Eylül 2014 Dolunayı Balık’ta: Şifa, şifa, şifa… – Mor Alev Gökyüzü ile Yükseliş Raporu

luna9 Eylül sabaha karşı saat 04.38 de dolunay Balık burcunda gerçekleşecek, bu dolunay da süper aylar grubununa ait, yani dünyaya çok yakın ve serinin son süper ayı. Süper ayların enerjilerinin etkileri çok hissedilir ve yoğun oluyor. Bildiğiniz gibi dolunay enerjileri dolunaydan bir-iki gün önce başlıyor ve yine dolunayın bir-iki gün sonrasına kadar sürüyor.

Balık burcundaki dolunay her sene kim olduğumuz ve nasıl yaşadığımız konusundaki yanılsamaları ve aldanmalarımızı salıvermemiz için bir fırsattır.

Bu dolunayda her zamankinden çok daha fazla “iç gerçekliğimiz”, “dışarıdaki gerçeğimizle” bağdaşmalı ve uyum içinde olmalı. Yani, içi ve dışı uyumlu olanlar, bu evrensel kanunu yaşamlarına uygulayanlar, rahatlık ve zarafetle hayat nehrinde yol alıyorlar ve alacaklar. Bu hiç zorluklarla karşılaşmamak, hayal kırıklığına uğramak anlamına gelmiyor. Sadece sorunlar ortaya çıktığında karar vermek ve gideceği yönü belirlemek iç benliğiniz ve dış yaşamınız bağdaştığında çok daha kolay oluyor.

Özünüze, doğanıza aykırı yaşıyorsanız büyük ihtimalle değişim fırtınalarını en yoğun deneyimleyen kişilerdensiniz. Ama aynı zamanda bütün parçalarınızı bir araya getirmek ve kendi gerçeğinizi yaşamak için de ilahi yardım alıyorsunuz.

Yanılsamalar içinde yaşıyorsak ve kendimize yalan söylüyorsak, kendi özümüzü reddediyorsak, en sonunda ödediğimiz fatura da yüksek oluyor. Bu konuda kendi sorumluluğumuzu unutmamalıyız. Bu dolunayın ışığını kendi benliğinizi aydınlatmak için kullanın ve sizi engelleyen bütün illüzyonları dolunay enerjisinin yardımıyla aşın.

Bu dolunay bütün varlığınızı ve sistemlerinizi yıkamak için büyük bir fırsat. Duygularınız ön plana çıkacak. Vücutlarımız bizimle daha yüksek sesle konuşacak. Geçmişi ve hayat akışınızdaki blokajları yaratan toksik enerjileri onun ışığında sisteminizden atabilirsiniz.

Daha önce Chiron’un pozisyonu ile şifanın geldiğinden konuşmuştuk. Dolunay sırasında Chiron ayla birleşerek enerjilerinde zirve yapacak. Balık merhameti vurgular, onu öne çıkarır, Başak ise doğal şifacı özelliklerini taşır. Bu ikisi ve Yaralı Şifacı Chiron bir araya gelince, son birkaç gündür almakta olduğumuz şifa bugünden itibaren adım adım muazzam bir güce ulaşıyor.

Diğer açılara baktığımızda, bu şifaya gerçekten ihtiyacımız olduğunu görüyoruz. Aksilikler, beklenmedik kararsızlıklar, çatışma olasılıkları, şikayetler, eleştiriler ve aç gözlülük ruhumuzu ve çevremizi sarabilir. Bütün bunların sebebi “iç ve dış gerçeğimizde uyumlamaya gitmemizi sağlamak” diye bakarsanız ve geriye çekilip, sonradan pişman olacağınız bir tepki vermeden salıverme çalışmalarınıza devam ederseniz atmosferdeki şifa enerjisini en yüksek şekliyle kullanabilirsiniz.

Ben bu dolunayı Nisan tutulma dönemi etkilerinin ve değişimimizin önemli bir evresinin bitişi olarak görüyorum. Son 5 aydır yaptığımız çalışmaların ödüllerini almaya başlıyoruz. Bu arada evren bizi Ekim’deki tutulma dönemine de hazırlıyor.

Bu enerji hemen herkesi etkiliyor, bir kişi bile bu enerjilerin etkisi dışında kalmıyor. O yüzden çevrenizdeki herkesin değişimden geçtiğini bilerek anlayışlı olmaya çağırılıyorsunuz.

Bu dolunayın aydınlattığı şeyleri daha iyi görebilmek için duygu değil, ama hislerinize ve sezgilerinize dikkat edin, onlara güvenin. Kalp meditasyonu özellikle yardımcı olacak ve salıvermeniz ya da şifalandırmanız gereken şeyleri gözler önüne serecektir. Şimdiye kadar öğrendiğiniz salıverme yöntemlerinden kendinize yakın bulduğunuzu kullanın. (Yarın bu konuda Bob Fickes’in önerilerini içeren bir yazı da yayınlayacağım).

Şu anda içinde yüzdüğümüz şifalı enerjileri kullanın, onunla meditasyon yapın, onu için, nefesinizle içinize çekin, onunla yıkanın, ona şükranlarınızı verin ve bütün dünyaya sevginizi de ekleyerek gönderin. Bütün yaralı ruhların, en zalim kişilerin bile yaralı ruhlarının şifa bulmasını niyet edin. Bu fırsatı kaçırmayın.

Enerjilerin çok yoğun olduğu bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Mutlu bir Dolunay dilerim.

Mor Alev

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com