Ateşi Olumlu Kullanmak: Yeni Ay, Güneş ve Jüpiter Aslan’da – Mor Alev Gökyüzü ile Yükseliş Raporu

Abandoned Dwellings, Vladimir KushArkadaşlar, bugünü yarına bağlarken gerçekleşecek olan yeni ay (İstanbul saatiyle 27 Temmuz saat 01.42 de) gökyüzünde büyük bir hareketlilikle geliyor. Bundan sonraki bir ay boyunca iç ve dış değişikliklere hazır olun. Bu raporu yazarken aklımda iki resim var:

İlk resim özellikle bugün ve bundan sonraki 10-15 gün bana sanki türbülansa girmiş bir uçaktaymışız gibi hissedeceğimizi gösteriyor. Özellikle uzun uçuşlar yapanlar bilir, uçak birden bire yoğun bulutların arasına girer, kemerler bağlanır, yemek tepsileri çok çabuk toplanır. Etrafınıza baktığınızda iki çeşit insan görürsünüz. Birinci çeşit endişeli şekilde etrafa bakar, koltuğun kollarına sarılır, onların salgıladığı adrenalini siz hissedersiniz. İkinci çeşit ise buluttan çıkınca türbülansın biteceğini bilir, bu arada çoğu zaman pilotun uçağı yükseltmekte olduğunu ve birazdan bulutların üzerinde güneşle buluşacağını da bilir. Önlemlerini almış, elindeki kitabını okumaya ya da uykuya devam eder. Türbülans bittiğinde de o sarsıntıları unutur gider. Birinci çeşit ise uçaktan iner inmez hemen onu karşılayanlara sarsıntının onları ne kadar korkuttuğunu anlatır.

Ben Işık İşçilerini yaşadıklarını “farkında” olarak yaşadıkları için ikinci çeşit deneyimli yolculara benzetiyorum. Artık neye nasıl tepki vermeleri gerektiğini biliyorlar, zaman zaman egolarına yenik düşseler de genel olarak kalplerini dinlemeyi ve gerekli değişiklikleri yapmayı biliyorlar. Bugünler çok sarsıntılı geçecek. Etrafınız acemi yolcularla dolu olabilir, onların korkuları, öfkeleri, endişeleri tavan yapabilir. Siz kendinize iyi bakarsanız etrafınıza da sakinlik, anlayış ve sevgi yayarsınız. Biz çok iyi biliyoruz ki bu uçak birazdan buluttan çıkacak ve muhteşem güneşle buluşacağız. Bu ayın kilit açıları şunlar:

 1. Yeni ay, Güneş ve Jüpiter hep beraber Aslan’da
 2. Uranüs Koç’ta geri gidiyor (Lütfen ilgili yazıyı okuyun)
 3. Mars Akrep’e giriş yaptı (Aman Tanrım! Zehirli konuşmamaya dikkat edelim, sonunda kendimizi toksik şoka sokma ihtimali var)
 4. Venüs Yengeç’te (Tek istediğim sevgi ve ilgi, çocukluğuma gidiyorum diyor)

Bütün bu açılar ve hareketler son derece güçlü ve yine her yöne giden olasılıklardan bahsediyoruz. Jüpiter’in Aslan’da olmasının yakıcılığından ve şansın parlamaya başladığından bahsetmiştim.

İçinde bulunduğumuz ilk dönemde size şu uyarıları yapmak istiyorum:

