Günün Melek Kartı – Çakralarınızı Temizleyip Dengeleyin

 

remain openArchangel Metatron

Çakralarınızı kutsal geometrik şekillerle temizlemek ve açmak için beni çağırın

Arkadaşlar, tahmin edebileceğiniz gibi yıldırımın ardından gelen teknik sorunlar devam ettiği için bugünkü kartımız size geç ulaşıyor. Öğleden sonra olmasına rağmen önemli bir mesaj olduğu için yayınlamaya karar verdim.

Temiz ve açık çakralar hayatımızı kolaylaştırır, sağlıktan sevgiye, eğitimden bolluğa kadar çeşitli alanlarda pozitif farklar yaratmamızı sağlar. Lütfen günlük çakra temizleme işleminizi ihmal etmeyin. Bunu daha önce de birkaç sefer söylediğim gibi sabah uyanır uyanmaz nasıl birkaç dakikada kişisel hijyen ihtiyaçlarınızı gideriyorsanız aynı şekilde çok kısa sürede yapabilirsiniz. Aşağıdaki tüm yazılarımda çakra dengeleme konusunda detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Birkaç gün üst üste çakra temizlediğinizde hayatınızda fark edilir değişiklikler göreceksiniz ve bu artık sizin vaz geçilmez bir alışkanlığınız haline gelecek, bundan eminim. Bu işlem sırasında Metatron’dan da çakralarınızı açması için yardım isteyin. O da yukarıdan aşağıya tüm vücudunuzdaki psişik toksinleri temizleyecektir. Sonunda kendinizi daha enerjik hissedecek ve altıncı hissinizin daha isabetli olduğunu göreceksiniz.

Baş Melek Metatron’un isminin anlamlarından biri ‘Tanrının tahtının yanındaki tahtta oturan’ dır. Metatron’a aynı zamanda ‘Var olmanın Meleği’ de denilir. Metatron kutsal geometrinin ustası olarak görülür ve evrenin anahtarlarını taşır. ‘Metatron’un küpü’ evrenin tüm geometrik şekillerini içinde bulunduran kutsal geometrik şekildir.Metatron’un rengi üzerinde deniz köpüğü yeşili çizgiler olan eflatundur.

Teşekkürler Metatron!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/