Gerçek Benliğinizin Çekirdeğine Yolculuk Etmek için bir Meditasyon – Fran Zepeda aracılığıyla Meryem Ana

alchemistArkadaşlar, bugünün melek kartı “kendinize karşı dürüst olmak” olunca ve kendinizi tanımanız için sizi cesaretlendirince, bu mesajın ve verilen meditasyonun bugünlerde çok yardımcı olacağına inandım. Artık çok boyutlu benliklerimizle tanışmanın ve onlarla birlikte yaratmaya başlamamızın da zamanı geldi.

Meryem Ana bir Yükselmiş Usta olduğu gibi, getirdiği enerji Kutsal Anne enerjisi ve mesajını Kutsal Anne’nin kendisinden geliyormuş gibi okuyabilirsiniz.

Bu mesajı çeviren Mor Alev Dostu, bize getiren Fran Zepeda ve Meryem Ana’ya teşekkürler. (www.franheal.wordpress.com)

Böylece, Usta Bir Simyacı Oluyorsunuz…

Meryem Ana:

Selamlar, beşinci ve üst Boyutlara yolculuk yapan Sevgili Seyyahlarım,

Sizler, kendi çok boyutlu Benliğinize alışmaya çalışıyorsunuz. Yükselişinize hazır olmak için fiziksel bedenlerinizin “yeniden yapılanması” ile uğraşırken, Yüksek Boyutları çok daha düzenli aralıklarla deneyimliyorsunuz. (Mor Alev: Çoğunlukla bunun farkında bile olmuyoruz, ama yüksek boyutları deneyimliyoruz, örneğin uykuda, ya da zaman zaman gözümüz daldığında veya kendimizi mutlu, hafif ve sevgi dolu hissettiğimizde. Geçen hafta Sanat Kumara bazılarımızın gün içinde uyanık olarak hiç fark etmeden 7. boyuta kadar yolculuk yaptığını söyledi. Bu çok yeni bir gelişme, özellikle bu yaz geçtiğimiz enerji dalgaları ve Aslan Kapısından sonra deneyimlemeye başladığımız bir aşama.)

Yeniden yapılanma diyorum, çünkü üçüncü Boyutta çok uzun yıllardan beri sizi “taşıyan” fiziksel bedenleriniz, Işık bedenleriniz ile birleşmek ve çok boyutlu Benliğinizi daha derin bir seviyede deneyimlemek için, gerçekten büyük bir yenilenme ve arıtımdan geçiyor.

Ve bu süreç sizin için gerçekten, “doludizgin” bir yolculuktur. Zaman zaman neler olduğundan, nereye varılacağından ve ne elde edileceğinden emin değilsiniz. Ancak, doğuştan sahip olduğunuz içsel pusulanız sayesinde İlahi Varlığınız, ne yaptığını tam olarak biliyor, Sevgililer. Ve ben sizleri tekrar sevgi dolu kollarımla sarmalamak için geldim. Kalbinizin derinliklerine yapacağınız ve çok boyutlu Benliğinizle ilgili harika şeyler keşfedeceğiniz yolculuklarınızda, sizlere destek olacağım.

Hepiniz günden güne artan bu “arınma” işleminde bir harikasınız. Aslında büyüdüğünüzü kabul ettikçe ve ona karşı mücadele etmedikçe ya da karşı koymadıkça, kendinizi daha hafif ve daha genişlemiş hissediyorsunuz. Gittikçe daha fazla suretinize ulaşıyor ve bu suretlerinizi kabul ediyorsunuz. Böylece çok boyutlu Benliğinizi de, çok daha “sağlam” bir düzeyde deneyimliyorsunuz.

Çok boyutluluğun bilinmeyen doğası, sizin için daha rahat bir hale geliyor. Çünkü kendinizi gerçek Doğa’nızın tüm olasılıklarına açıyorsunuz. Üçüncü boyutlu bedeninizin, sadece sizin ufak bir parçanız olduğunu, yüksek yönleriniz ile bütünleştiğinizde, tüm parçalarınızı içinde toplayan ve sadece bu amaç için akan enerjileri içine alan bir araç olduğunu, idrak ediyorsunuz. Ve çok boyutluluğa olan alışkanlığınız arttıkça, onun bilinmeyen yönlerini de öğreniyorsunuz.

Evet, Sevgililer. Sizi yine, kalbinizin derinliklerine, İlahi kalbinize, gerçek Benliğinizin çekirdeğine doğru uzanan bir yolculuğa (meditasyona) davet ediyorum.

