleyip, tartmalısınız. Sonra da bu düşüncenizin, sizinle aynı Rezonansta titreşip titreşmediğini anlamak için kalbinizi dinlemelisiniz.

Şayet düşünceniz sizinle aynı Rezonansta titreşmiyorsa, adeta esip geçen bir rüzgâr gibi zihninizden onu uzaklaştırabilirsiniz. Veya esas niyetinize uygun olarak, yeniden düzenleyebilirsiniz. Eğer niyetiniz kalbinizi coşturuyorsa, o zaman bu niyetinize yoğun bir şekilde odaklanabilir ve daha fazla enerji ekleyip eklememek istediğinize karar verebilirsiniz.

Bu yeni ve yüksek titreşimli enerjilerle birlikte, “ortak yaratıcılık” rolünüz de artmış bulunuyor. Bundan böyle karşınıza ne çıkarsa çıksın, onu kabullenmek zorunda değilsiniz. Artık ne istediğinizi belirlemek ve bunu gerçekliğinizde tezahür ettirebilmek için gereken adımları atmak konusunda güçlü bir role sahipsiniz.

“Ortak yaratıcılık” rolünüzün ilk adımı, tezahür etmesini istediğiniz şeye niyet etmektir. Ancak ne istediğinizi belirlemek, bir ön muhakeme gerektirir. Zira dileğinizin kesin ve net olması çok önemlidir. Belki daha önceleri çok arzu ettiğinizi düşündüğünüz bir şeyi, artık istemiyorsunuzdur. Daha önceki arzularınız, yüksek titreşimli enerjilere maruz kalmış olan yeni kişiliğinizle enerjik olarak artık uyum sağlamıyordur. Dolayısıyla arzularınızı, şu an olduğunuz kişiliğinizle uyumlu ve güncel tutmanız, niyetlerinizin net ve kesin olmasını ve bu şekilde ilerlemenizi sağlayacaktır.  

Kalp merkeziniz, bu yeni enerjik dönemde önemli bir rol oynamaktadır. Örneğin niyetiniz kalp merkezinizde sizinle aynı Rezonansta titreşmiyorsa, bu niyetinizden vaz geçmeyi seçebilirsiniz. Ya da sizinle neden aynı Rezonansta titreşmediğini araştırmak isteyebilirsiniz. Bu tür bir araştırma, ilerlemeniz konusunda size değerli bilgiler sağlayabilir ve “yükselen” enerjinizle güncel (uyumlu) kalmanıza yardımcı olabilir.

Diyelim ki niyetinizin enerjisi kalp merkezinizle aynı Rezonansta titreşiyor, ama yine de emin olmak istiyorsunuz. O zaman konuyu bir de “kutsal aklınıza” danışarak değerlendirebilirsiniz. Çünkü bir şeye niyet ettiğinizde, kalbiniz ve aklınız birlikte çalışırlar.

Tezahür etmesini istediğiniz şeyi, herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olacak şekilde niyet etmişseniz, niyetinizin enerjik titreşim seviyesi yükselir. Bu andan sonra da dileğinizin sizin yararınıza olup olmadığını düşünmenize gerek yoktur. Çünkü buradaki “yüksek yaklaşım” (niyet) herkesin ve bütünün en yüksek hayrını kapsamaktadır.

Niyetinizi belirledikten sonra, bu düşüncenize odaklanmanız ve kalp enerjinizi de içine katmanız, niyetinizin gerçekleşmesine yardımcı olacaktır. Odaklandığınız düşüncenizi (dileğinizi), uyumlu duygularınız veya hislerinizle birlikte Evrene gönderirseniz, o zaman Evrene ve yüksek boyutlara, ilerlemek için hazır olduğunuzun sinyalini vermiş olursunuz.

“Titreşim Yasası ve Çekim Yasası” sayesinde, dileğinizin tezahür etmesine yardımcı olacak olan şeyleri kendinize çekersiniz. Belki bu “yardımcı” şeyleri bir dergide veya internette görebilirsiniz. Belki de bir mağazada ya da herhangi bir ortamda, size yardımcı bilgiler verebilen veya farklı bakış açıları sunabilen birisi ile karşılaşabilirsiniz. Günlük işlerinizle uğraşırken, yüksek boyutlardan gelen fikirler veya ilhamlar alabilirsiniz. Bu “tesadüflerin!” ortaya çıkmasının nedeni şudur; Niyetinizi açık ve net olarak belirlediniz, dileğinize yoğun bir şekilde odaklandınız ve hayalinize duygularınızı da kattınız. Böylece “dileğini tezahür ettirebilen ortak yaratıcı” rolünüzü tam anlamıyla üstlenmiş oldunuz.

Sevgililer, “ortak yaratıcı” olarak giderek daha fazla rol üstlendiğiniz için çok mutluyuz. Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olacak şekilde belirlediğiniz niyetlerinizin tezahür etmesi için, sizinle birlikte çalışmak üzere burada bulunduğumuzu unutmayın.

Bilin ki çok seviliyorsunuz.

BİZ, Başmelek Zadkiel ve Kutsal Lady Ametist olarak, sizleri Sevgi ile kucaklıyoruz.

Ve öyledir.

Bu mesajı çeviren Mor Alev Dostuna, kanallık yapan Linda Robinson’a  ve Zadkiel ile Lady Ametist’e çok teşekkürler. (http://personalpathwaysoflight.com/)

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

2 comments

  1. Ben kötü şeyler düşündüğmü fark ettiğimde “bu düşünceyi iptal ediyorum” diyorum ve düşüncelerimi ışığa yönlendiriyorum.

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.