Günün Melek Kartı – Hepiniz birer medyumsunuz

waterbird

Yanınızdan ayrılmış olan sevdiklerinizle iletişime girmek sizin için doğal bir beceri

Arkadaşlar, Baş Melek Raziel’in verdiği bilgi ve hatırlatmalar bugün de devam ediyor. Bugünkü kartımız diyor ki:

Bu kart sizin diğer tarafta bulunan bir ya da daha fazla sevdiğinizle iletişimde olduğunuzu işaret ediyor. Melekler bu ruhani bağlantılarla ilgili his, düşünce ve vizyonlarınıza güvenmenizi istiyorlar, çünkü onlar gerçek. Bu durum hem sizin hem de diğerleri için çok rahatlatıcı ve şifa verici, çünkü size astral ve üzeri boyutlardan huzur verici, sevecen mesajlar iletiliyor. Belki şöyle mesajlar duyuyor ya da hissediyorsunuz: “Seni seviyorum”, “Ben iyiyim”, “Seninle gurur duyuyorum” ya da “Özür dilerim”… Bu şefkatli sözleri duymak size ve/veya başkalarına son derece yararlı olabilir.

Başkaları için de medyumluk yapma arzusu içinizde doğabilir. Bunu hissediyorsanız ona güvenin. Medyumluk perdenin iki tarafındaki binlerce kişinin içini rahatlatan asil bir görevdir. Melekler kimin dürüst, içten ve saf niyetlerle çalıştığını bilir ve sadece o kişileri bu becerileriyle çalışmaya çağırır. Onlara yardım, destek, rehberlik ve korunma sağlarlar.

Eğer diğer tarafa gitmiş sevdiklerinizle bağlantıya geçmek isterseniz, önce mutlaka Michael’ın (Baş Melek Mikail) sizi korumasını isteyin. O sizin sadece niyet ettiğiniz kişiyle çalışmanızı sağlayacaktır. Sessiz bir yere bir kalem ve kağıtla çekilip sanki sohbet ediyormuş gibi yazmaya başlayın. Onlara sorular sorabilir, ya da içinizden geçen sevgiyi anlatabilirsiniz. Onların cevapları vizyonlar, hisler, zihin kulağınızla duyduğunuz sözler olabilir. Bunları da yazın. Süreç zarfında herhangi bir rahatsızlık hissederseniz yine Michael’ı çağırmayı unutmayın, o hep yanınızda. Bu deneyimin sonunda Michael ve sohbet ettiğiniz kişiye teşekkür etmeyi unutmayın.

Bence bu çalışmalar önce çakra dengeleme egzersizi yapıldığında ve Kutsal Anne’nin Şeffaf Mavi enerjisi ile berraklık ve anlayış yükseltildiğinde çok daha iyi sonuç veriyor.

Teşekkürler Raziel ve Melekler!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

2 comments

Yorumlar kapatıldı.