Arkturus Grup Mesajı: Birçok şey açığa çıkmak üzere! – Marilyn Raffaele

Oneness of BeingArkturuslulara, Marilyn’e ve çeviriyi yapan Mor Alev Dostuna çok teşekkürler. (www.onenessofall.com)

Arkturus’lular Grubundan Selamlar,

Bugün sizlerle “dönüşüm” hakkında konuşmak istiyoruz. Belki size basit bir konuymuş gibi gelebilir. Ama aslında, “Hakikatin” anlaşılmasını sağlayan, en önemli konulardan bir tanesidir.

Dönüşüm enerjisi, ancak kişi “rüyadan” (dünyevi yanılsamadan) uyandığında akmaya başlar. Zıtlık ve ayrımcılık boyutunda yaşamasına rağmen, “yeni gözlerle bakabilme ve yeni kulaklarla duyabilme” becerisi olarak tezahür bulur (ortaya çıkar). Dönüşüm niteliği, kişinin bu güne kadar hangi yanlış kavramlara veya inançlara tutunduğunu fark etmesini ve bunları hakikat ile yer değiştirmesini sağlar. Kişiye, “Yanılmışım!” diyebilme (idrak) yeteneğini kazandırır.

Dönüşüme izin vermeyen kişiler, “yüksek boyutsal enerji bilincine” yükseliş sürecini de geciktirir. Değişim korkusu, üçüncü boyut kavramlarının ve inançlarının devam etmesine katkıda bulunur. Değişime direnen kişiler çoğunlukla, her türlü değişimin kayıpla sonuçlanacağını bildiren – aslında kendi kişisel güç ve servet kaybından endişe eden- “Dünya Liderleri” konumundaki kişilerdir. Liderlik koltuğunda oturduklarından dolayı “lider!” olarak adlandırılan bu kişiler, genellikle kendi inanç ve düşüncelerini sorgusuz sualsiz kabullenen ve bu uğurda kişisel güçlerinden vaz geçen toplulukları kendilerine çekerler.

Değerli Sevgililer! Spiritüel yolculuğunuzun bu aşamasında, doğuştan gelen bir gücünüz olduğunu fark etmek ve bu gücü tekrar geri kazanmak zorunda olduğunuz bir noktaya ulaştınız. Aslında diğer yaşamlarında bu bilinç durumuna erişmiş olarak şimdiki yaşamına adım atmış olan kişilerin çoğu, bunun çoktan farkına vardılar.

“Artık yeter! Ben artık ayrımcılığın modası geçmiş kavramları doğrultusunda yaşamak, hareket etmek, var olmak ve düşünmek istemiyorum!” demekten asla korkmayın. Bazılarınız, bu durumdan rahatsız olan kişilerden tepki görebilir. Örneğin dostlarınız veya arkadaşlarınız, sizden uzaklaşmış olabilir. Böyle bir durum karşısında sakın endişelenmeyin, Sevgililer. Çünkü enerji, benzer enerjiyi kendisine çeker. Dolayısıyla siz de kısa bir süre sonra, kendi Rezonansınızda titreşen kişileri kendinize çekersiniz.

Bugün sizlere “Dönüşüm” konusundan bahsetmemizin nedeni şudur; Pek yakında, beklediğiniz dönüşümün gerçekleşmeye başladığını göreceksiniz. Birçok şey açığa çıkmak üzere! Ve sizler de hem içsel olarak, hem de dışsal olarak, şimdiden bu duruma hazır olmalısınız. Zira sizler, aşina oldukları eski düşünce ve inanç kalıplarını salıvermekte zorlanan kişilere yardımcı olmanız için, göreve çağrılacaksınız. İnsanoğlunun bundan böyle, “Hükümetlerin, dini kuruluşların, ebeveynlerin, arkadaşların veya toplumların kendisi adına her şeyi halledeceğine inanarak, tembelce günlerini geçirmesine” göz yumulmayacaktır. Sizler artık bilinçlendiniz. Bundan dolayı da, dış dünyanızdaki her şey hızla değişiyor.

