11-11: Fiziksel etkiler ve Çok önemli bir çağrı! – Mor Alev Seans Notları

Steampunk jewelry Vintage rhinestone brooch 11 11Sevgili Okuyucularım,

Kendi açımdan 11 Kasım’da harika ve çok yoğun bir gün geçirdim, ama dün 12 Kasım’da güne başladığımda üzerimden tır geçmiş gibiydi. Bütün bir günü daha önceden boş bırakmış olduğuma çok sevindim, çünkü sevgili Mor Alev Dostu’nun doğum  gününü kutlamanın dışında, değil buraya herhangi bir yazı yazmak, zihnimden birbirini tutan kelimeler bile geçmiyordu. Bu konuda şikayet edeceğime, kendimi günün akışına bırakıp, alışılmış şeylerle uğraşırken bulduğumda yavaş yavaş topraklandığımı ve dengelerimin geri geldiğini hissettim. Bugün hala biraz yorgunum ama sizlerle paylaşmak istediğim şeyler var ve bu şeylerin şu anda çok önemli olduğu da bize bildiriliyor.

Fiziksel etkiler:

İlk olarak yorgunluk ve enerji düşüklüğünden bahsedelim. Bu yorgunluk aynı uykusu gelmiş, ama bir türlü yatmayan çocuklar gibi bizi biraz da hırçın ve mızmız yapacaktır. Bu durum herkes ama herkes için geçerli. Bu işlerle ilgilensin, ilgilenmesin, bu portaldan hep beraber geçtik. O yüzden, vücudunuzu elinizden geldiğince dinlemenizi, eşiniz, iş arkadaşınız, çocuğunuz, sokaktaki kişi, vs.,  ters ya da huysuz davrandığında, onlara sizin özünüzü ezmeyecek şekilde anlayış ve sabırla yaklaşmanızı öneririm. Elbette işin içine kabalık girerse kendiniz için sağlam bir duruş sergilemelisiniz ama bunu şefkatten yola çıkarak yapmanız sizin için daha iyi sonuçlar verecektir.

Ben fiziksel vücudumuzun ilk defa bu kadar büyük bir güncellemeden geçtiğine inanıyorum. Ama, doğrusunu söylemek gerekirse, bu güncellemenin tam olarak ne içerdiğini bilmiyorum. Bu, büyük ihtimalle sonuçlarını bir kaç sene içinde göreceğimiz bir gelişim, ben gözlerimi açık tutup bilim haberlerini takip etmeye devam edeceğim. Bilim dünyası bundan 2 yıl önce ilk defa bir hastada dört iplikli DNA keşfedip bununla tamamen şoka girdiğinde, benim “Biliyordum! Bunun 12-13’e kadar yolu var” diyerek sevinmek çok hoşuma gitmişti! Tekrarlıyorum, aslında biz bu gidişatın tamamını ve kesin etkilerini bilmiyoruz, o yüzden burada bu konuda sadece spekülasyon yapıyoruz.

earthingGenel olarak yukarıda bahsettiğim yorgunluk ve elbette enerji yüklemelerinin geleneksel yan etkisi baş dönmesi, sırt çakrasının aktive olması dolayısıyla sırt ve bel ağrıları, kulak çınlamaları ya da grip benzeri belirtiler yaşayabilirsiniz. Lütfen, hala daha vücutlarımızın 3 boyutlu bir dünyada yaşadığını unutmayın ve bu gibi durumlarda bir doktora danışmayı ihmal etmeyin. Ama onun dışında enerji alanınızı temiz tutmak, çakralarınızı her gün dengelemek ve topraklanmak çok yardımcı olacaktır. Arkadaşlar, bu dönemde lütfen dengeli ve temiz beslenme ve üzerine hafif de olsa spor yapma alışkanlığını edinmeye çalışın ve bunu bir ömür bırakmayın. Büyük yardımlarını göreceksiniz. Bize seanslarda sürekli gelen bir mesaj “BEDENİNİZİ ONURLANDIRIN.”