 • Enerjiler çok yakıcı. Yangın, ateş, yüksek hararet… Dikkatli olun. Eğer doğa yürüyüşüne çıkarsanız yangın çıkarma ihtimaline karşı ormandaki kırık cam parçalarını lütfen toplayın. Sigara izmaritlerini söndürmeden hiçbir yere atmayın. Kocaman çaydanlıklarla kaynar su taşımayın, kendinizi her türlü yanmaya karşı koruyun. Güneş altında yatmaktansa denize girip yüzün. Bol su için.
 • Öfkeniz sizi belirleyen şey olmasın. Özellikle bayram tatili trafiğine dikkat edin. Aşırı tepki vermeyin, derin bir nefesle kendinizi merkeze çekin. Ateş enerjisini olumlu kullanın.
 • Akrabalar ve dostlar çok ilgi isteyebilir, siz de öyle. Bunun sebebinin Yengeç’te sevgi arayan Venüs olduğunu bilirseniz daha tahammüllü olabilirsiniz.
 • Kendi gerçeğinize sahip çıkın, kendi ihtiyaçlarınızı geriye atıp diğer insanları memnun etmeye çalışırken, durup dururken kendinizi isyan eder halde bulabilirsiniz. Bu günlerin enerjisi ergen çocuklar gibi.
 • Özellikle aile karması üzerinde çalışmanız gerekecek. Bunun için bayram tatilinden iyi bir zaman olabilir mi? Artık affedin ve salıverin. O anılar, kırgınlıklar ve yanlış anlamalar artık ayağınıza dolanmasın.
 • Dünya çapında karışıklıklar devam ederken merkezde kalmayı unutmayın. Hala daha “sıkı tutunun” önerim geçerli.
 • Enerjinizi iyi yönetin, korunun ve negatif enerji saçmayın. Size bağlantıdaki yöntemi geçen gün önermiştim.

Acil şeyleri yukarıda ilettikten sonra Aslan’da birleşen Ay, Güneş ve Jüpiter’in güzelliğinden bahsedelim. Aklımdaki ikinci resim ise yukarıda bahsettiğim türbülans bittiğinde göz kamaştırıcı bir güneşle karşılaşacak olmamız.

Sistemimizin merkezindeki Güneş kalp çakrasını yönetir. Kalplerimizin ateşi hiç sönmeyecek şekilde yakılıyor! Her şeyden çok KENDİMİZ OLMAYA, KENDİMİZE KARŞI DÜRÜST OLMAYA, KENDİMİZİ YENİDEN SEVGİYLE KARŞILAYIP, ONA “HOŞ GELDİN, SENİ ÖZLEDİM, SENİ SEVİYORUM” demeye çağrılıyoruz.

Bu benlik yeni. Bu benlik büyük ihtimalle 2000 lerin başından beri, ama kesinlikle 2011 den itibaren sürekli değişmeye zorlandı. Çoğumuz için 2014’ün ilk yarısı hızlı kurs gibiydi. Yoruldunuz belki. Ama işte yeni benliğiniz burada. Onunla ne yapmak istiyorsunuz? Ne yaratacaksınız? Kimsenin koymuş olduğu kurallara uymak değilsiniz, kendi kurallarınızı kendiniz yaratın. Modası geçmiş eski inanışlarınızı kapıda bıraktınız buraya gelmeden, onlara bir daha dönmeyin. Gerçekten yeni olanı yaratın. Aslan’daki Yeni Ay, Güneş ve Jüpiter size bütün desteği veriyor.

Yeni ay dönemi yeni tohumlar atma zamanıdır. Yeni benliğinizi tanıyın, arzu ve dilekleriniz büyük ihtimalle yılbaşından beri değişti. Ne istiyorsanız ona odaklanın, bu yılın ikinci yarısında ne istiyorsunuz?

Artık çok iyi bildiğiniz Evrensel Çekim Gücü Yasasını kullanın. Şikayeti bırakın. Şikayet ve “istememek” enerjisi sadece o şeyleri size daha çok çeker. Onun yerine kalpten istediklerinize odaklanın. Kendinizi o frekansa eş duruma getirin. Olumlu olun!

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Size harika bir Yeni Ay diliyorum.

Mor Alev

Not: Bu hafta sonu çok yoğun enerjiler alıyoruz ve son zamanlarda yazdığım 3 astrolojik yazı da özellikle bugün ve önümüzdeki günleri çok daha iyi anlatıyor, onun için günün melek kartını çekmiyorum.

 
Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com