Günün Enerjisi – Zorlamayın, bırakın Evren kendini düzenlesin…

Gold and violet sunrise on the horizon, Wisconsin by Phil-KochÖncelikle, geçen Cumartesi yayınlamış olduğum görev çağrısı hala daha geçerliliğini koruyor. Büyük Kare Açı bir taraftan germeye devam ediyor ve etkileri ay ortasında bir daha yükselecek, diğer yandan Dolunay etkisi yavaş yavaş geri çekildi ve bugün biraz daha rahat bir nefes alabilirsiniz.

Ama, bu şartlar altında rahat nefes ne demek? Bir şeyleri sol beyninizle analiz etmeye, anlamaya, bozuk şeyleri düzeltmeye çalışıyorsanız, yapmayın. Zorlamayın. Gerginliği rahatlatın. Olayları daha iyi göreceğiniz zamanı bekleyin. Şu anda ortalık toz duman, kum fırtınası olmuş gibi. Sorunu görüyorsunuz ama çözümler çok açık değil.

Arkadaşlar, bu kargaşanın ne anlama geldiğini düşünüyordum dün gece, bundan ne doğacak, neden seneye böyle başladık? Hani çok hızlı ve çok şeyin olduğu muhteşem bir sene yaşayacaktık? Bu yılın ilk 5-6 gününe bakarsak pek de öyle değilmiş gibi görünüyor. Ama elbette, yukarıda söylediğim gibi, aşırı analiz yaptığınızda elinizde cevaplar değil, sorularla kalıyorsunuz. Onun için düşünme zamanı bitip de başka şeylerle ilgilenmeye başladığımda birden bire ışık yandı.

Bu çok değişik sene için Evren gerekli değişiklikleri yapıyor! Kendini yeniden düzenliyor! Bunu tabiat olaylarıyla, ruhuyla, toplumları ve her türlü bireyi ile, kişilerin bilinçaltından, atmosferdeki moleküllere kadar her zerresinde gerçekleştiriyor. Hayallerimizi tazeliyor, içimizdeki Kızılderili Şef’ini uyandırıyor, böylece kendi gücümüzü ve yaşamdaki yerimizi ilan edeceğiz. (Bu ayın Sabian sembolünü unutmayalım: “Kabileler topluluğundan güç talep eden Kızılderili Şefi”) Evren, eskiyi çok çabuk temizleyip yerine yeni temeller yaratıyor.

Bugün ve bir sonraki “Günün Enerjisi” yazısına kadar (çünkü bu enerji bir günden diğerine çok çabuk değişmeyecek) kendinizi ve hayat şartlarını zorlamayın. Bırakın yavaş yavaş berraklık gelsin önce, böylece aldığınız kararlar çok daha isabetli olacaktır. Kendinize iyi davranın, kendinizi yargılamayın. Şu anda odaklanılacak konu önümüzdeki aylardan ne istediğiniz, hedeflerinizin ne olduğu olmalı. Amaçlarınıza ve isteklerinize kilitlenin, aynı Melek Rehberlerin söylediği gibi.

Mutlaka 4 elementinizi dengeleyin (su, ateş, toprak, hava). Meditasyonlarınızda ışık kullanmak, topraklanmak, derin nefesler ve bol su içmek yardımcı olacaktır. Sessizliğe vakit ayırın.

Yeni bir eve taşınmadan önce ne kadar büyük bir kargaşa yaşadığınızı hatırlayın. Önce fazlalıkları elersiniz, geri kalanlar kutulanır, yeni evin planı bambaşka olduğu için mobilyaların yerleri eski evinizle aynı olmaz, belki yeni perdeler gerekir, yeni sokağınızı, alışveriş yerlerini, ulaşımını öğrenmeniz gerekir. Temizlik ve yerleştirmenin sonu gelmeyecekmiş gibi gelir. Sanki hiç rahat edemeyecekmişsiniz, hep eksik giderecekmişsiniz gibi gelir. Sonra bir gün, güneş batarken yeni pencerenizden dışarıya bakarsınız, eviniz çiçek gibi kokar, her şey yerini bulmuştur. İçinizde inanılmaz bir huzur hissedersiniz. “İyi ki taşındım! Burası çok güzel oldu.” dersiniz. Bütün yorgunluklar ve kaos unutulur. 2015 yılına hoş geldiniz!

Mor Alev

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

2 comments

  1. Chok teshekkurler, chok teshekkurler, chok teshekkurler, harika bilgiler: )))

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.