“Şimdi benimle derin bir nefes alın. Sizi derin ve sonsuz Sevgi dolu kollarımla sarmaladığımı hissedin. Aynı anda, bu sevginin tam bir kopyasının içinizde kabardığını ve onun kadifemsi hafifliğini, derinliğini, rahatlatıcı ve yatıştırıcı Öz’ünü hissedin.

Gerçek Varlığım ve sizleri yıkadığım berrak ve pırıltılı Sevgi dalgalarımla, kendinize olan sevginizi (Özsevgi) büyütüyorum. Benim Sevgimle, çağlar önce doğduğunuz Kaynağın (Yaratan) Sevgi’si olarak bildiğiniz ve hatırladığınız, içinizdeki Sevgi’yi birleştirin.

Kaynağın Sevgi’sinin tatlı özünü, sıcaklığını, ışıltısını, gücünü deneyimleyin. Fiziksel bedeninizin her hücresine ve Işık bedeninize nüfuz ettiğini hissedin. Sizin Öz’ünüz, gerçek Doğa’nız ve çoklu Evrendeki deneyimlerinizin “Okyanusu” olan bu Sevgi Denizi’nde yüzün.

Şimdi artık Fiziksel bedeninizi, Işık bedeninizden ayrıymış gibi hissetmiyorsunuz ama yine de Gaia’nın çekirdeğine demirlisiniz. Her nefes alışınızda kendinizi, hem Gaia ile bağlantılı, hem de kendi Öz’ünüz olan Sevgi ile dolu Evrenleri ve tüm Yüksek Boyutları keşfedecek kadar özgür hissediyorsunuz.

Günlük yaşantınızda deneyimlediğiniz her şeye, Sevgi’nin gözünden bakıyorsunuz. Her şeyi, Sevgi’nin merceğinden algılıyorsunuz. Fiziksel bedeninizde demirlemiş olduğunuzu bildiğiniz halde, enerjinizin şekilsizliğini hissediyorsunuz.

Artık düşüncelerinizin sınırları genişliyor. Sevgi ve Barış merceğinden baktığınız için, her şey yeni bir anlam ve amaç kazanıyor. Size yeni ufuklar açılıyor. Gündelik deneyimlerinizi değerlendirme ve algılama şekliniz değişiyor. Bu yeni yüksek Boyutlu gerçekliğe Sevgi merceğinden baktığınız için, her şey renkleniyor ve her deneyiminizin içindeki neşe ve uyumu, kolaylıkla yakalıyorsunuz. Bu harika bir şey!

Şimdi her düşüncenizin ya da deneyiminizin içinde, bir Sevgi çekirdeği olduğunu hayal edin. O çekirdek sayesinde, deneyiminizin ya da düşüncenizin size verdiği hediyeyi ve çıkaracağınız dersi anlıyorsunuz. Çünkü Sevgi her şeyi, gerçek nedenine ve amacına uygun renklendiriyor, değiştiriyor ve dönüştürüyor.

Her şeyin Sevgi’den doğduğunu ve tekrar Sevgi’ye dönüşeceğini fark ediyor ve bunu uygulayarak, usta bir Simyacı oluyorsunuz. İçinde bulunduğunuz bu dönemin, hepinizin her şeyi ustaca yapmayı öğrendiği, daha doğrusu bildiği şeyleri hatırladığı, harika bir süreç olduğunu algılıyorsunuz.

Öğrendikçe, Varlığınızın derinliğine ve gerçek Öz’ünüze ulaşıyorsunuz. Temelinde Sevgi yatan deneyimleriniz sayesinde, yolculuğunuzu sürdürüyor ve böylece yüksek Boyutlara kolaylıkla ulaşıyorsunuz.

Şimdi enerjinizin genişlediğini, normal halinizin değiştiğini ve artık büyük olanakları içinizde barındırdığınızı hissediyorsunuz. Hem fiziksel bedeninizin içinde olup, hem de Varlığınızın derinliklerindeki çok boyutlu Benliğinizi keşfetmek üzere, en doğru yolda olduğunuzun farkına varıyorsunuz. Ve istediğiniz zaman, meditasyonunuzu sonlandırıyorsunuz.” (Mor Alev: Bence meditasyonu sonlandırmadan önce bu meditasyonun size verdiği duyguların içinde oturun, gelebilecek olan bilgileri ve enerjileri şükranla kabul edin, zaman zaman meditasyonu tekrarlayın.) 