Şimdi artık, “üçüncü boyut enerjisinde yaşamayı, öğrenmeyi ve diğerlerine yardımcı olmayı” gönüllü olarak seçen İlahi Varlık kimliğinizi üstlenmenin tam zamanıdır. Bu işlemin gerçekleşmesine izin verin! Bazılarına göre “bu işleme izin vermek” demek, bir şeyler “yapmak” yerine, sadece “olmayı” beklemektir. Bu kişiler genelde, eski enerjiler yüzeye çıktığında sessizliğe çekilirler, içlerine dönerler ve bu enerjileri arındırırlar. Bazıları da bu cümleyi, “ayağa kalk ve kendini göster!” olarak algılar ve kendilerini, bir şeyler yapması için “yönlendirilmiş” olarak kabul ederler.

Dönüşüm, bir teslimiyettir ve kişinin kendisini değişime “açma” yeteneğidir. Buradaki “teslimiyet” kelimesi ise, “öldükten sonra kavuşacağınız vaat edilen ödüller” gibi, bilinmeyen kavramlar için kişinin kendisinden vaz geçmesi anlamı taşımamaktadır. Spiritüel anlamda teslimiyet içinde olmak, kişinin neye teslim olacağını – yani Gerçeğe – açık ve net bir şekilde idrak etmesinin doğal sonucudur. Bu durum, gerçeği aramak için güçlü bir içsel dürtü ile başlar ve sonra da çok çeşitli yollardan geçilir. Ancak içlerinden bir tanesi, eninde sonunda sizi GERÇEĞE götürür. Bu işlem, kaçınılması mümkün olmayan bir işlemdir. Çünkü bu sizin, kendi gerçeğinizi arayış işleminizdir.

Bildikleri gerçekliğin haricinde daha derin bir Gerçeklik olduğundan “şüphe” eden ve bundan dolayı da kabullenmeyi reddeden birçok kişi var. Bu kişiler gerçeği bulmak yerine, sözde kendilerinden çok daha fazla bilen, zeki, hatta “kutsal” saydıkları kişilerin söylediklerine inanmayı tercih ediyorlar.

Hayır! Sevgililer. Herkesin içinde “İlahi Ses” mevcuttur. Bu sadece, “o sesin varlığını kabul etme, ona kulak verme ve güvenme” meselesidir. Bunu yapmanızın şimdi tam zamanıdır.

Bizler Arktruslular Grubuyuz.

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle ilişkinizi güçlendirmek ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

6 comments

 1. merhabalar
  yeni mail adresimle sizi takip etmek istiyorum beni listenize kayıt edermisiniz rica etsem.

  Beğen

 2. Sevgili Mor Alev bugün bu yazdıklarınız okuduktan sonra uzun zamandır beklediğim bir mucize gerçekleşti hayatımda. Bu hafta sonu oysa ki inanılmaz kötü salıvermem gereken şeyler açığa çıkmış bağıra bağıra Ağlayarak ancak sakinleştirebilmiştim kendimi. Tam umutsuzluğa kapıldığım bu süreçte Tanrı’ya mektup yazarak dua etmeye karar verdim. Aslında bunu bir süredir yapıyordum. Artık düzenli yapıcam. Ve sabahında çok güzel mucizelere uyandım. Size teşekkür etmek istiyorum. Sayenizde uyanıyorum. Sevgimi tüm kalbimle kalbinize yolluyorum. Varlığınız hediye inanın.

  Beğen

 3. Sonsuz TESEKKUR ederim. Bu nefis bilgiler icin. Sahsim Sirius’ dan Nilgul Kavur.
  Yazilarinizi yeni okumaya basladim. Ruhumda actiginiz yeni CICEKLERE de tesekkur ederim.Selam ve Sevgielrimle

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.