Hafta Sonu Enerjisi – Pazaryeri Kalabalık

Sasek, Miroslav - Covent GardenBu ayın Sabian sembollerinden biri olan “Kalabalık Pazaryeri” ni, bugün ve yarın bütün karmaşası ve güzelliği ile hissetmeniz mümkün. İnsanlar sokaklara çıkacak. Herkes kendi ihtiyaçlarını gidermek için alışveriş yaparken, kendilerini göstermek de isteyecekler. Yani, bugün de çeşitli toplu gösteriler olabilir. (Gazeteleri okumadım henüz ama, son zamanlar göz önüne alındığında bu şaşırtıcı değil.)

Böyle zamanlarda sabah korunma kalkanınızı çekmeden dışarıya çıkmamanızı tavsiye ederim. Geleneksel olarak pazaryerlerinde sadece satıcı ve alıcılar değil, kalabalıktan ve kargaşadan yararlanmak isteyenler de olur, bunu hatırlayalım. (Korunma kalkanı ve enerjinizi yönetmek için bu bağlantıya bakın)

Bugün ay, Mars ve Venüs Koç’ta buluşuyor. Mars ve Venüs’ün buluştuğu Koç’un ilk derecesinin sembolü, “Bir kadın okyanustan yükselir ve ona bir fok sarılmıştır.” Yeni gelişmeler, alışılmadık şeyler, yeni aşklar, ilişkiler, yeni planlar, ilişkilere yeni eklentiler bugünün enerjisinde var. Bu da harika bir şey!

Yepyeni bir enerji dalgası hepimizi uyandırıyor. Bugünlerde hiç ummadığınız kişilerin uyanışına şahit olabilirsiniz.

Ama Koç aynı zamanda yanıcıdır ve hızlıdır unutmayın. O yüzden dengede kalın. Kalabalıkta ortam gerginleşirse, oradan ayrılın.

Mor Alev

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com