Günün Melek Kartı – Masumiyet

Christian SchloeKendinizi affedin, pişmanlıkları salıverin ve gerçek masumiyetinizi kucaklayın

Michael sizi kucaklıyor ve size masum olduğunuzu söylüyor. Ondan kendinizi affetmek ve iç huzurunuzu yaşamanıza engel olan ağır suçluluk duygularını geride bırakmak için yardım isteyin. Ona şöyle söyleyin: “Sevgili Michael (Mikail), kendimi [durumu tarif edin] için ve kendimi suçladığım diğer her şey için affetmeme yardım ettiğin için teşekkürler. Lütfen tüm pişmanlık ve suçluluk duygularını vücudumdan, zihnimden ve duygularımdan uzaklaştırıp geride bırakmama yardım et.”

Gerçek masumiyetinize dönerken derinden salıverme duygusunu hissedin. Geçmiş davranışlarınız asla Tanrı’nın mükemmel yarattığını bozamaz. O sizi güçlü, sevecen ve çok ihtiyaç duyulan bir ışık ve sevgi varlığı olarak yarattı.

Bu kartın günlük hayatımızdaki olası anlamları şunlar:

  • Aklınızda hakkında sorular sorduğunuz kişi masum.
  • Kendinizi arındırın ve detoks yapın
  • Hakkında sorularınız olan duruma güvenebilirsiniz
  • Diğer kişilerin “hataları” yerine iyi yönlerine odaklanın.

Michael bize bugün için şu kısa duayı veriyor:

“Sevgili Tanrım ve Melekleri, saf sevgi ve ışığı yansıtan tüm özelliklerinizi kendimde ve diğer bütün insanlarda görebilmem için verdiğiniz yardıma teşekkür ederim. Tanrının bana verdiği masumiyetimi kucaklamama yardım edin ki böylece gerçek huzuru yaşayabileyim. Teşekkürler Tanrım”

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/