Baş Melek Michael (Mikail)’den mesaj var: Kılıcımı kabul edin

Sevgili Dostlar,

Son haftalarda o kadar çok kişiye Michael’la çalışın, o yardımcı olacaktır, onunla korkularınızı yok edin, vs., ve bunun çeşitlemelerini söyledim ki aşağıdaki mesaj bu sabah karşıma çıkınca hiç de yabancı gelmedi. Michael tanıdık bir yöntemi bize yeniden hatırlatıyor: Onun muhteşem ışık kılıcını!

Bugün 9 Eylül yani 9-9 enerji kapısı. Arınmak, korkuları arkada bırakmak için ideal! Dolunay enerjisi de hala daha bizimle. O yüzden hiç vakit kaybetmeden bu çok sevdiğimiz yöntemi yeniden, bu sefer Shelly Dressel aracılığıyla yayınlıyorum. Shelly diyor ki;

“Olmakta olan doğal olayların çevresinde çok fazla korku ve negatiflik gördüğüm için bir email yollamak istedim. (Shelly, dünya çapında yaşanan büyük seller, fırtınalar, depremler ve devasa yangınları kastediyor ki bunlardan Türkiye de bu sene kendi payına düşeni yaşadı, yaşıyor.) Bu mesaj için kimin geleceğini bilmiyordum. Sonra heyecan ve sevinçle gördüm ki, gelen Baş Melek Michael’dı!”

***

Selamlar, benim, Baş Melek Michael!

Shelly’nin kanallıklarında genelde öne çıkmam fakat hep arka planda bulunurum. Bu zamanda konuşmak istedim çünkü bir dönüşüm gerçekleşiyor.

Öncelikle şunu söylememe izin verin: Olmakta olan değişikliklerden etkileniyorsanız, lütfen deneyimlerinizi kesmek üzere enerji kılıcımı kabul edin. Kılıcım sizin taşımanız ve umarım benim varlığımı hissetmeniz içindir. Şu anda bulunan korkularla ve akıl karışıklıklarıyla olan bağlarınızı koparmanıza yardımcı olacaktır. Ne olursa olsun, ne yaşanırsa yaşansın, ben tüm zamanlarda sizinleyim.

Çağlar ve çağlar boyu yeryüzünün koruyucularından biri oldum. Bundan dolayı, siz insanlıkla bir sürü evrimsel değişiklik süresince de birlikteydim. Daha önce de salgın hastalıklar, yangınlar, seller, depremler oldu ve insanlık devam ediyor. Bu sefer de devam edecek. Evet, bazı insanlar sanki son gelmiş ya da sonun başlangıcı gelmiş gibi hissediyor. Ama bu doğru değil.

Hepsi bir yana, insanlık çok güçlü ve türünün tek örneği bir noktada duruyor. Bilinçli olarak dünyanın titreşimini yükseltiyorsunuz ve dünya da değişime kendini hizalıyor. Böylece, kontrolde (yönetimde) olan pek çok kişi, yönetmeye alıştıkları güce sahip olamayacaklar. Toplumunuz tam olarak 5. boyuta yerleştikçe, çok fazla miktarda bilgi de ortaya çıkacak. Bunun baskılanmasını isteyen belli gruplar bulunuyor. Onlar bunu BAŞARAMAYACAKLAR.

Şimdi güçte bir araya gelmeyi seçmenin zamanıdır. Şimdi birbirini desteklemede bir araya gelmeyi seçmenin zamanıdır. Şimdi hepinizin aslında aynı ırktan olduğunuzu tanımayı seçmenin zamanıdır – insan ırkı! Bundan dolayı kendinize yardımcı olur gibi, birbirinize de yardımcı olunuz.

(Mor Alev: Sevgili Dostlar, bu sözler dün yayınlamış olduğum yazıyla çatışıyor gibi gelebilir fakat bu doğru değil. O yazıda bazı yorumlarınızda gördüğüm gibi asla “oluruna bırakın” denmiyor. Deniyor ki, eğer yardımcı olmak istiyorsanız, eğer herhangi bir şekilde harekete geçmek istiyorsanız, bunu içinizden geldiği için yapın, zorunlu olduğunuzu hissettiğiniz için değil. Yine aynı şekilde, başkalarını yardımcı olduğu, olmadığı, sizin doğrularınızla hareket ettiği ya da etmediği, sizinle aynı inançları taşıyıp taşımadığı konusunda yargılamayın. Ne yapacağınız konusunda en derin benliğinize, kalbinize bağlanın.)

