Güneş Patlamaları Bize Ne Diyor? – Mor Alev Gökyüzü ile Yükseliş Raporu

Arkadaşlar, bugünlerde gerçekleşen güneş patlamalarını astrologların önceden beklediğini söylesem ne dersiniz?

A flock of seabirds fly down the coast near Whitley bay, north Tyneside

Bu patlamalar en hafifi A olmak üzere B,C, M ve en güçlüsü X sınıfı olarak sınıflandırılırlar. Her sınıf bir diğerinden 10 kat daha güçlüdür ama X sınıfı patlamaların güç sınırlandırması yoktur. Patlamalar zaman zaman Taç Kütle Atılımı ile gerçekleşir, eğer patlama M ya da X sınıfıysa ve TKA ile birlikte oluşmuşsa ve özellikle dünya yönündeki bir patlamaysa, fiziksel ve teknolojik olarak bu etkileri hepimiz hissederiz. Buna solar fırtına da denir, yoğun bir radyoaktif elektromanyetik plazma fırtınasının yoluna çıkmış oluruz.

Güneş sadece bize hayat vermek, sistemimizin merkezi olmak ve astrolojide burcumuzu belirlemekle kalmıyor, büyük uyanışa da hizmet ediyor.

Öncelikle hala daha Süper Dolunay’ın AYDINLANMA etkisinde olduğumuzu unutmayalım. Yani Dolunay raporundaki enerjiler bir yere gitmedi, şifa hala burada ve hafta bitimine kadar da bizimle kalıyor.

İşte Güneşin bize söyledikleri şunlar:

Volkanik Patlama

Dolunay tam olarak gerçekleştiği anda Güneş Başak burcunun 17. derecesinden geçiyordu. Bu açının Sabian sembolü “Volkanik Patlama”dır. İşte bu yüzden astrologların gözü güneşe ve özellikle İzlanda ve Yellowstone volkanik yapılarına çevrildi. “Volkanik Patlama” olarak tarif edilen enerji her zaman sıcaktır ve her zaman katarsis (psikolojik arınma) ve değişim yaratır. Bastırılmış ya da yüzeyin tam altında kaynayan duygular, düşünceler, fikirler, kelimeler ve hareketler birden bire yüzeye çıkar.

Sessiz bir anda yaratıcı bir kişinin ilham akımına uğraması

İlginçtir ki dolunayın tam bir saat öncesinde TKA ile birlikte M4.5 gücünde bir patlama meydana geldi. O sırada Ay 15.35 derece Balıktaydı, 15.20 derecedeki Chiron ile birleşmeyi başlatmıştı. Yani Dolunay tam Chiron’la buluşmuş, onun bize sunduğu bütün enerjileri yansıtırken ve süper zirvesine ulaşmak üzereyken bu patlama gerçekleşti.

Bu derece için Sabian sembolü “sessiz bir anda, yaratıcı bir kişinin ilham akımına uğraması” dır. Bu sembol hayatımızın akışı, kaderi ve gidişatının yüksek kaynaklar tarafından yönlendirildiğini anlatır. Bu sembol ortaya çıktığında kontrol bizde değildir. Enerjiye karşı savaşmak nafiledir. Aynı şekilde enerjiyi gideceği yönde zorlamak da bir işe yaramaz. Ama o enerjinin içinde rahatlamaya çalışmak ve tarafsız bir teslimiyet yapılacak en iyi şeydir.

Yani bu güneş patlaması ve TKA ruhumuzun için en iyi ve en yüksek olan şeylere yaklaştırmak için yapılan bütün ilahi çalışmalara kendi gücünü de ekliyor. Ama burada kilit nokta şu: Ruh için iyi olan bazen insanoğluna iyiymiş gibi gelmez. Bazen durumlar gözlerinizdeki perdeyi kaldırmanızı ve gerçekleri görmenizi gerektirdiğinde şok yaşayabilirsiniz. Bu sanki bir yaraymış gibi gelebilir.

Bu enerjiyle olan her şey herkesi daha iyi bir yola sokmak için oluyor. Düzeltmeler yapıldığında hayatlarımız değişir. Sürece güvenmek sizi rahatlatır. Tarafsız, sevgi dolu yanınızla çalışmak hayatınızı kolaylaştırır ve macerayı da hayatta kalma mücadelesi yerine güzel bir macera olarak yaşarsınız.

Uçan yaban kazları

Dün Güneş X1.6 sınıfı daha patlamayla TKA saldı. Bu patlamanın özellikle iletişim uydularını etkileyeceği söyleniyor. Bu enerjinin taşıdığı etkiyi anlamak için Ay’ın o sırada bulunduğu açı bize ipuçları veriyor. Ay’ın açısının Sabian sembolü “uçan yaban kazları”dır. Bu sembol kanatlarımızı açmayı ve özgürlüğe uçmayı anlatır. Bağımsızlığı ve gezegenin ritmine ve döngülerine uyumlu olmayı gösterir.

Bir anlamda bu enerji nereye gittiğimizi bilmediğimiz duygusunu taşır ancak aynı yaban kazları gibi sezgilerimizi dinleyerek dünyanın öbür ucunda da olsa gitmemiz gereken yere ulaşırız. Aynı zamanda biliyoruz ki bütün bu enerjiler bu ayın başından beri bize yardımcı olan “İki Koruyucu Melek” eşliğinde geliyor.

Güneş patlamalarının yoğun olduğu zamanlarda kendinize iyi davranmak ve gerektiğinde kısa aralarla hissedebileceğiniz yorgunluğu atmak her zaman önerilir. Bilgisayarınızdaki ve cep telefonunuzdaki bilgileri yedekleyin. Teknolojiye bağımlı kalmayacağınız şeyler yapmaya çalışın. Sessizlik ve tarafsız olmak size iyi gelecek. Nasıl ilerleyeceğiniz konusunda ilhamı kalbinizde hissedeceksiniz ve çok yakında kanatlarınızı açıp uçacaksınız.

Güneş bir harika!

Enerjilerin çok yoğun olduğu bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Mor Alev

Bu yazı Sabian sembolleri uzmanları Lynda Hill ve Linda Walker’ın araştırmaları ve çalışmaları yardımıyla yazılmıştır.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com