Günün Melek Kartı – Siz Ne Yapmanız Gerektiğini Biliyorsunuz

tinbox creation listen to your heartArchangel Uriel

İçinizden gelen bilgiye güvenin ve hiç beklemeden harekete geçin!

Kabul ettiğinizden çok daha fazla bilgilisiniz. Aradığınız cevapları içinizdeki bilgelik çoktan verdi. Bu bilgiyi kucaklayın ve güvenin. Eğer şüpheye düşerseniz bu bilgiyi onaylamak için size açık ve net işaretler vermemi isteyin. Ben sizin fikirlerinizi harekete geçirmeniz ve bir sonraki adımların ne olacağı konusunda da yardımcı olabilirim. Sadece benden isteyin, sonra birlikte harekete geçelim.

Arkadaşlar, Uriel bugün yine bizimle ve dünküne çok benzer bir mesaj veriyor. İçinizde bir fikir var. Bu fikir henüz netleşmemiş olabilir, henüz o fikri kelimelere dökmemiş olabilirsiniz, ama o fikir sizin aradığınız şey! Onu dinlemek için dün söylediğim gibi Uriel’in Gümüş Alev’ini ya da hafta sonu verdiğim kalp meditasyonunu kullanabilirsiniz. Israrla aynı şeyleri başka kelimelerle bize ilettiklerine göre bu çok önemli bir aşama olsa gerek.

Teşekkürler Uriel!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

2 comments

 1. inanarak okuyan her kimse, bu güçlü kalemle yazılmış mesajlardan ilhamını alıyor.bazı bazı hayat enerjisi sıkıntısı yaşıyorum, istemesem de blokajlama durumu yaşadığımı hissetsem de bazı zaman herşey üstüste gelip ters gitse de,olaylarda kitlendiğim ve çıkış yolu bulamadığımı hissetsem de kalp sesim olacak bu gelişecek diyor????içsesim çok umutlu fakat insan bazı evrelerinde epey zorlanıyor!
  hatta bu içsesin çok berrak ve net oluşu neyi ifade ediyor diye anlam yüklemeye çalışıyorum.çok net olmuş gibi hissediyor çünkü …bana çözüm getirebilecek insanlara da anlatabilmek isterdim.anlatamıyorum bu çözüme ulaşmamış konularımı…fakat herkesin farkındalığının bir olmadığı kanaatindeyim.olayların doğaçlama şeklinde gelişeceğine yürekten inansam da zor koşullarla başedebilmek gerçekten büyük bir sanat…önerilerinizi takipteyim.bu konumum hakkında öneriniz varsa can kulağıyla dinlerim.
  sizde gün gün bu konuları yardımcı anahtar kilit cümle şeklinde sunduğunuz böyle bir blog açtığınız için tekrar tekrar teşekkür ederim.

  Beğen

  1. Sevgili Ayşe, ben teşekkür ederim. Bugün yayınlamış olduğum İsa mesajı tam size göre gibi geldi bana. Sevgilerimle…

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.