Günün Melek Kartı – Vizyonlar, Görüntüler…

goldeneyeArchangel Raziel

Ruh ve kalp gözünüzün tam olarak açılmasına yardım ediyorum, böylece ilahi sevgiyi görebileceksiniz

Arkadaşlar, bugün Raziel sezgilerimizde büyük açılımlar olacağı haberini veriyor.  Bu isabetli, kaçınılmaz ve yoğun sezgileri durugörü, durubiliş, vs gibi dilimizde henüz yeni olan terimlerle de açıklayabiliriz. Raziel yaşamamız olası şeyleri kısaca şöyle aktarıyor:

“Sezgisel görüntüler size değişik şekillerde gelebilir. Örneğin, zihin gözünüzde adeta uçuşan resimler, rüyalar, fiziksel dünyada karşınıza sürekli çıkan görüntüler, size çok fiziksel gelen ama 3. boyutun perdesinin ardına ait olan görüntüler ve yine fiziksel gözlerinizle algılayabileceğiniz enerji ve aura renkleri gibi. Sezgisel görüntülerin görülme şekli çok çeşitlidir. Ama hepsinde de bir güzellik ve rahatlama hissedersiniz. Bunun keyfini çıkarın ve o görüntülere güvenin. Sadece sevgiyi görmeyi niyet edin ve o zaman göreceğiniz de sevgi olacaktır.”

Benim tavsiyem bugün çakralarınızı dengelemeyi unutmamanız, üst çakralarla çalışırken kalp çakranızı ihmal etmemeniz ve mutlaka topraklanmanız. Çünkü kalp çakrası bütün varlığımızın merkezidir Sevgi olmadan, kalp çakrası dengeli ve açık olmadan tepe çakralardan aldığımız bilgilerin pek faydası olmaz, eğer alabilirsek tabii. Bugün kök çakra da önemli çünkü sezgilere ve vizyonlara fazlasıyla dalınca bu dünya ile olan bağımız gevşeyebilir, bunu dalgınlık, unutkanlık, yapılan ufak tefek hatalar olarak görebilirsiniz. Çakraları dengeleyin, sevgiyi görmeyi niyet edin ve topraklanın…

Teşekkürler Raziel!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

4 comments

 1. İyi günler mor alev, biraz önce bir çakra temizleme meditasyonu, arkasından da kalp meditasyonu yaptım. Hatta diyebilirim ki, bunu yapmak için adeta yönlendirildim. Kalp meditasyonunu ilk defa sizin önerdiğiniz şekilde yapıyorum. Kalbime indiğimde ilk gördüğüm şey kocaman bir güneş büyüklüğünde erimiş altın görüntüsü idi. Etrafında gördüğüm her şekil de altına bulanmıştı. Daha sonra bir kuyu mu, bir mağara ağzı mı tam ayıramadım bir derinliğe iniş yapmaya başladım. Etrafta granit kayalar vardı, ama işin güzel tarafı bu kayaların çoğu yemyeşil ağaçlarla kaplıydı. Baımı kaldırıp yukarıya baktığımda girdiğim deliği ve beyaz bulutları görebiliyordum. Daha sonra tekrar yukarı çıktım, bu sefer yemyeşil bir ormanda yol aldım. En son da lacivert bir göl ve onu çevreleyen mor ışıkları gördüm. Kaybettiğim üç sevgili yakınımın sadece gözlerini gördüm ve meditasyonum sonlandı. Yorumlarınızı gerçekten merak ediyorum. Sevgiyle ve ışıkla kalın.

  Beğen

  1. Sevgili Hülya, geç cevaplıyorum. Çok özür dilerim. (Bu platformun bir öncelik sistemi olsa iyi olurdu. Bazen yorumlar üst üste dizilince gözden kaçabiliyor.) Bence çok başarılı, çok güzel bir meditasyon olmuş verilen semboller de çok güzel. Şimdi yapılacak iş, orijinal yazıda da söylediğim gibi bunu tekrarlamak ve daha anlaşılır mesajlara doğru ilerlemek. Doğrudan kalbinize her bir sembolü tek tek sorabilirsiniz, bazıları hazır olduğunuzda cevaplanacak, bazıları ise derhal. Kalp meditasyonu bir kerede yapılacak bir şey değil, bir ömür bizi kalbimizi dinlemeye alıştıracak bir çalışma. Lütfen devam edin, momentumu kaçırmayın. Sonra, (süresini bilemiyorum, herkes için değişiyor) kalbinizle çok çabuk iletişime gireceksiniz ve bu uzun meditasyona bile ihtiyacınız kalmayacak. Sevgilerimle..

   Beğen

   1. Cevabınız için çok teşekkür ederim mor alev. Her gün kontrol ediyordum gelip gelmediğini. Sizinle son bir aydır yaşadığım bir durumu da paylaşmak ve fikrinizi almak istiyorum. Her nerede olursam olayım, eğer bir sohbet ortamıysa etrafımdaki kişiler benim çok pozitif olduğumu söylemek için özellikle yanıma geliyorlar ve işin ilginç tarafı sarılıp öpüyorlar. Amaçım elimden geldiğince etrafıma pozitif enerjiyi vermek olduğu için bu durum beni sonsuz sevindiriyor. Mor alev enerjisini de sık sık kullanmaya başladım. Pazar günü de çoktandır olmasını istediğim bir isteğim gerçekleşti. Evden çıkmadan meleklerimden aldığım mesaj ise ”BİR MUCİZE BEKLE ” idi, gerçekleşti.Mutluyum.

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.