Her Biriniz Özel Ve Benzersizsiniz…– Fran Zepeda aracılığıyla Lady Nada

Mehndi - IndiaArkadaşlar, bu mesaj Mor Alev Dostu tarafından çevrildi ve mesajın sonuna tanımayanlar için Yükselmiş Usta Lady Nada hakkında bilgiler de eklemiş. Bu mesaj aslında çok yoğun olduğum kampanya döneminde gelmişti ve ben bir türlü yayınlayamadım. Ama biliyorsunuz, bunlar evrensel mesajlar ve geçerlilikleri hiç bitmiyor.

Enteresandır, bu sabah genel olarak çabalarımızı ve başarılı olup olmadığımızı düşünüyordum. Biraz da ego bazlı olarak “yaptıklarım, yapabileceklerim, yapamadıklarım” listesi üzerinde kendimle hesaplaşıyordum diyebiliriz ve biliyorsunuz o listeler genellikle sinirlerimizi bozar.  Bu arada sevgili Mor Alev Dostu’nun henüz yayınlayamadığım çevirilerine de bakıyordum. Bu mesajı tamamen unutmuşum! Ama bana tam zamanında ve ilaç gibi geldi. Mor Alev Dostu, Fran ve Lady Nada’ya çok teşekkürler. Mesajın orijinal İngilizcesine buradan ulaşabilirsiniz.

Evrendeki tüm ruhların içinde sizler, çok özelsiniz. Her biriniz, kişisel haklarınızla da özelsiniz. Sizin yapabildiğiniz şeylere sahip olan başka hiçbir ruh yok. Önemli olan bunu bilmek ve yapabildiklerinizi, akıl ve kalp çerçevesi içinde kalarak yapmaktır. Komşunuz ya da arkadaşınız ya da meslektaşınız ya da çok sevdiğiniz birisi ne söylerse veya ne yaparsa yapsın, fark etmez. Siz benzersiz olduğunuzu bilin.

Bu büyük değişim zamanlarında bunu bilmek ve kabul etmek, daha da önemlidir. Zira her birinizin, sizden başka hiç kimsenin yapamayacağı, görevi ve amacı var. Bir yap-boz oyununun dağınık duran birbirinden farklı parçaları gibi, nadide Ruhlar olarak bir araya gelip, her biriniz kendinize özgü yöntemlerinizle Birliğin o muhteşem büyük resmini tamamlama işlemini, elbirliğiyle yapmak zorundasınız.

Dolayısıyla, “Yeterince bir şeyler yapıyor muyum?”; “Ben yeterli miyim?”; “Acaba ne yapmam gerekiyor?” gibi kendinize duyduğunuz güvensizliği lütfen bir kenara bırakın. Çoğu zaman sizden istenilen tek şey, koşulsuz ve tereddütsüz sadece kendiniz olmanızdır. Ve de kabul ettiğiniz tüm Sevgi Enerjisini, Benliğinize, Gaia’ya ve Evren’lere demirlemektir. Size düşen görev bazen, sadece (bir şey) “yapmamak”tır. Benzersiz olduğunuzu kabul ederek, rahatlayın, benliğinizle bütünleşin ve ufkunuzu genişletin. Şayet yapmanız gereken herhangi bir şey varsa, iç sesinizi dinleyerek bir sonraki adımınızı bileceksiniz. Bu bilgi, basitçe içinizden akacaktır.

Bu muazzam bir değişim zamanıdır ve deyim yerindeyse herkesin aynı “güvertede” olması gereklidir. Dolayısıyla diğer kişilerden etkilenerek, gerçekte olduğunuz kişiyi tam anlamıyla ortaya çıkarmak ve kim olduğunuzu tam anlamıyla hissetmek, yapabileceklerinizin en iyisini sergilemek konusunda dikkatiniz dağılabilir. Oysa hiç kimsenin deneyimi, bir başkasının deneyimine ölçü değildir.

