Evrensel Yasalar

Mutluluk, İlişkiler, Çekim Gücü ve Yaratıcı Girdap

Comet LovejoyHerkes sayısız konuda fikirler, inanışlar ve beklentiler karışımına sahiptir. Bir şeye ilginizi verdiğinizde, onun titreşimi aktive olur ve öne çıkar. O şeye ne kadar sık odaklanırsanız ve öne çıkmasına sebep olursanız, o titreşim o kadar çok baskın olur.

Kendi titreşiminizde bir başka kişinin “iyi hissettiren” yönünü baskın kılabilirsiniz, ya da “kötü hissettiren yönünü”… Diğer kişinin hangi niteliğini düzenli olarak seçerseniz, o nitelik, ilişkinizin enerjik titreşiminin temelini oluşturur. En yüksek önceliğiniz kendi mutluluğunuz olduğunda, diğerlerinin sizi en iyi hissettiren yönlerini kasten aktif tutarsınız. Titreşim frekansınızı öyle bir eğitirsiniz ki, o kişilerin sizinle sizi iyi hissettirmeyecek şekilde buluşmalarına imkan kalmaz!

Herhangi biri için istikrarlı bir şekilde mutlu olmak için tek yol, en basit ve sade şekliyle şunu anlamaktır: Mutluluk içinizdeki Kaynak (Yaratan ya da Evrensel Bilinç)’le uyumlu olmaktır.

Yaratıcı girdapınızın içindeyseniz (Mor Alev: Yani, yüksek titreşimdeyseniz), olduğunuz her şeyle ve istediğiniz her şeyle hizalanmışsınızdır. Bu hizalanma ve uyumun yerine geçecek hiçbir şey yoktur!

Abraham – Esther Hicks (1 Kasım 2010)

Not: Arkadaşlar, fotoğraftaki kuyruklu  yıldız Lovejoy, güneş sistemimizde ilerliyor. Ay sonuna dek onu gözlemlemeniz mümkün. Hatta, önümüzdeki hafta ışık kirliliği olan yerlerde bile görülebilecek.

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/