Bahar Ekinoksu Enerjileri – Bella Capozi aracılığı ile Göksel Varlıklar

Spring equinoxArkadaşlar, Geçen Mor Alev Gökyüzü raporunda, 16-21 Mart arası birbiri peşi sıra Uranüs-Plüton Kare Açısının sonuncusu, Türkiye’den de görülecek Güneş Tutulması, Yeni Ay ve Bahar Ekinoksu yaşayacağımızı ve bu konuda istesek bir kitap bile yazabileceğimizi söylemiştim. Ben inanılmaz güçlü enerjilerin neredeyse sersemletici etkisini dünden beri elle tutulur şekilde hissetmeye başladım. Göksel Varlıkların bu mesajı, enerjilerin amacını anlatırken, bu dönemi nasıl daha rahat geçirebileceğimiz konusunda da yardımcı olmaya çalışıyor.

Bu çeviriyi yapan sevgili Mor Alev Dostuna, Bella ve Göksel Varlıklara çok teşekkürler.

Her Biri Harika, Her Biri Eşsiz!

İlkbahar Ekinoksuna yaklaştığınız bu günlerde, “şiddetli” bir Işık dalgası, hepinizi etkilemektedir. Şiddetli kelimesi ile “kötü niyetli veya zarar verici” bir Işık niteliğinden bahsetmiyoruz. Daha ziyade, “fiziksel olarak yoğun ve bariz bir şekilde fark edilebilen bir frekans” türünden söz ediyoruz.

Böyle bir şeyi sezinlemediğini, içinizden kaç kişi söyleyebilir? Yani; Hiç de yorgun olmadığını, bir yerlerinin ağrımadığını, duygusal dalgalanmalar yaşamadığını, korku, tedirginlik, hatta biraz “kaybolmuşluk” duygusunu hissetmediğini, kaç kişi söyleyebilir?

Tüm bunlar, bu seviyede ve bu nitelikte bir enerjiyi özümsemenin yan etkileridir. Ve sizi temin ederiz ki bu tür reaksiyonlar, şimdiye kadar hiçbir insan bedeni tarafından deneyimlenmemiştir. Şayet bir insan bedeninin içinde bulunmasaydınız, bu tür frekanslara alışık olduğunuz için hiçbir şekilde zorlanmayacaktınız. Çünkü sizin “yüce doğanız” (gerçek ışık özünüz) bu tür enerjileri rahatlıkla algılar ve özümser. Ancak yükseliş yolculuğunuzun çok uzun sürmesi ve epey çetin geçmesinden dolayı, her biriniz zaten çok yorgunsunuz. Dolayısıyla bu yeni enerjiler, dünyevi bedeniniz için oldukça yıpratıcı olabilirler.

“Kuruntu veya kafa karışıklığı” gibi geçici duyguların “sahte tuzağına” kapıldığınızı fark ettiğinizde, bunları tamamen; Hayatınızdaki en önemli “karar verici kişilik” olarak kalmak isteyen alt titreşimli EGO’nun son dakika girişimleri, tepkileri veya çarpıtılmış mesajları olarak kabul edin. Ancak bu tür şeyler, illaki olacaktır diye bir söylemimiz yok. Çünkü sizler artık, EGO’nun bu tür oyunlarına kanmayacak kadar geliştiniz. Ve hayatınızla ilgili seçimlerinizi, saf ve yüksek doğanızın bilgeliği ile yapmak zorunda olduğunuzu biliyorsunuz.

Bu dönemler, kendinize gözü kapalı güvenmenizi gerektiren zamanlardır. İster rüyalar âlemine yaptığınız yolculuklar sırasında olsun, ister anlık düşünceler veya vizyonlar (görüntüler) sayesinde olsun, ya da gün boyunca tekrarlanan (rakamlar, tüyler, yazılar vs.) fiziksel işaretler aracılığı ile olsun; Aldığınız bilgilerin (mesajların) niteliğine ve içeriğine tüm kalbinizle inanmanız gerekmektedir. Kendinize güvenin, değerli Sevgililer. Düşüncelerinize güvenin ve onları izleyin.

Şimdiye kadar Yeryüzünde oldukça zor ve yürek burkan deneyimler yaşadınız. Hem gerçek benliğiniz olan “özgür ve yüce bir varlık” olmak, hem de özgürlüğünüzü ve özgünlüğünüzü yitirmişçesine bir bedene hapsolarak yaşamak zorundaydınız.