Sevildiğinizi unutmayın. Değerli olduğunuzu unutmayın ve şunu da unutmayın ki, içinde bulunduğunuz bu dönemde Bilincin ve Frekansın bu kadar yükselmesi, SİZ olmadan gerçekleşemezdi.  Bunun farkında olun, bu dönemle barışık olun ve bu inanılmaz Enerjilerin içinde sadece çiçek açmanıza izin verin. Bazı değişimler henüz yolda, bazıları gerçekleşti. Sadece yüzeyin altında değil, fiziksel olarak da gerçekleşti. Hepiniz bu değişimin bir parçasısınız. Onunla barış içinde olun. Coşkusunu yaşayın. Hepiniz BİR siniz.

Evet Sevgililer, şimdi sizden hürmet ve SEVGİ ile ayrılıyorum ve bu önemli zaman diliminde hepinize iyi yolculuklar diliyorum. Sizi daha fazla cesaretlendirecek “lokmalar” ile tekrar geleceğim. Şimdilik, sizin tabirinizle “yere sinme” işinin, tam tersini yapın. Şu anda Hava / Enerjiler sizi yukarı kaldırdığı için, kendinizin yükselmesine izin verin. Ancak merkezde ve sakin kalarak, bu günlerde elinden gelen her şeyi deneyimlemek isteyen fiziksel bedeninizi ve şarkı söyleyen kalbinizi besleyen ne varsa, onu yapın. Sizler, bu inanılmaz zamanda birer dümen ustasısınız. Ve ne yapılması gerektiğini iyi biliyorsunuz. Ulaşabildiğiniz yere kadar ulaşın, herkesi kucaklayın ve Dönüşümü sağlayın, Sevgililer! Hepimiz, önümüzdeki günlerde sizlerle daha fazla buluşacağımız için, heyecanlıyız. Önümüzdeki günlerde, sizin dönüşümünüzü görecek olmaktan dolayı, heyecanlıyız. Ve gerçekten kendinizi, herkesi, Gaia ve Evrenleri sevmekten, onlarla ve her şeyle BİR olduğunuzu hissetmekten başka bir şey yapmak zorunda değilsiniz. Gerçekten de onlarla BİRsiniz, Sevgililer.

Sevgim daima sizindir.

Namaste’

Ben Lady Nada’yım

Fran Zepeda’nın özel notu 19.04.2014:

Lady Nada’nın bedenindeyken aktardığım bu mesajın sonundaki Namaste kelimesini tuşladığım an, gözlerim kelime sayacına çevrildi ve kelimelerin 555 sayısına ulaştığını gördüm. Bu sayı, derin bir değişim anlamına gelmektedir!!! Daha sonra, o akşam gözlerim dijital saate takıldı ve saat de 5.55 gösteriyordu. Böylece hem Lady Nada hem de tüm Evren gerçekten derin bir değişim sürecinde olduğumuzu teyit ediyordu. Nasıl büyülü zamanların içindeyiz! Hepimizin haberdar olduğu ne güzel eşzamanlılık bu böyle! Hepinize sevgiler!

*YÜKSELMİŞ ÜSTAT LADY NADA

Lady Nada, Lord Sananda’nın ikiz ruhudur. Bizim için İlahi Sevginin enerjisini tutar. Gezegenimizde eril enerjileri dengelemek için Lady Nada’nın güzel dişil enerjileri gereklidir. (Dünya daha fazla eril/dişil dengeye gelmedikçe, Altın Çağa ulaşmayız – cennetsel bilinçlilik) Kendinizi koşulsuz sevmek Lady Nada’nın enerjisinin tüm varlığınızda akmasını sağlar.

  •  RENK       : Pembe
  • ÇAKRA   : Kalp  (4 ncü)
  • ODAK      : Koşulsuz kabul
  • SEMBOL: Gül

Bu bilgiler Ruhunyolculugu.com sitesinden alınmıştır.

Telif Hakkı© 2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/