Ufak düşünmeyin: Yerelden, globale ve oradan evrensele doğru gelişim

Bütün bir gün boyunca çok net gelen bir başka bilgi de artık  ufak düşünmememiz üzerineydi. Bizler, günlük hayatımızda gördüğümüz bir sorunu sadece o zaman ve mekana has bir durum olarak algılıyoruz. Ve eğer o duruma ışık ve sevgi gönderme ihtiyacını hissediyorsak, kendimizi o durumla sınırlıyoruz. Size özetle bu kavramı aktarmak isterken, araya birlikte çalıştığım ustalar, rehberler, melekler ve galaktikler kolektifi giriyor ve bize aşağıdaki mesajı veriyorlar:

Artık sonsuzdan gelip, sonsuza giden ve aynı şekilde sonsuz güç ve kaynaklara sahip varlıklar olduğunuzu kabul etme zamanınız geldi. Hepiniz birbirinize ve bize bağlısınız, sizler ve bizler birbirimizin içindeyiz, birbirimizle iç içeyiz. Sizler denizdeki planktondan, topraktaki mineralden, Paraguay’daki kardeşinizden, göktaşındaki bakteriden, Pleaides’li galaktikten, bizlerden ve Tanrı’dan ayrı değilsiniz. Sadece sizin zamanınızın minik bir bölümünde, minik bir noktasındaki bir soruna odaklanmayı bırakınız. Çünkü o olumsuzluk, onunla ilgili bilinç tamamen yeryüzünden silinene kadar tekrarlayacaktır. Karşınızda, sizin dikkatinizi çekmeye çalışan soruna bir bakın. Bu sorun nedir?

Eğer evsiz bir kişiyi görüyorsanız ve bu durumun düzelmesi için kalbinizden bir çığlık yükseliyorsa, bu çığlığa derhal cevap verin. Bu çığlığa nasıl cevap vereceksiniz? Enerjinizi düşürmeyin, duruma “yüksek enerjinizle bir şeyleri 3 boyutlu dünyanızda yoktan var edeceğiniz” bir fırsat olarak bakın. Acımayın! Saygı duyun! Tarafsız kalın! Bu fırsatı size sağladığı için o kişiye teşekkür edin. O kişi size olumlu cevap veriyorsa, ona bir barınak bulmaya çalışın, evren size derhal cevap verecektir. Bunun ne kadar çabuk ve hiç beklemediğiniz kadar kolay olduğunu gördüğünüzde şaşıracaksınız. Sonucu salıverin, sonuca bağlı kalmayın. Bu sizin çözüm getirme çalışmanızın “yerel” aşamasıdır.

Bu yazıları okuyan sizler, hayat kontratınızda bütünün iyiliği için çalışmak üzere maddeler koydunuz. Burada bu yazıyı okumanız bir tesadüf değil, bu uzun zamandır türlü şekillerde size ulaşmaya çalışan bir çağrıdır. Gördüğünüz evsiz kişi, sadece bir örnek, bir semboldür. Dünyanızdaki yokluk, eksiklik, açlık gibi sevginin tam tersi kavramları temsil etmektedir. Yerel çalışmanızın yanı sıra artık global çalışmalara da başlamalısınız. Unutmayın, devasa gücünüzü göstermenin zamanı geldi dedik size. O evsiz kişi, Kalküta’da, Paris’te, Cape Town’da, Rio’da, İzmir’de, kısacası bütün dünyadaki yokluğu ve yoksulluğu temsil ediyor. Dünyanızdan bu kavramları sonsuza dek silme vakti şimdi!

Merkaba & the toroidal fieldTaşıdığınız sevgiyi kullanın, Mor Alev’i kullanın ve bütün bir dünyadaki yokluk bilincini dönüştürmeye başlayın. Bu işleme başlamadan önce kendi enerjinizi yükseltmelisiniz, yoksa çok yorgun düşebilirsiniz, tükenebilirsiniz. Enerjinizi öz benliğinizle bağlantı kurarak yükseltirsiniz, meditasyon, topraklanma ve nefes sizi aslınızla ve evrensel zihinle bağlantıya geçirir. (Mor Alev: “Yüksek Benlik” yerine özellikle “Öz Benlik” ve “Aslınız” kelimelerini kullanmam konusunda ısrar ediyorlar. Kendi özünüzün ulaşılmaz yükseklerde değil, içinizde olduğunu hatırlamanızı istediklerini söylüyorlar.) Enerjiyi engelleyen bloklardan böyle kurtulursunuz. Enerji size akarken onu sadece kendinizde tutmayın, bu yeniden engel yaratır. “Enerjiyi ya da sevgiyi dünyaya demirleyin” dememizin sebebi budur. Tepe çakranızdan , kalbinizden kabul ettiğiniz sevgiyi ayak tabanlarınızdan dünyanıza verin. Gaia size şükran ve sevgisiyle cevap verecektir. Onu kabul edin ve kök çakradan doğru Kundalininin yükseldiğini hissedin. Torus şeklindeki enerji alanınızda sürekli akım olduğunu hatırlayın. İşte şimdi gitgide daha çok enerji taşımaya başlayacaksınız. Böylece global çalışmanız sırasında hep dinç, mutlu ve sağlıklı kalacaksınız. Hatta, gün geçtikçe daha sağlam ve olumlu bir enerji alanınız olacak, kendinize olan sevginiz, saygınız ve güveniniz de artacak.

