Günün Melek Kartı – Korkuyu geride bırakın…. Şimdi!

Looks like SamMutluluğunuzu ve planlarınızı engelleyen tek şey korku

Bu kart kendinizi ve etrafınızı kontrol etme sorunlarınızı salıvermeye ve her şeyin olabilecek en iyi şekilde çözümleneceğine dair güvenmeye hazır olduğunuzu söylüyor. Michael size endişe, çekinme ve korkunun yarattığı sıkıntıları nasıl geride bırakacağınızı göstermek istiyor.

  • Doğru yoldasınız
  • İyi olan her şeyi hak ediyorsunuz (aynı hepimizin hak ettiği gibi!)
  • Kendinize sevgi, bolluk ve yardım almak için izin verin
  • Siz sevilesi bir insansınız ve çok seviliyorsunuz

Michael bize bugün kısa bir dua veriyor:

“Baş Melek Michael, lütfen senin rehberliğine layık olduğumu ve güvende olduğumu hissetmeme yardım et. Beni ağır, zehirli ve ego temelli düşüncelerden temizlediğin için teşekkür ederim. Teşekkürler Tanrım!”

Arkadaşlar, bu sabah enerjiler diyor ki, her yönden, her konuda değişim şimdiye kadar olmayan bir hızla devam ediyor. Ben günün kartını seçerken biraz zorlandım. Çünkü aslında tek bir kart çekmem. Bir kaç desteden çalışırım. Çektiğim ilk kartın başka desteler tarafından desteklenip desteklenmediğine bakarım. Ve aile, ilişkiler, yaptığınız iş, bereket, topluma hizmet gibi çok çeşitli konularda pek çok kart geldi bugün. Önce biraz aklım karışır gibi oldu ama hemen sonra anladım ki hepimizin salıvermesi gereken korkular var. Bunlar kişiye göre farklı alanlarda ve elimizden gelen en hızlı şekilde bu korkuları dönüştürmemiz gerekiyor. Çünkü artık onlarla tek bir yeni adım atamayacak yepyeni, hiç tanımadığımız muhteşem bir enerji ortamına girdik.

Bugün kese kağıdına saklanmış kedi resmini seçtim. Çünkü geriye çekilip baktığınızda korkuların aslında gülünesi şeyler olduğunu görürsünüz. Korkular sadece bu hayatta dilediğince yaşamamızı engelleyen ego temelli “yalancı” enerjilerdir. Sizi de hiçbir şeyden korumazlar. Aynen böyle kese kağıdına hapsolmuş, istediğinizi yapamadığınız gibi, içeride korkularınızla beraber bunalırsınız. Evrenden ve diğer insanlardan da hiçbir şey saklayamazsınız, bunu siz zaten biliyorsunuz. Gerçek her zaman ortaya çıkar.

Bugün ve bundan sonraki günlerde o korkuları salıverin, kabuğunuzdan çıkın. Kendinizi başka biriymiş gibi yaparak saklamayın. Sahte güvenceler için kişiliğiniz ve ruhunuzdan ödünler vermeyin. Kendinizi özgürleştirin. Kendi gerçeğinize yakınlaştığınızda içinizdeki kendine güveni ve inancı hissedeceksiniz, kalbinizdeki onaylama sizin pusulanız olsun. Kendinizi sevin ve onurlandırın. Bütün enerjiler sizi destekliyor. Korkular gittiğinde fırsatlar, başarılar ve mutluluk çok çabuk gelecek. Bu konuda çalışabileceğiniz enerjiler şu bağlantıda.

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

One comment

Yorumlar kapatıldı.