Günün Melek Kartı – Güvendesiniz

preciousDurum ne olursa olsun tamamen korunuyorsunuz, bunu hatırlayın

Bu durumda ve bu günlerde kendinizi korunmasız ya da kırılgan hissedebilirsiniz ancak melekler şunu bilmenizi istiyorlar ki, korkularınızla meşgul olmak onları sadece daha da güçlendirir. Özellikle İndigo enerjisi taşıyanlarınızın vücudu ve enerjisi mıknatıs gibidir. Diğer insanların enerjisini emmek ve onları kendinizde tutmak çok kolaydır, işte bu yüzden melekler sizinle birlikte bir ekip halinde çalışarak vücudunuzu, evinizi ve işinizi negatif enerjiden arındırmak ve bir koruma kalkanına almak istiyorlar. Sonra da sizi bunu bütün Dünya için yapmaya davet ediyorlar.

Arkadaşlar, büyük kare açının dev enerji dalgası bir gece önce zirveye ulaştıktan sonra Pazar gününe kadar yavaş yavaş hafifleyecek ve önümüzdeki 29-30 Nisan güneş tutulmasıyla yumuşak bir sonla bizi terk edecek. Ama etkilerini daha uzun zamanlar hissedeceğiz. İçimizde ve dışımızda yaratılan değişim daha önce de konuştuğumuz gibi ruhlarda direnç ve hırçınlık yaratabilir. İşte o yüzden bu dönemde de korunma kalkanımızı çekmek ve enerjimizi temiz tutmak çok önemli.

Öncelikle korunduğunuza, bakıldığınıza ve sevildiğinize güvenin. Ama bunun yanında kimyasallardan uzak, sade bir beslenmeyle enerjinizi temiz tutun. Elinizden geldiğince doğal şeylerle ilgilenin. Bu hafta sonu için kendinize parkta ya da doğada bir yürüyüş ayarlayın. Doğa her zaman enerjimizi yükseltir. Elbette otobüse, metroya bineceğiz, halkın içine karışacağız. O zaman sık sık kendinizi beyaz ışık ya da seçtiğiniz herhangi bir melek enerjisi ile yıkamayı unutmayın. Eğer kalabalığa giriyorsanız, o güzel ışığınızı ve içinizdeki sevgiyi etrafınızdaki tanıdık tanımadık herkese dağıtmayı niyet edin. Bunu aklınızdan kısacık geçirmeniz yeterli.

Teşekkürler İndigo Melekler!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/