Hayatımıza Bolluk ve Varlığı Davet Etmek: Detaylı Bir Bereket Rehberi

Sevgili Okuyucularım, Bana gelen mesajlarınızın pek çoğunda maddi sıkıntılardan, bereket ve bolluk sorunlarından bahsediyorsunuz. Aramıza yeni katılanlar ve eskiden beri takip edenler için bir hatırlatma olarak bu bereket rehberini yeniden yayınlıyorum.
Sevgilerimle, Mor Alev

Mor Alev

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır.

Marilyn Monroe moneyArkadaşlar, birikmiş maillerinize cevap vermek için onları sınıflandırıyordum ve büyük kısmının temelde “Daha fazla param olması için ne yapabilirim?” sorusunu içerdiğini gördüm. Bu tarz soruları zaten aylardır tek tek cevaplıyorum. Bu blogda biraz vakit geçirirseniz konu hakkında pek çok eski yazı olduğunu da görebilirsiniz. Bu yazı ile tüm o maillere cevap vermek ve gelecekte de kullanabileceğiniz bir rehber yaratmak istiyorum. Kanaatimce, bizim para, varlık ve bolluk konusundaki düşüncelerimiz temelde hatalı. Bu hata yetiştiriliş şeklimizden ve yaşadığımız kültürden kaynaklanıyor.

Bolluk ve Varlık Para Değildir. Para Değiş Tokuş Aracıdır.

Ne kadar çok paranız olursa olsun, bolluk içinde yaşayamayabilirsiniz ya da gerçekten varlıklı değilsinizdir. Bu konuda aşağıdaki senaryoları düşünüyorum:

  • O yüksek maaş gelir ve gider, ay sonunda faturalar ödenmiştir ama…

View original post 2.794 kelime daha

One comment

  1. merhaba bu sıralar hernedense bende aynı şekilde hep kendimi bolluk refah içinde gibi hissediyorum hayallere dalıyorum kendime araba alıyorum tüm borçlarımı ödüyorum ve kızım tatile çıkmak istiyor güzel bir tatil düşünüyorum düşünüyorum yolun başına çıkmışımdır demektir yani bereket ve bolluk geliyor demektir sizin yazınız da bunun üzerine tabiri cahilse bal kaymak gibi geldi diyebilirim teşekkürler Arielden bende bolluk bereket istiyorum gelecek inanıyorum işde daha basarılı ve bereketli bolluk refah dolu günler için de olacağız tabi ki herşeyin başı önce sağlık rafaelden sabah akşam zümrüt yeşilden koruma istiyorum her şey için teşekkürler yaradana ve yardımcılarına teşekkürler size.

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.