Günün Melek Kartı – Güneş

Sun Salute by Antaratma ImagesArchangel Uriel

Mutlu sonuç! Başarıya yol açacak yeni parlak fikirler. Kendinize güvenin!

Güneş, yaşama arzusunun, sağlığın ve güvencenin habercisidir. Bu kart sadece maddi değil, çok daha derin bir olumluluk içerir ve sorunlar, karışıklıklar ve endişe verici korkuların atılmasında yardımcı olacak olan bilinci açığa çıkaracak aydınlatıcı gücün habercisidir. Taze gençliği ve yeniden doğuşu ifade eder. Bizi içimizdeki karanlığı keşfedip onların aydınlık yönlerini görmeye davet eder.

Gerçek doğamız olan karakterimizin güneşli yanının uyanışını, açılmasını ve olgunlaşmasını simgeler. Kendine güven, kendini bilme, kendine yetebilme, kendi bilincine ulaşma gibi tüm nitelikler bizim güneşli benliğimizde vardır. Kendini tanıyan, güvenli ve sevecen insan hem işinde, hem evinde, hem de ilişkilerinde olumlu, rahat ve neşelidir.

Özetle bu kart sorunsuz sıcak bir dönemi, güneşli günleri, neşeyi, yaratıcılıkla yapılan işleri, iyi sağlığı temsil eder. Harika bir dönemdeyiz. (Açıklamalar için lütfen dünkü melek kartına bakın) Asla mümkün olmayacağını düşünmediğimiz şekilde başarılı oluyoruz. En önemlisi şüphe ve endişeye yol vermemek, düşüncelerimizi olumlu tutmak. Her şey muhteşem bir şekilde kendine ait bir hızla yoluna giriyor. Yeni parlak fikirler aklınıza geliyor, enerjiniz yükseliyor. Kısaca özetlersek bu kart günlük hayatımızda şu etkileri görebileceğimizi söylüyor:

  • Neşe
  • Toplum tarafından kabul görme
  • Yükselmiş sezgiler
  • Fiziksel ve ruhsal sağlığın canlanması

Teşekkürler Uriel!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

One comment

Yorumlar kapatıldı.