Michael’ın arzusu üzerine bir tekrar: Sevginin Her Şeklini Kutlamak, Sevginin Tanımı ve Yeshua’dan Öğütler

Bundan sanırım dört-beş gün önce bir seans sırasında Baş Melek Michael (Mikail) göğsünde kocaman kıpkırmızı bir kalple gelip de “Ben bugünlerde sadece gerçeğin, huzurun, barışın ve korunmanın Baş Meleği değilim, ben aynı zamanda sevginin Baş Meleğiyim” dediğinde, bunun altında çok daha önemli bir şey yattığını hissetmiş ancak, dikkatimi tamamen ziyaretçime vermek zorunda olduğum için bir süreliğine bu konuyu bir kenara bırakmıştım. Ama, Michael o günden beri göğsünde o kocaman kalple geziyor ve sürekli olarak bu konunun ne kadar önemli olduğuna dikkatimi çekiyordu. Daha sonraki bütün seanslarımda sevgi tanımımızın gerçekten ne kadar uzak olduğu üzerine bir çok bilgi geldi. Bu konudaki yanlış inanışlar, kalıplar ve yargılamalardan arınmak üzerinde çok çalıştık.

Ve elbette, Michael’ın bu vurgusunun ardında devasa bir plan vardı. Ve o planı buradan çok uzaklarda, öğretmenlerimden biri olan Linda Dillon aracılığı ile binlerce kişinin dinlediği bir programla radyoda benim seansımla aynı anda ilan ediyordu. Bu, inanılmaz hırslı, hayatta en çok istediğimiz şeyi içeren ve büyük ihtimalle egomuzun en çok korktuğu bir plan. Hayatımızın toptan değişebileceği bir durumdan bahsediyorum. Ancak bugün size bu haberi yazmak istediğimde tıkandım. Çünkü, önce başka bir şeyi hatırlamamız gerekiyordu: “Sevgi nedir?”

Arkadaşlar, aşağıdaki yazıyı 14 Şubat 2014 de yayınlamıştım. Önce bu bilgileri yeniden özümsememizi rica ediyorlar. Yarın Michael’ın planı ve ricasını sizlerle paylaşacağım. Bir ipucu veriyorum: İçimizde, evimizde, sokağımızda, şehrimizde, ülkemizde ve dünyada var olan savaşlara, mücadeleye kesin son! Ebedi barış ve huzur! Birkaç sene içinde değil, çok kısa bir süre içinde! Ne dersiniz?

Aşağıda sizi eski yazımı yeniden okumaya davet ediyorum. Yarın bu konuya yine döneceğiz.

Amor vincit omnia, et nos cedamus amori 

Amor vincit omnia, et nos cedamus amori

Sevgi her şeyi fetheder, işte o yüzden biz de sevgiye teslim olacağız

Sevgililer Günü karışık duygular uyandıran bir gün, bu kadar çok ticarileşmesi, insanların belirli beklentiler içine girerek kendilerine hayal kırıklığı yaşatmaları bir tarafta, bugüne kadar yeryüzünde sevginin kutlandığı tek gün olması ise diğer tarafta. Peki, Sevgi Seli’nin ilk dalgalarını hissetmeye başladığımız bu günlerde SEVGİ NEDİR?

St. Germaine bu soruya şöyle cevap veriyor:

“Eski zamanlarda, yani kaybolmakta olan 3 boyutlu dünyanın illüzyonunda sevginin bütünlüğü o kadar kısıtlı, o kadar yanlış anlaşıldı ki ve hatta pek çok yönden – evet benim yaşamış olduğum zamanlarda bile- bir meta, hatta bir silah, bir kontrol metodu olarak kullanıldı. Sevgi bunlardan hiç biri değildir.

Şairler, yazarlar çok zarif şekillerde sevginin nazik, düşünceli, özverili, coşkulu, yüce ve yoğun olduğunu yazdılar. Ama sevgi gerçekten nedir? Sevgi, Kaynak’la, Yaratan’la, Tek olanla, Bütün’le bağlantıda olmanın, bir bütün olmanın, birleşmenin deneyimi ve bunu bilme hali, farkındalığıdır. Evet, sizler için, bu fiziksel vücut içinde, kalp bilincinizde ve aynı zamanda tüm vücutlarınızla (yani fiziksel, duygusal, zihinsel, astral ve enerji vücutlarla) Tanrı’yla olan bağınızı deneyimlemek demektir Sevgi.

Peki, kişi nasıl sevgiyi gerçekten bilir ya da deneyimler? Bunu gerçekten bilmek zihinsel ya da duygusal bir işlem değildir. Bu tam ve bütün teslimiyet durumudur ve bu varoluş sizin tanımlama olarak düşündüğünüz şeyin dışındadır. Sıklıkla, zaman ve mekân ile belirlenen insan gerçekliğinde bir şeyleri ölçme arzusu vardır. Beni ne kadar seviyorsun? Beni X yapacak kadar çok seviyor musun? Seni X den daha çok seviyorum… Bunların hiçbiri sevgiyi tarif etmez.

Sevgi doğal ilahi varlığınıza eşit olmak, yakın olmak durumudur. Ve bu durumda ilahiliğiniz, kutsallığınız ve bütünlüğünüzde ayrım ve ayrılık yoktur. Yani siz her vücutta, formda, her hücre, her molekül, her ifade, her bakış ve görüşte verdiğiniz, aldığınız sevginin ta kendisi olursunuz. Gördüğünüz ve düşünebildiğiniz her şey bu bağlantı ve yaratılışın ifadesidir.”

