Tam güç, tam sorumluluk ve mutlak özgürlük

ice heartDiğerlerinin davranışlarının kontrol edilmesi gerektiği ve böylece onların “iyi” davranışlarının sizi iyi hissettireceği inanışı, sizi o kişilerin davranışlarına karşı kırılgan yapar.

Biz sizin şunu anlamanızı istiyoruz: Ne istediğiniz davranışı gördüğünüzdeki iyi hisler, ne de istenmeyen davranışlara şahit olduğunuzdaki kötü hisler, sizin kendinizi iyi ya da kötü hissetmenize sebeptir.

Sizin kendinizi nasıl hissettiğiniz, sadece ve sadece içinizdeki Kaynak (Tanrı Kıvılcımı, Öz ya da İç Benlik) ile uyumlu olup olmamanıza bağlıdır. Sadece içinizdeki Kaynak ile olan ilişkiniz, hissettiğiniz duyguların sebebidir.

Fiziksel çevrenizde Öz Benliğinizle olan uyumunuz sonucu elde ettiğiniz iyi hisleri daha da genişleten güzel şeyler bulmak hoş olsa da, “neden iyi hissettiğinizi bilmeniz” sizin başkalarının tavır ve davranışlarına hiç bağlı kalmadan iyi hissetmenizi sağlar.

Nasıl hissettiğinizi anlamak, sizin Öz Benliğinizle olan ilişkinizi anlamanızdır; yani Kaynak’la, yani *Yaratıcı Girdap’ınızın ortasında yaşayan genişlemiş bütününüzle… İşte bu anlayış size tam sorumluluk, tam güç ve mutlak özgürlük verir.

Abraham – Esther Hicks (1 Kasım 2010)

*Yaratıcı girdap: Yüksek enerjilerdeki haliniz


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/