Bütün dünyada meditasyon, dua ve niyetlerinizle bir araya geldiğinizde, farkında olduğunuzdan çok daha güçlüsünüz. Ve evet, bir tayfunu bile etkisiz hale getirebilirsiniz. Negatiflik, korku, hükmetme, kontrol ya da buna benzer hiçbir enerji, ışık, sevgi, merhamet ve denge alanında BULUNAMAZ. İşte bu yüzden her birinizin bana katılmanızı rica ediyorum.

Dünyanın neresinde olursanız olun, saatleriniz kaçı gösterirse göstersin, enerjime katılmak için birkaç dakikanızı ayırın. (Ben zihin gözümde herkesin el ele tutuşarak bir araya geldiğini ve dünyanın çevresini defalarca sardığımızı görüyorum)

1- Kalp merkezinin içine doğru nefes alın. Bu, içinizdeki sevgiyle bağlantıya geçmenize yardımcı olur.

2- Şu anda içinizde hiç korku, endişe ya da nefret olup olmadığını sorun. Eğer varsa, onu tanıyın ve yumuşakça içinizden yüzeye getirin. Nefesinizi verirken, enerji alanınızdan onu salıverin. Benim ışık kılıcımın arınmanıza yardımcı olduğunu zihninizde canlandırın.

3-Yine kalp merkezinize doğru nefes alın. Bu sefer sevgi, merhamet, denge ve kendi ilahiliğinizle temasa geçin, kalbinizin onlarla dolmasına izin verin. Bunu yaparken, izin verin enerji bedenlerinizi arındırsın.

4-Yumuşakça ve kolaylıkla nefes alıp verirken, kolayca bu enerjiyi fırtınalara, yangınlara, sellere, farkındalığınızda ne varsa ona gönderin. Bunu yaparken berrak bir niyetiniz olsun: Bu enerji HERŞEYİN içine giriyor ve tüm olumsuzlukları ve dengesizliği etkisiz kılıyor.

Bunu istediğiniz sıklıkta yapabilirsiniz. Hatırlayın, sizler bu dengeli enerjinin aktığı birer aracısınız. Ve yine hatırlayın, üzerinize bu olumsuzlukların hiçbirini almamalısınız. En sade haliyle o sevgi, ışık ve denge dolu enerji alanında bulunmanız bile yeryüzünde köklü değişiklikler yaratacaktır.

Teşekkür ederim sevgili ailem. Her zaman hizmetinizdeyim.

Michael

Shelly Dressel ve Michael’a çok teşekkürler. (goddesslight.net)

Enerjilerin çok yoğun olduğu bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, hayatınızı tam potansiyeliyle yaşamak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın ilişki kurabilmek ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2017 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2017 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

5 comments

 1. Sevgili Moralev ellerine sağlık harika yazı için. 3 gün önce eski yazılarına bakarken Budha nın Yargı ve Muhakeme yazısını okudum , birkaç gündür okuyorum bu yazıyı ve ayni paralelde yazı paylaşımları geliyor bu ara senden de … “Yargı insanlıgın kanseridir” diye belirtmiş Budha , sanırım artık yargısız yaşamayı tam anlamıyla öğrenmemizin zamanı artık .* Bu yazıya bir göz atmanızı tavsiye ederim arkadaşlar… Sevgilerimle …

  Liked by 2 people

 2. Az önce yazıyı okudum ve çok etkilendim.Akşam uykuya dalmadan sol bileğimin üzerinde bir kılıç dövmesi olduğunu düşündüm..Birden aklıma gelen bir şey, planlanmış değil..Sabah da bu mesajı görünce gerçekten güzel oldu.

  Liked by 2 people

 3. Baş Melek Mikail çok teşekkür ederim..

  Kılıç sembolü bu an’larda yanımızda.. Bu yazıda da “”Öncelikle şunu söylememe izin verin: Olmakta olan değişikliklerden etkileniyorsanız, lütfen deneyimlerinizi kesmek üzere enerji kılıcımı kabul edin. Kılıcım sizin taşımanız ve umarım benim varlığımı hissetmeniz içindir. Şu anda bulunan korkularla ve akıl karışıklıklarıyla olan bağlarınızı koparmanıza yardımcı olacaktır. Ne olursa olsun, ne yaşanırsa yaşansın, ben tüm zamanlarda sizinleyim” diye sesleniyor.
  Meditasyonlarımda Hz Muhammed ve Hz Ali geliyor.. Hz. Ali’nin elinde hep kılıcı var. Bu kez uzaktan beni yanlarına çağırıp ‘gel’ diye kalbe dolan hisle yaklaştığımda, Hz. Ali benim de elime bir kılıç verdi. Arkamda devasa bir ordu. Ben değildim, Biz’dik, Bir’dik o orduyla.. Ve bugün ‘enerji kılıcımı kabul edin’ diyen Baş Melek Mikail..Kanallığa akan sembol kılıç sanırım..
  Çok teşekkür ederim..

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.