(Mor Alev 2015: Sevgi, her şeyin -insanoğlunun iyi ya da kötü olarak nitelediği şeylerin bile- içindeki mükemmelliği görmek ve yargılamamaktır. Böylece koşulsuz sevgi titreşimine yükselirsiniz. Çünkü sevgi bir enerjidir, bir kavram değil. Sevgi Yaratan frekansında olmaktır.)

184379_206583686025408_5872614_n - CopySevgi bütünle olan ilişkimiz ise neden sadece romantik aşkı kutlayalım bugün? Elbette, romantik sevgi bizi çok yönlerden tamamlayan bir olgu, özellikle de her birimiz için büyük dersler taşıyan bir öğretmen. Ancak sizleri bugün sadece ikiz alevlerimiz, eşimiz ya da sevgilimize olan değil, her şeye olan sevgimizi kutlamaya davet ediyorum. Özellikle Gaia’ya ve Gaia’da yaşayan her varlığa, her insana, her güzel olguya olan sevginizi hissetmeyi ve çoğaltmayı; bugün ve bundan sonra her gün her nefesinizde sevgi alıp şükran vermeyi, şükran alıp sevgi vermeyi niyet etmenizi rica ediyorum. Bu sizi hafifletecek ve hayatınızın her yönünde olumlu bir süreç başlatacaktır.

Aranızdan bazıları bugünü eksiklikler hissederek geçirecekler, belki zor bir ilişki ya da ilişkiler içindesiniz, belki sevgiyi bir türlü hissedemiyorsunuz. En önemli ilişki kendi kutsal benliğinizle olan ilişkinizdir. Kendinizi sevemezseniz nasıl başka varlıklara sevgi vereceksiniz? Kendinizle olan ilişkide denge ve sevgiyi bulduğunuzda bu denge dışarıya yansımaya başlar ve diğer bütün varlıklarla aranızda kutsal ilişkiler kurulur. Yeshua kendinizle ve diğer kişilerle olan ilişkileriniz için şu altın öğüt ve metotları veriyor:

Zor ilişkileri rahatlatmak için kalp çakrası çalışması:

“Zor ilişkiler ve zor insanlar sizin için birer fırsattır. Biz bunu söyleyince “ben bu zor insanları hayatımda istemiyorum, şu anda bu fırsata ihtiyacım yok” diyorsunuz. Gerçekte bu kişiler sizin yarattığınız ve kendinize çağırdığınız kişiler. Çünkü “zor”  her zaman çift taraflı bir olaydır. Bu kişiler en büyük öğretmenlerinizdir, size hem gezegensel hem de kişisel bazda çözülmemiş sorunları, keşfedilmemiş bölgeleri hatırlatırlar. Bu sorunlar, bu bölgeler açılmalı, temizlenmeli ve şifalanmalıdır. Bu hediyemin bir görseli var. Fiziksel ya da enerjik olarak kolunuzu ulaşmak istediğiniz kişiye doğru uzatın. İşaret ve orta parmağınızla o kişinin kalp çakrasına dokunun. Ve sanki lazer ışını gönderiyormuş gibi kendi kalbinizden onun kalbine sahip olduğunuz tüm sevgiyi gönderin. Burada kalmayın, bizim sevgimizi, Tanrı’nın sevgisini, evrende bir kanal olup taşıyabileceğiniz tüm sevgiyi gönderin. Bu kalpten kalbe bir hediyedir. Ve bir açılımın başlamasına izin vermiş olursunuz. Kalpler yumuşayınca sorunlar çok daha kolay çözümlenir, uzlaşmaya gidilir, sevgi ifade edilir.”

love infinitySevginin sonsuz akımı:

“İlişkilerde biraz ılınma, biraz düzelme sağlandığında “sonsuzluk” aracını kullanın, yani sonsuz sevgi akımını. Sonsuz işareti yan yatmış sekiz rakamı gibidir. Bunu her ikinizin kalplerinin arasına yerleştirin. Bir kalpten diğerine ve geriye bilgi ve sevgi toplar ve dağıtır. Sonsuz akım çeşitli renklerde olabilir, ruhunuzun renginde. Bu özellikle arkadaşlıklarda çok faydalıdır ve tabii ki kutsal ortaklıklarda. Bu devamlılık sağlar, aradaki bağı güçlendirir. Hiç durmadan 7/24 çalışır. Örneğin aradaki bağda bir kırıklık olduysa, bağı onarır ve güçlendirir. Eğer akım size yeterli gelmiyorsa birkaç adet sonsuz akım yaratabilirsiniz.”

Espri ve kahkaha:

“Son olarak önereceğimiz şey ise lütfen espri anlayışınızı, gülme kabiliyetinizi unutmayın. Bozulup kızdığınız şeye gerçekten bakın, onu merhametle görün, onun esprisini görün. Benim gözlerimle bakın, Kutsal Anne’nin gözleriyle bakın ve komik olma olasılığını görün. Kendinize ve duruma zarif ve kibar davranın. Kahkahanın ortamı yumuşattığını hatırlayın.”

Mor Alev

Bu yazıda bölümleri verilen St. Germaine ve Yeshua mesajlarının tam transkriptlerine counciloflove.com dan ulaşabilirsiniz. Bu mesajların İngilizce telif hakkı Linda Dillon’a aittir.


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. https://moralev.com/