Günün Melek Kartı – Harika bir fikir!

golden key of ideasArchangel Uriel

Evet, aklınızdaki fikir ilahi olarak yönlendirildi… Lütfen harekete geçin.

Aklınıza gelen fikir dualarınızın cevabı. Sizi hep alışık olduğunuz şeylerden biraz daha uzağa doğru yönlendirse de şunu bilin ki, Tanrı size başaramayacağınız bir şey vermez. Bu fikri hayata geçirmek için yardım isteyin ve bu yardımı da kabul etmeye istekli olun. Bilin ki ben, Baş Melek Uriel, yol boyunca sizinle olacağım ve istediğiniz zaman bana yardım için seslenebilirsiniz. Ben size fikirler ve yaratıcı içgörüler vermekten özellikle memnunum.

Arkadaşlar, son iki-üç haftadır Baş Melek Uriel bizim platformumuzla son derece ilgili. Bize iletmek istediği çok şey olduğunu düşünüyorum. Bugün işinizin arasında  beş dakika da olsa biraz sessiz vakit geçirmeye çalışın. Nefesinize odaklanın ve Uriel’den bahsettiği “fikir” hakkında daha çok bilgi isteyin. Sonra da gelen işaretlere dikkat edin. Bazen bir şarkının sözleri ya da gazete ilanı bile bir işaret olabilir. Aslında, vaktiniz varsa hafta sonu verdiğim kalp meditasyonunu mutlaka bugün yapın demek istiyorum, çünkü ihtiyacımız olan bilgiler zaten oraya yerleştirilmiş durumda ve görünüşe bakılırsa Uriel de size yardımcı olacak.

Uriel ve onun enerjisi ile ilgili bilgileri şu yazıda bulabilirsiniz. Onun Gümüş Alevi bugünlerde aradığınız pek çok sorunun cevabını bulmanıza yardımcı olacaktır.

Teşekkürler Uriel!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/