Gerçekliğimizi tepetaklak eden gizli buluşlar – Konsey (Mesaj 18)

Einstein Serafini Amelia Graffiti LondonArkadaşlar, bugün Michael’ın (Baş Melek Mikail) çağrısını yayınladığımda, zihninizde pek çok soru işareti oluşacağını biliyorum. İşte o yüzden önce Konsey’den gelen bu mesajı yayınlıyorum. Şu dünyada olup biten ve bizlerin hiç ama hiç bilmediği o kadar çok şey var ki… Bu sebeple Michael’ın önerisini ciddiye alıyorum ve başarabileceğimize inanıyorum. Bugün blogu yeniden ziyaret etmeyi lütfen unutmayın.

Yüzyılı aşkın bir zaman önce bir avuç fizikçi, gerçeklik hakkında o zamanki düşüncelerini  tepetaklak eden keşifler yaptılar ve teoriler geliştirdiler. Fakat toplumlarınız tarafından bu fikirlerin çoğu, “kabul edilebilmekten çok uzak” diye elenerek dikkate alınmadılar. Ama artık bu fikirler – bu kadar uzun zaman sonra kısmen de olsa- aranızdaki çoğunluk tarafından anlaşılıyor.

Aradan geçen bunca zaman zarfında ise, çok daha fazla sayıda keşifler yapıldı. Hatta henüz çok azınızın haberdar olduğu birçok keşif, bu süre içerisinde kuramlaştırıldı, kanıtlandı ve kullanıma sunuldu. Ancak bunları kullanan kişiler maksatlı olarak, bu keşiflerin gizli tutulması gerektiğine karar vermişlerdi. Çünkü onlara göre bu buluşların çoğunun kabul görmesi ve yayılması, bütün Dünya’da büyük bir devrim yaratabilirdi. Yani sizler böylelikle bu buluşlardan, yıllarca “korunmuş” oldunuz.

Dolayısıyla, Gezegeninizde olan biten şeylerin büyük bir çoğunluğu, bazı kişiler tarafından bilindiği halde, sır olarak saklandı. Ancak bunların daha fazla gizli kalamayacağını idrak etme seviyeniz, yakın gelecekte bir parça daha yükselecek. Zira bilinçlerinizin aslında tek BİR bilinç olduğunu kavradıkça, şu idrak noktasına erişmiş olacaksınız; “Birisinin bildiği bir şeyi, Birlik bilincinin doğası gereği herkes bilmektedir”. Yani birisi tarafından bilinip de, sizin bilemeyeceğiniz hiçbir şey yoktur. Oysa sizlere şimdiye kadar, birçok şeyi “anlayamayacağınız” öğretildi ve buna inanmanız sağlandı. Ancak pek yakında, anlamak istediğiniz veya anlamınız gereken ne varsa hepsini anlayabilecek bir bilinç seviyesine erişmiş olacaksınız.

Tabii ki bu son cümleyle, “bu sözlerimizi okuyan kişilerin hepsi, bugünden yarına her şeyi bilen biri olacak” demek istemiyoruz. Ama yine de kolektif bilinç olarak, içinizde meydana gelen “genişleme” duygusunun kesinlikle farkındasınız. Şayet sizler, (bu tür mesajları yeni yeni okuyan kişiler) bu anlattıklarımızı benimsiyorsanız ve bu evrimleşme sürecine dâhil olmak istiyorsanız;

Elinizden geldiğince, kendinizi bu evrimleşme sürecinin olanaklarına açın (Işık ve enerji akışı, Sevgi seli vs.) ve bugüne kadar hayalini kurduğunuz en muhteşem halinize ulaşıncaya kadar, gelişin ve evrimleşin.

Önünüzdeki yolda ilerlemeye devam edin. Ancak birer birey olarak değil de, yedi milyar nüfuslu (Dünya nüfusu) tek bir aile olarak yürüyün. Elbette tüm bu insanların sizin erkek ya da kız kardeşleriniz olmadıklarını düşüneceksiniz. Fakat esas gerçeklik düzeyinden bakıldığında, onların hepsi SİZSİNİZ. Bu gerçekliği iyice öğrenin ve benimseyin, böylece Dünya’nız bir daha asla eskisi gibi olmayacak. Ve sizler bu gerçekliği benimsemeye o kadar yakınsınız ki… İşte bu kadar yakınsınız, bu kadar yakınsınız…

Bu çeviriyi yapan Mor Alev Dostuna, Ron Head ve Konseye çok teşekkürler. Mesajın orijinaline http://www.oraclesandhealers.wordpress.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

2 comments

Yorumlar kapatıldı.