Aynaya Bakın! – Konsey (Mesaj 22)

Awakened WarriorsGelin bugün sizlerle “kim olduğunuza dair gerçeği bulmanızla” ilgili bir başka söyleşi daha yapalım.

Biliyor musunuz, sizler hep ufak rollerde oynamaya meyilli oluyorsunuz. Ve bu da ne kendinize, ne de yaşadığınız Dünya’ya bir fayda sağlıyor. EGO’nuzu şişirmeye çalışmıyoruz. Sadece yaptıklarınızın çok daha fazlasını yapabilecek yeteneğe sahip olduğunuza dair, kendinize güvenmenizi istiyoruz.

Evet, mesajlarda size sık sık “İlahi bilinç” ya da “Buda bilinci” olarak Dünya’da bulunduğunuz anlatıldı. Bunların hepsi doğru olduğu halde, çok sayıda kişi bunu hala daha kavramış gibi gözükmüyor. Ve bu da üzücü bir şey. Çünkü size bugüne kadar, sadece şu ya da sadece bu olduğunuz öğretildi ve siz de bunu kesinlikle kabullendiniz. Böylece bütün yaşam karnelerinizin üzerine, “gerçek potansiyeline hiç ulaşamıyor” diye yazılmış oldu.

Bu potansiyeli ortaya çıkarmaya başlamanın birçok yolu vardır. Ancak bunu yapabilmesi mümkünmüş gibi görünmeyen bir kişi, asla gerçek potansiyeline ulaşamaz. Kendinizi, gerçekte olduğunuz Varlık gibi görebilmek zorundasınız. Peki, bunu nasıl yaparsınız? Bunun da yine birçok yolu vardır. Fakat size çok basit ve uygulaması en kolay olan yolu gösterelim. Bu yolun bilgisi, “cehaletin karanlık kuyusunun derinliklerine gizlenmiş ve ulaşılması çok zor olan bir bilgi” gibi bir şey değildir. Aslında bilinç yüzeyinizin tam altında bulunmaktadır. Yani sizin deyiminizle bu bilgi, “burnunuzun ucunda” durmaktadır.

Sadece Aynaya bakın! Ama duvarınızda asılı şu camdan olan nesneye değil! Sizi her an sarmalayan, çevrenizdeki aynaya bakın. Çünkü bütün çevreniz, içsel varlığınızın dışarı yansıyan resmidir. Büyük olasılıkla bunu daha önce de duydunuz ama “kulak ardı” ettiniz, öyle değil mi?

Çevrenizin sizin içsel durumunuzu yansıttığını ve size ayna olduğunu anlayabilmeniz için, size çok basit bir yöntem söyleyelim. Siz, nasıl muhteşem, güçlü, sevgi ve şefkat dolu bir kişi olabileceğinizi mi öğrenmek istiyorsunuz? Öyleyse çevrenizdeki kişilere yepyeni gözlerle bakın. Hayran olduğunuz, sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kişilere bakın. Onları görün. Gerçekten görün. Şimdi de size, onların size kendinizi neden bu kadar iyi hissettirdiklerinin sebebini söyleyelim. Onlar, sizin içinizde barındırdığınız bu harika nitelikleri ortaya çıkarabilmeniz ve farkına varabilmeniz için, size ayna oluyorlar da ondan.

Bunun üzerinde çalışın. Biz size yardımcı olacağız. Sadece bir başlangıç yapın. Bu dönem, Özünüzü somutlaştırmayı (ortaya çıkarmayı) öğrendiğiniz bir dönemdir. Özünüzün “yüzeye çıkmasına” ve nerede ihtiyaç varsa orada yararlı olmasına izin verin. Zira sizin amacınız, bu dönemde burada olmaktır.

Bize her gün, “Neden buradayım? Benim burada ne işim var ki?” diye soruyorsunuz. Bulunduğunuz yerde/konumda bir yanlışlık yok. Oraya kazara gelmediniz. Siz, tam size ihtiyaç olduğu yerde bulunuyorsunuz. Ve siz de, ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz. Sadece olabildiğiniz kişi olun ve elinizden ne geliyorsa onu yapın. Önce önünüzdeki işi halledin. O işi halletmiş olmanız, daha fazlasını yapmanıza olanak sağlayacaktır ve bir sonra atacağınız adımı ortaya çıkaracaktır. Bir başka kapı açılacaktır. Belki bu kapının ardında “mucizevi” bir şeyler olmayabilir. Ama olabilir de.

Siz, başkalarının hayatını yaşamak için Yeryüzüne gelmediniz. Kendi hayatınızı yaşayın. Ve yaşamınızı coşku dolu ve güzel yaşayın. Unutmayın! Siz, bulunduğunuz yerde ihtiyaç duyulabilecek tek kişisiniz.

İyi Günler.

Bu çeviriyi yapan Mor Alev Dostuna, Ron Head ve Konseye çok teşekkürler. Mesajın orijinaline http://www.oraclesandhealers.wordpress.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

6 comments

 1. Bu da bir onceki kurban mesaji da yine muthis zamanlamayla geldiler. Blogun gercekten de bir bilinci var bence de.
  Cok tesekkurler paylastiginiz icin.

  Beğen

 2. Her zaman ki gibi tam yeri ve tam zamanında…bu bağlantıya, bu doğruya tüm yüreğim ile inanıyorum. Teşekkürler emeği bulunan varlıklara.

  Beğen

 3. Kalbimin derinliklerinde bir taş yerine oturdu! Yine harika bir zamanlama ile harika bir mesaj, çok teşekkürler!

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.