Günün Enerjisi

Günün Enerjisi – Mükemmellik ve İlahi Sevgi

Blueman underwater photographyDün, bu hafta “mükemmelliği” yeniden tanımlayacağımızı yazmıştım. Bugün, Venüs yardıma koşuyor ve büyük resmi görmemiz için yolu açıyor. Venüs Neptün’le buluşmak üzere Balık’ın ilahi sularında yüzmeye başladı. Linda Walker bu haftaya “Astrolojik Güzellik Haftası” ismini takmış. Ona katılıyorum.

Venüs Balık’ta yücelir. Temsil ettiği sevgi, İlahi Sevgiye dönüşür. Balık’taki Venüs hepimizin BİR olduğu konusuna eğilir. Yaratan’ın sevgisi ve ışığının hepimiz aracılığıyla aktığını, her birimizin kalplerinin birbirine bağlı olduğunu gösterir. Her bir insanoğlunun varlığının değerli olduğunu, ruhumuzun sevgide nasıl canlandığını anlamamıza yardım eder.

Kalbinizde sevginin en yüksek halini hissetmeniz çok mümkün.

Peki, şimdi sizin için “mükemmel” nedir?

Neptün ve Venüs buluştuğunda, güzellik getirirler, ama eğer Balık’ta buluşuyorlarsa, işte o zaman büyük bir yaratıcılık patlaması yaşanır! Gelecek için en güzel planlar bu enerjiyle tasarlanır. Unutmayın, bu ay tasarım ayımız, gelecek için ne istediğimize karar verip, proje planımızı tamamladığımız ay. (İlgili bağlantı burada)

Sevgili Öncüler, topladığınız bilgilerin içinde güzelliğe nasıl ulaşacağınızı ve kendi mükemmel tarifinizi eklemeyi unutmayın. Şimdi yaptığınız bu çalışma, yılın ikinci yarısında üç boyutlu dünyamızda yaratacağınız şeyler için çok önemli! Elinizi çabuk tutun, Şubat ortasında planlarımızı Evren’e sunacağız.

Mor Alev

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com