Hafta Sonu için Melek Kartı – Korkuyu Süpürün Gitsin!

 

Girl in the Clouds by ~nendili

Enerji alanınızdan, benliğinizden, aklınızı meşgul eden durumdan, çevrenizden ve konu ile ilgili herkesten korku temelli enerjileri temizlemeleri için Baş Melekler Rafael ve Michael’ı çağırın.

Bugün bu kart bizim ya da bize yakın kişilerin korku temelli enerjiler emmiş olduğu için geliyor. Korku temelli enerjiler nedir? Endişe, şüphe, güvensizlik, kızgınlık, dargınlık, üzüntü, düşüncesizlik, kabalık gibi negatif duygu ve davranışların hepsinin temeli korkudur. Bu enerjiler kendimizden de kaynaklanıyor olabilirler. Bazen çok düşünürüz, aynı şeyleri aklımızda çevirip dururuz ve sonunda tam anlamıyla kendimizi strese sokarız.

Bazen de alışveriş merkezleri, toplu taşıma ve her gün çalıştığınız iş yerleri bile bu negatif enerjileri size aktarabilir. Elbette yaşadığımız dönemde bu enerjilere maruz kalmak ve ister istemez onları aynen yansıtmaya başlamak çok kolay. Yorgun olduğunuzda, birden bire ruh haliniz değiştiğinde ya da enerjileri temiz olmayan yerlerde bulunduğunuzda, birkaç dakikayı enerjinizi temizlemeye ayırın. Bunu Mor Alev enerjisi ile, topraklanma ile ya da Kutsal Anne’nin Saf Beyaz Enerjisi ile çok çabuk yapabilirsiniz. Hatta bu enerjilerle çalışmak için yalnız olmanıza bile gerek yok. Çeşitli ortamları, tanıdığınız kişileri bile temizleyebilirsiniz. Sadece bu kişilerden sözlü ya da yüksek benliklerinden psişik olarak izin istemeniz yeterli.

Bu kart negatif enerjilerden temizlenmek için özellikle Michael ve Rafael’in enerjilerinden yaralanmanızı tavsiye ediyor. Bence burada adı geçen her enerji işinize mükemmel yarayacaktır. Ancak hangi enerji ile temizlenirseniz temizlenin lütfen Michael’ın mavi enerjisi ile korunma kalkanınızı çekmeyi unutmayın.

Michael ve Rafael ile çalışırken,

  • bu iki muazzam güçlü meleğin kuvvetlerini birleştirdiklerini,
  • enerjilerinin bir kasırga gibi bütün vücudunuzdan, enerji alanızdan ve bulunduğunuz ortamdan geçtiğini,
  • Michael’ın enerjisinin bütün negatifi süpürüp, toparlayarak ait olduğu yere gönderdiğini,
  • Rafael’in enerjisinin ise o enerjilerin bıraktığı izleri şifalandırdığını zihninizde görün.

Bu işleme ruhunuz ve vücudunuz rahatlayana kadar devam edin. Ama deneyimlerime göre bir-iki dakikadan fazla sürmeyecektir. Her iki meleğimize ve Tanrıya teşekkür etmeyi unutmayın.

Teşekkürler Michael ve Rafael!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/