Muhtelif

Mor Alev Dostu’ndan hepinize teşekkürler…

vintage typewriterSevgili Mor Alevimizin Değerli Dostları,

Doğum günüm nedeniyle paylaşmış olduğunuz, beni derinden duygulandıran harika mesajlarınız için çok teşekkür ediyorum. Elimden geldiğince yapabildiğim çevirilerin sizler tarafından onurlandırılması, beni ayrıca mutlu ediyor. Ne mutlu bizlere ki, hepimiz sevgili Mor Alev’in gönül bloğunda Sevgi ile buluştuk.

Geçen sene Kasım ayında, sevgili Mor Alev’in cevaplaması gereken çok fazla mesajı olduğu ve bundan dolayı siz değerli okuyucularından birkaç gün izin rica ettiğini okumuştum. O gün, belki kendisine biraz katkıda bulunabilirim diye, bir çeviri göndermiştim. Mor Alev bu çeviriyi, yüce gönlü ile kabul etti ve yayınladı. Benim çeviri hikâyem de, böyle başlamış oldu.

Kendisinden sadece, ismimi belirtmemesini rica etmiştim. Bunun sebebi, asla gizemli kalmak ya da merak edilmek gibi egosal bir yaklaşım değildir. Hepimizin her gün heyecanla okuduğumuz bu harika blog, sevgili Mor Alev’in eseridir. Dolayısıyla kendi ismimin orada yer alması, ona saygısızlık olurdu. Ben de sizler gibi, değerli Mor Alev’in aydınlatmış olduğu yolda ilerlemeye çalışıyorum. Ve benim yaşam amacımı yerine getirmemi sağladığı için, kendisine defalarca teşekkür ediyorum. Mor Alev’e olan vefa borcumun derinliğini, inanın burada anlatamam.

Hepinize tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Kalbinizin ışığı her geçen gün daha da parlasın…

Şükranlarımla

Mor Alev Dostu

Kategoriler:Muhtelif

7 replies »

  1. Sevgili Mor Alev bende size nasıl teşekkür etsem azdır hayat yolumu MOR ALEVLE buluşturduğunuz için sevgi ve ışığınız daim olsun 🙂

    Beğen