Bunlar size biraz kafa karıştırıcı gibi gelebilir ama ben sizi sadece “genişlemenin” yolculuğuna çıkarmış oldum. Belki şimdi olaylara bakış açınızın aydınlandığını ve çok daha özgürce akışta kaldığınızı hissediyorsunuzdur. Toprak Ana ile hala fiziksel bağlantınız var ama aynı zamanda, yüksek Boyutlarda kökleri olan derin suretlerinizi keşfetmek için kendinizi açtınız. Böylece her şeye sonsuz ve daimi Sevgi’nin merceğinden bakma olanakların derinliğine daldınız.

Sizler içinizdeki Sevgi’yi, kendinize ve başkalarına karşı büyütürken, ben de sizleri sevgi dolu kollarımla sarmalamaya devam ediyorum. Bu şekilde, yüksek Boyutlara çok daha rahat yükselebilirsiniz.

Namaste

Tüm Sevgim, sizindir.

Meryem Ana

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

3 comments

 1. meditasyonların hepsini yapıyorum hele mor alevi çok kullanıyorum inşallah benim için iyi olur henüz pek algılayamadım ama yinede iyi

  Beğen

  1. Sevgili Günay, bazen değişim ve mutluluk hiç fark ettirmeden gelir. Vazgeçmeyin, devam edin, sonra bir gün sabah aynaya baktığınızda ne kadar değişmiş olduğunuzu göreceksiniz ve şaşıracaksınız. Uzun süre rejim yapıp bir gün birden bire zayıfladığınızı fark etmek gibidir bu çalışmalar. Sevgilerimle..

   Beğen

 2. ÖZ SEVGİ DUASI

  Yaradanın özü olan Ruhum,

  bize kendimizi yargılamaksızın olduğumuz gibi kabul etmemize yardım etmeni diliyoruz. Zihnimizi bütün duygularımız, düşlerimiz, kişiliğimiz, eşsiz varlığımızla olduğu gibi kabul etmemize yardım et. Bedenimizi bütün güzelliği ve kusursuzluğuyla olduğu gibi kabul etmemize yardım et.

  Kendimize duyduğumuz sevgiyi öylesine güçlendir ki, bir daha hiç dışlamayalım varlığımızı, mutluluk, özgürlük ve sevgimizi baltalamayalım. Bu andan başlayarak her bir eylemimiz tepkimiz , düşünce ve duygumuz sevgiye dayansın. Öz sevgimizi yaşamımızın bütün düşünü korku ve dramdan sevgi ve sevince dönüşene kadar çoğaltmamıza yardım et Yaradan.

  Öz sevgimiz inanmaya programlandığımız bütün yalanları parçalayacak kadar güçlü olsun. Bize iyi, güçlü , zeki olmadığımızı söyleyen bütün yalanlar dağılıp gitsin. Öz sevgimiz öylesine güçlensin ki hayatımızı başkalarının görüşlerine göre yaşamayalım. Yapmamız gereken seçimleri yapabilecek güveni duyalım kendimize. İnancımız kendimize olsun. Öz sevgimizle yaşamımızda hiçbir sorumlulukla, sorunla karşılaşmaktan korkmayalım. Ne yapmak istiyorsak bize öz sevgimizin gücüyle yaptır. Bugünden başlayarak kendimizi öylesine sevmemize yardım et ki bir daha asla bize karşı işleyecek koşullar yaratmayalım. Hayatımızı başkaları tarafından kabul edilmek için başka birisiymiş gibi davranmaksızın kendimiz olarak yaşayabiliriz. Ne olduğumuzu bildiğimiz için başkalarının bizi kabul etmesine ya da ne kadar iyi olduğumuzu söylemelerine artık ihtiyacımız yok.
  Öz sevgimizin gücüyle aynada gördüğümüzü sevinçle karşılayalım Yüzümüze iç ve dış güzelliğimizi çoğaltan büyük bir gülümseme yerleştir.
  Yardım et, öylesine yoğun bir öz sevgi olsun ki duyduğumuz kendi varlığımızı her zaman sevinçle yaşayalım. Kendimizi yargılamaksızın sevelim. Çünkü yargıladığımızda suçlama ve suçlulukla dolar içimiz, cezalandırma ihtiyacı duyar, sevgimizin görüşünü yitiririz. Kendimizi şu an da bağışlayacak kadar güçlendir irademizi.
  Zihinlerimizi duygusal zehir ve kendini yargılamadan arındır, mutlak bir barış ve sevgi içinde yaşayabilelim.

  Öz sevgimizi yaşamımızın düşünü değiştiren güç kıl……

  DON MİGUEL RUİZ

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.