Şimdi, çalışmanızın global yönüne dönelim. Işığınızı, sevginizi, Mor Alev enerjisini, Rafael’in yeşilini, Michael’ın mavisini, Galaktiklerin şeftali pembesini, Kutsal Anne’nin beyaz ışığını, hangisi sizin gözünüze batan, çözmek için çağrıldığınız soruna ve ruhunuza  yakın geliyorsa, o enerjiyi seçerek bütün dünyaya ve kolektife gönderin. İsterseniz gökkuşağı ile çalışın. Hepimizi toplayın. Size nasıl uygun geliyorsa o şekilde çalışın. Ama artık çalışın. 

Çünkü bu size iyi gelecek. Ailenize iyi gelecek, işinize iyi gelecek. Toplum bilincindeki herhangi bir konudaki olumsuzluğu tamamen dönüştürürken, kendinizde de o olumsuzluğun etkilerini ve tortularını temizleyeceksiniz. Konu ister sağlık olsun, ister eşitlik, ister bolluk, eğitim, barış, ne olursa olsun, kendinizin de bütünün bir parçası olduğunuzu hatırlayın ve bu çalışmada kolektife dahilsiniz. Kendi dışınızda bir şey yapmıyorsunuz.

Alçak gönüllü olun. Başkalarına iyilik yaparken aslında iyiliği kendinize yapıyorsunuz. Kendinizle gurur duyun ve onurlandırın, bizimle bir olduğunuzu hissedin ama diğer varlıklardan daha yüce değil, aynı ve bir olduğunuzu bilin.

Şimdi dikkatinizi evrene çevirin, evrenle bir olduğunuzu hatırlayın. Sevginizi, ışığınızı tüm evrenle paylaşın. Böylece çalışmanızın etkisi milyonlarca defa katlanacaktır. Dönüştürme çalışması da bir o kadar daha etkili olacaktır. Evren size cevap verecektir. Evren sizi seviyor. Siz de sizi sevin.

Arkadaşlar, bu yazıya başladığımda aklımdaki öğrendiğim bilgileri kısa ve öz bir şekilde sizinle paylaşmaktı. Birden bire böyle uzun ve önemli bir mesaja kanallık edeceğimi bilmiyordum. Sizlerle birlikte ben de bu yazıyı tekrar okuyup, söylenenleri uygulayacağım. “Bu mesajı bize kim veriyor?” diye sorduğumda “Hepimiz” diye bir cevap geliyor. “Hepimiz” e yukarıda bahsettiğim bütün ışık varlıkları dahil.

Burada evsizlik örneğinden bahsetseler de bu çalışmanın her türlü konu için yapılabileceğini belirtiyorlar. Mesajda bahsi geçen Torus şeklindeki enerji alanımızın temsili bir resmini yukarıda ekledim. Enerjiyi toprağa verdiğimizde Gaia’nın da bize sevgi ve şükran vereceğini söylerken bizim arada bir enerji iletkeni görevi yapmamızdan ve böylece daha da genişlememizden bahsediyorlar. Yani, enerji aşağıdan yukarıya ve yukarıdan aşağıya sürekli hareket halindeyken sizi de güçlendiriyor. Yine mesajda bahsedilen bütün enerjileri bu bağlantıda bulabilirsiniz.

Burada yazmak istediğim ve Gabriel (Cebrail) ile Gaia’nın ortaklaşa verdiği bir mesaj daha vardı ama onu artık bir sonraki yazıma bırakıyorum. Öncelikle, buradaki bilgileri özümsememiz gerektiğini hissediyorum.

Mor Alev

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

2 comments

  1. Sevgili Mor Alev,Bana bu guzel yazilari gonderdiginiz icin cok tesekkur ederim.  

    Beğen

  2. 3 gündür karın bölgemdeki hareketlilik, sırt ağrılarım, halsizliğim ve gerginliğimin sebebinin bu olduğunu bilmek beni çok rahatlattı… Nisan 2013 de yaşadıklarımın aynısını yaşıyorum sanırım o tarihteki yazılarınıza tekrar bir gözatmam iyi olucak o ağrıların sebebinin ne olduğunu anlayamamıştım ama şu an yazınızdan bunun yine bir enerji akışı ile alakalı olabileceğini farkettim çok teşekkürler…
    Sisli bir yolda giden arabamın sis lambası gibisiniz tekrar sevgiler ve teşekkürler

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.