Baş Melek Zadkiel, Sananda ve Lady Ametist: Size Nasıl Davranılmasını İstiyorsanız, Başkalarına da Aynı Şekilde Davranın…

banksy teaching loveBu mesajı çeviren Mor Alev Dostuna ve kanallık yapan Linda Robinson’a çok teşekkürler.

Selam Sevgililer,

Ben, Başmelek Zadkiel. Lady Ametist ile birlikte sizleri, dönüşüm ve oluşumun yedinci Işın’ından Sevgi ve Işık ile selamlıyoruz. Enerjik kanallarınızı açık ve berrak tutmanız konusuyla ilgili bu söyleşimize, Sananda (Yeshua/İsa) da bize katıldı.

Gelen enerjiler sizleri yüksek seviyelere taşıyarak, uyanmanız ve yeni bakış açıları deneyimlemeniz için birçok fırsatlar sunuyor. Şayet enerjik kanallarınız açık ve modası geçmiş eski düşünce kalıplarından arınmış ise, bu süreç daha kolay geçecektir.

Enerjik kanallarınızı temizlemek, bir otoyoldaki enkazın kaldırılma “zorunluluğu” ile mukayese edilebilir. Çünkü yolculuğunuz, yoldaki enkazın etrafından dolanmak zorunda olmadığınız zaman, çok daha kolaydır. Dolayısıyla Enerjik kanallarınız açık olduğu zaman, yükselişin doğal süreci içinde (gecikme olmadan) üst seviyelere çıkabilirsiniz.

Arınma ve saflaşma işlemi, yüksek seviyelere çıkmayı arzu etmekle başlar. Birçok yeni kavramlar öğrendiniz ve mevcut durumunuzun ötesinde, başka seviyeler (Boyutlar) ve dünyalar olduğunu artık biliyorsunuz. Bu farkındalık, şimdiki seviyenizde ilerlemenizi sağladı ve sizleri, daha üst boyutlara yükselebilmeniz için hazırladı.

Zihninizi açık tutmanız, mevcut kavramlarınızın genişlemesine ve değişmesine ve siz yükseldikçe yenilerinin ortaya çıkmasına olanak tanır. Algılarınız açık olduğu zamanlarda, yeni bir bilgi ile donatılmış olursunuz. Bilgi hep oradadır ve onu almaya açık ve hazır olmanız, bu bilgiyi farkındalığınıza taşımanızı sağlayacaktır.

Algılama yetinizin sürekli açık kalması,  teslimiyet ve başkalarını yargılamama durumuyla başlar. Zira yükseliş yolunda her birey, kendisine özgü bir noktadadır. O bireylerin kalp merkezlerinde bulunan Tanrısal Kıvılcımlarıyla bağlantı kurarak, onlara Sevgi gönderebilirsiniz.

Bu, onların görüşlerini veya eylemlerini kabul etmek zorunda olduğunuz anlamına gelmez. Ama onları yargılamaktan uzak kalmanız,  enerjik kanallarınızı berrak tutacaktır. Yargı olgusu, yoldaki kaya parçaları gibidir. Yargılamayı bıraktığınızda, kanallarınızı tıkayan engelleri de temizlemiş olursunuz.

Zihninizin açık olması, yeni kavramlar için de geçerlidir. Şu anda, inancınızın ve felsefenizin bir parçası olarak kabul ettiğiniz kavramlar, bir zamanlar size yabancı gibiydiler. Ama artık, kim olduğunuzun ve neye inandığınızın doğal bir parçası oldular.

Kısacası, zihninizi açık tutarak ve başkalarının kavramlarına karşı yargılayıcı olmayarak, yolunuzun üzerinden bir kaya daha kaldırmış olursunuz ve kanallarınızı daha da saflaştırırsınız. Kanallarınız açık olduğunda da, yeni kavramları anlamak çok daha kolay olacaktır.

Birçok idrak seviyeleri vardır ve bunlar aynı anda mevcuttur. Açık bir zihin ve büyük resmi görme arzusu, bu yeni anlayışın farkındalığınız haline gelmesine izin verir.

Yeni kavramlarla karşılaştığınızda onları inceleyip, sizinle aynı rezonansta olup olmadıklarına bakabilirsiniz. Şayet aynı rezonansta titreşiyorsanız, o zaman farkındalığınıza yeni bir seviye daha eklemiş olursunuz. Eğer aynı değilse, belki ileride dikkate almak için, onları bir kenara koyabilir veya tamamen göz ardı edebilirsiniz. Enerjik kanallarınızı açık tutan yeni kavramları aramak, sizin arzunuza kalmıştır.

