Mutluluk, İlişkiler, Çekim Gücü ve Yaratıcı Girdap

Comet LovejoyHerkes sayısız konuda fikirler, inanışlar ve beklentiler karışımına sahiptir. Bir şeye ilginizi verdiğinizde, onun titreşimi aktive olur ve öne çıkar. O şeye ne kadar sık odaklanırsanız ve öne çıkmasına sebep olursanız, o titreşim o kadar çok baskın olur.

Kendi titreşiminizde bir başka kişinin “iyi hissettiren” yönünü baskın kılabilirsiniz, ya da “kötü hissettiren yönünü”… Diğer kişinin hangi niteliğini düzenli olarak seçerseniz, o nitelik, ilişkinizin enerjik titreşiminin temelini oluşturur. En yüksek önceliğiniz kendi mutluluğunuz olduğunda, diğerlerinin sizi en iyi hissettiren yönlerini kasten aktif tutarsınız. Titreşim frekansınızı öyle bir eğitirsiniz ki, o kişilerin sizinle sizi iyi hissettirmeyecek şekilde buluşmalarına imkan kalmaz!

Herhangi biri için istikrarlı bir şekilde mutlu olmak için tek yol, en basit ve sade şekliyle şunu anlamaktır: Mutluluk içinizdeki Kaynak (Yaratan ya da Evrensel Bilinç)’le uyumlu olmaktır.

Yaratıcı girdapınızın içindeyseniz (Mor Alev: Yani, yüksek titreşimdeyseniz), olduğunuz her şeyle ve istediğiniz her şeyle hizalanmışsınızdır. Bu hizalanma ve uyumun yerine geçecek hiçbir şey yoktur!

Abraham – Esther Hicks (1 Kasım 2010)

Not: Arkadaşlar, fotoğraftaki kuyruklu  yıldız Lovejoy, güneş sistemimizde ilerliyor. Ay sonuna dek onu gözlemlemeniz mümkün. Hatta, önümüzdeki hafta ışık kirliliği olan yerlerde bile görülebilecek.


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/