Günün Melek Kartı – Güneş

into the light in the oceanArchangel Uriel

Mutlu sonuç! Başarıya yol açacak yeni parlak fikirler. Kendinize güvenin!

Güneş, yaşama arzusunun, sağlığın ve güvencenin habercisidir. Bu kart sadece maddi değil, çok daha derin bir olumluluk içerir ve sorunlar, karışıklıklar ve endişe verici korkuların atılmasında yardımcı olacak olan bilinci açığa çıkaracak aydınlatıcı gücün habercisidir. Taze gençliği ve yeniden doğuşu ifade eder. Bizi içimizdeki karanlığı keşfedip onların aydınlık yönlerini görmeye davet eder. Eğer dün gece gerçekleşen Yeni Ay ve Haziran astrolojisinin üzerimizdeki etkilerini yazdığım makaleyi okumadıysanız, tavsiye ederim çünkü orada bahsedilen enerjilerle bu kart paralel gidiyor.

Gerçek doğamız olan karakterimizin güneşli yanının uyanışını, açılmasını ve olgunlaşmasını simgeler. Kendine güven, kendini bilme, kendine yetebilme, kendi bilincine ulaşma gibi tüm nitelikler bizim güneşli benliğimizde vardır. Kendini tanıyan, güvenli ve sevecen insan hem işinde, hem evinde, hem de ilişkilerinde olumlu, rahat ve neşelidir.

Özetle bu kart sorunsuz sıcak bir dönemi, güneşli günleri, neşeyi, yaratıcılıkla yapılan işleri, iyi sağlığı temsil eder. Harika bir dönemdeyiz. Asla mümkün olmayacağını düşünmediğimiz şekilde başarılı oluyoruz. En önemlisi şüphe ve endişeye yol vermemek, düşüncelerimizi olumlu tutmak. Her şey muhteşem bir şekilde kendine ait bir hızla yoluna giriyor. Yeni parlak fikirler aklınıza geliyor, enerjiniz yükseliyor.

Arkadaşlar, bugün Baş Melek Uriel çok güçlü bir şekilde geliyor. Bu sabah açtığım kartların hepsinde o vardı. Bugün bizimle özellikle çalışmak istediğine inanıyorum. Uriel ve Gümüş Alevi için bağlantıya tıklayın. Uriel’in enerjisi hem yeni fikirler verecek, hem de etrafınızda olanları daha iyi anlayabilmenize yardım edecektir. Şimdi, perdeleri açın lütfen, içeriye güneş ışığını davet edin ve mümkünse bugün biraz da fiziksel olarak güneşte vakit geçirin.

Teşekkürler Uriel!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

One comment

Yorumlar kapatıldı.