Evrensel Yasalar

Tam güç, tam sorumluluk ve mutlak özgürlük

ice heartDiğerlerinin davranışlarının kontrol edilmesi gerektiği ve böylece onların “iyi” davranışlarının sizi iyi hissettireceği inanışı, sizi o kişilerin davranışlarına karşı kırılgan yapar.

Biz sizin şunu anlamanızı istiyoruz: Ne istediğiniz davranışı gördüğünüzdeki iyi hisler, ne de istenmeyen davranışlara şahit olduğunuzdaki kötü hisler, sizin kendinizi iyi ya da kötü hissetmenize sebeptir.

Sizin kendinizi nasıl hissettiğiniz, sadece ve sadece içinizdeki Kaynak (Tanrı Kıvılcımı, Öz ya da İç Benlik) ile uyumlu olup olmamanıza bağlıdır. Sadece içinizdeki Kaynak ile olan ilişkiniz, hissettiğiniz duyguların sebebidir.

Fiziksel çevrenizde Öz Benliğinizle olan uyumunuz sonucu elde ettiğiniz iyi hisleri daha da genişleten güzel şeyler bulmak hoş olsa da, “neden iyi hissettiğinizi bilmeniz” sizin başkalarının tavır ve davranışlarına hiç bağlı kalmadan iyi hissetmenizi sağlar.

Nasıl hissettiğinizi anlamak, sizin Öz Benliğinizle olan ilişkinizi anlamanızdır; yani Kaynak’la, yani *Yaratıcı Girdap’ınızın ortasında yaşayan genişlemiş bütününüzle… İşte bu anlayış size tam sorumluluk, tam güç ve mutlak özgürlük verir.

Abraham – Esther Hicks (1 Kasım 2010)

*Yaratıcı girdap: Yüksek enerjilerdeki haliniz

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/