Bu kanalları açık tutmanın bir başka yolu da, affetme kavramıdır. Eğer bir kişi, ya da bir duruma karşı hissettiğiniz olumsuz duyguları içinizde barındırıyorsanız, bu da kanallarınızda bir blok oluşturur. Öfke, kırgınlık, ya da başka negatif duygular beslediğiniz kişiler, çoğu kez sizin duygularınızın farkında bile değildir. Farkında olsalar bile, onlara karşı hissettiğiniz olumsuz duygular, hayal edebileceğinizden daha çok size zarar verir.

Negatif duygular, enerjik bir blok oluşturarak üst düzey enerji akışını yavaşlatır veya engeller. Tekrar aynı şeyi söylüyoruz ama bu tür negatif duygularla, enerjik otoyolunuza sanki kocaman bir kaya parçası yerleştirmiş gibi olursunuz. Bu, sadece bir blok oluşturmakla kalmaz, Çekim Yasası ve Titreşim Yasası gereğince, benzer benzeri çeker ve siz de böylece daha fazla olumsuz enerjileri kendinize çekersiniz.

Negatif duygular, pozitif duygulara oranla, çok daha düşük frekansta titreşirler. Bu nedenle, birilerine ya da bazı durumlara karşı beslediğiniz olumsuz duygular (düşük frekansta titreşeceğiniz için), aslında size zarar vermektedir. O kişi ya da kişileri affettiğinizde, enerjik bir blokajı ortadan kaldırırsınız. Ve bu da, yüksek seviyeli enerjilerin size rahatça akmasını sağlar. Affetme işlemini bir adım daha öteye taşır ve o kişilere Sevgi gönderirseniz, “daha fazla idrak ve uyum” kavramları için, yolu açmış olursunuz.

Affetme olgusunun bir diğer yüzü de, kendinizi affetmektir. Tabii ki, şayet bir kişi ya da bir durum karşısında, arzu ettiğiniz ideal tutumu sergilemediğinizi düşünüyorsanız ve kendinizi bundan dolayı suçluyorsanız… Her olay, ya da durum, öğrenmek için bir deneyimdir. Eğer arzuladığınız tutumu sergilemediğinizi hissediyorsanız, o durumu ve eylemlerinizi gözden geçirmek için bir dakikanızı ayırın.

O olaydan çıkarılacak derslere bakın ve bu olayı zihninizde, sanki o anda arzu ettiğiniz davranışı sergilemişsiniz gibi, tekrar canlandırın. Bu sizi,  gelecekte benzer bir durumun ortaya çıkması halinde, başka bir seçeneği tercih etmeniz için hazırlar. Öyleyse bundan ders çıkararak, o olayda olması gerektiği gibi davranmadığınız için, kendinizi affedin.

Kendinizi affetmek, başkasını affetmek kadar önemlidir. Şayet affetme işlemiyle ilgili ek bir yardıma ihtiyacınız var ise, size yardımcı olması için enerjileri dönüştüren ve değiştiren Mor Alev’i, çağırabilirsiniz.

Eğer tüm insanlığın, enerjik bir ağ ile birbirleriyle bağlantılı olduğu dikkate alınırsa, affetme kavramı da, üst seviye kuralı olarak görülebilir. Bu gerçekten “Altın Kural” olayıdır; Size nasıl davranılmasını istiyorsanız, başkalarına da aynı şekilde davranın. Sizler bu enerjik ağın bir parçasısınız ve kendinizi affetmeniz çok önemlidir. Çünkü yüksek düzeyde Enerji bağlantısı daha yoğundur ve siz o düzeyde, başkalarına yansıttığınız enerjinin, her zaman Sevgi dolu ve mümkün olduğunca pozitif olmasını istersiniz.

Sevgililer, sizler üst seviyelere yükselme konusunda, oldukça hızlı ilerleme kaydediyorsunuz. Bizler de sizlere, yargılamayarak ve affederek enerjik kanallarınızı açık tutmanız ve böylece üst boyutlara yükselişinizi sürdürmeniz için destek veriyoruz.

Çok sevildiğinizi bilin. BİZLER, yani Baş Melek Zadkiel, Lady Ametist ve Sananda (Yeshua/İsa) ile birlikte, hepinizi Sevgi ile sarmalıyoruz. Ve öyle de oldu.


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

One comment

  1. Cok cok guzel bir mesaj! Yuksek bilincten bize bu mesaji gonderenlere ve ulastiranlara sukranlarimla…

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.