Ancak İlkbahar Ekinoksu ile birlikte, “insanlık tarihi” kitabında yepyeni bir bölüm açılacaktır. Kitabın üst kapağını açın ve şimdiden ilk sayfasına göz gezdirmeye başlayın. Bazılarınız için bu kitap, “yepyeni bir görevin” ilk adımlarını gösteren, bir tür yol haritası vazifesi görecektir. Ne kadar heyecan verici bir şey! Bazılarınız için bu kitabın sayfaları bembeyaz, yani yazısız olacaktır. Çünkü yükseliş yolculuğunuzun bu yeni aşamasını siz kendiniz oluşturduğunuz için, bu beyaz sayfalar da sizin tarafınızdan yazılacaktır.

Her sayfası bir harika, her sayfası eşsiz! Zira her biriniz bu Dünya’ya, belli bir görev ve kendinize özgü bir amaç için geldiniz. Birçoğunuz, ilk baştaki görevlerinizi tamamlamış olmanıza rağmen – bazı nedenlerden dolayı – yine de bu Dünya’da kalmayı seçtiniz. Örneğin bazılarınız, değişimin mucizelerine tanık olma şansını elde etmeden, buradan gitmeyi içine sindiremiyor. Bazılarınız ise şifacı, yol gösterici ya da canlı bir “Işık meşalesi” olarak görev yapmak istediği için, kalmayı tercih ediyor. Kimisi de büyük olasılıkla, sevdiklerini korumak ve onlarla ilgilenmek için bu Dünya’da kalmak istiyor. Bunların hepsi geçerli sebeplerdir ve hepsi de kutsaldır.

Değerli yükseliş yolcuları! Her zaman, “Tanrısal ve Evrensel Barış” duygusu içinde kalmaya çalışın. Adından söz ettiğimiz gün (20 Mart), zaman içinde bir milisaniyedir. Dolayısıyla bu günü karşılamaya hazır olun ve bu enerjilerle muhteşem değişiklikler yaratın. Çünkü tekrar yuvanıza döndüğünüzde – ki mutlaka döneceksiniz- bu günleri Sevgi ve Şefkatle hatırlayacaksınız. Işık aileniz ile birlikte otururken, onlara harika “gelişim ve evrimleşme” hikâyeleri anlatacaksınız ve maceralarınızı paylaşacaksınız!

Böylece sizi dinlemek için etrafınıza çevrelenmiş olan Işık ailenizin fertleri, hem sizden çok şey öğrenmiş olacaklar, hem de size hayran kalacaklardır. Çünkü bir ruh için “Dünya gezgini” olmak demek, “olgunlaşmışlık ve bilgeliğe erişmişlik” anlamına gelmektedir. İnsanoğlunun günleri her ne kadar sıradanmış gibi görünse de, aslında çok önemli dersler içermektedir.

Evet, yakında İlkbahar geliyor! Hem de bir sürü parlak ve muhteşem renkleriyle… Şimdi tohumlarınızı ekin ve hasat zamanı geldiğinde de (Sonbahar), ektiğiniz tohumların size bahşettiği bolluk ve bereketi biçin.

Göksel Varlıklar

Bu dönemde özellikle hayatınızın her yönündeki bereketle ilgili salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

İngilizce telif hakkı Bella Capozi’ye aittir. Mor Alev Dostu tarafından tercümesi yapılmıştır.

Telif Hakkı©2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

6 comments

 1. Sevgili Mor Alev

  Bu blogta okuduğum her yazı beni etkilemiştir fakat itiraf etmeliyim ki bugünkü yazınız

  beni öylesine duygulandırdı ki,içimde büyük bir enerji akışıyla birlikte gözyaşlarımada

  hakim olamadım zaten akıp gittiler….

  Bahar Ekinoksu herkesin en yüksek hayrına gelsin.Birleşen Bütündedir. Sevgiyle:)

  Beğen

 2. Son 3 gündür çok yoğun hissediyorum, neyse ki olan bitenin farkındayım da sabrediyorum, ilk gün epey zorlandım, daha ne kadar sürecek acaba, 20 marta kadar mı?

  Beğen

 3. bu eşzamanlılık hala beni şaşırtabiliyor 🙂 tam ihtiyacım olan anda, tam da anlatılanları hissetmeye başlamışken bu yazı çok iyi geldi, çok teşekkürler 🙂

  Beğen

 4. Bir haftadır evde temizlenmedik cam ,pencere ,kapı,kalebodur, fayans kalmadı tavsiye ederim işe yarıyor. Bende diyordum bu bitmedik enerji nerden geliyor diye çok şükür kaynak yüce yaratıcı:))

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.