Günün Melek Kartı – Kendinize iyi davranın

losing yourself in a book

Fiziksel ve duygusal yönlerden hassassınız, bunu onurlandırın

Arkadaşlar, bu kart bizi zaman zaman ziyaret ediyor. Bugün Pazartesi ve ben çok sevdiğim bu karta bakarken, büyük çoğunluğumuzun çalışmak zorunda olduğunu düşünüyorum. Eğer çalışmak zorunda olmasaydım, benim hayalimdeki dinlence bugünün resmi gibi doğada kendini bir kitapta kaybetmek olurdu. Peki, bugün zaten haftanın ilk iş günü olduğuna göre ne yapabiliriz ve bu kart bize ne demek istiyor?

Michael diyor ki “Siz kusursuzsunuz.” Kusur olarak gördüğünüz her şey birer illüzyon. Ama siz çok sık kendinizde kusur olarak gördüğünüz şeyleri düzeltmek için kendinizi azarlıyorsunuz. Bu kart şu anda içinde bulunduğunuz durumlarda elinizden gelenin en iyisini yaptığınızı, en iyi şekilde şartlarla başa çıktığınızı size hatırlatmak istiyor. İşte bu yüzden kendinize nefes alacak zaman tanıyın, biraz ara verin. Yavaşlayın ve kendinize iyi davranın.

  • Dün yazdığım Güneş, Merkür ve Uranüs’ün Koç burcunda olması, yarın Ay Tutulmasının gerçekleşmesi konularını unutmayın. Hiç alışık olmadığımız tepkiler verebiliriz. Durumlar sizi zorlarsa geri çekilin. Bulunduğunuz yeri birkaç dakikalığına da olsa terk edin, derin bir nefes alın. Çılgınlığı başka zamana bırakın. Bugün sakinliği seçin
  • Eğer yapabiliyorsanız ekstra işleri, fazladan istekleri nazik bir şekilde reddedin. Mümkünse öğle tatilinde dışarıya çıkın, bu bahar gününde bir yürüyüş iyi gelecektir.
  • Kendinizi zorlu ve sert durumlardan ya da zorlu ve sert ilişkilerden koparın. Siz çok daha iyisine layıksınız.
  • Diyetinize dikkat edin. Hassas bir gün ve dönem olduğu için ağır yemeklerden ve doğal olmayan yiyecek ve içeceklerden çekinin.
  • Kullandığınız kimyasal maddelere dikkat edin. Yiyeceklerde, ilaçlarda ve hatta temizlik maddelerindeki kimyasallar bu dönemde size dokunabilir.
  • Daha fazla uyuyun
  • Hem kendiniz hem de diğerleri hakkında sadece sevecen kelimeler kullanın. Kendinizi eleştirmeyi bırakın.

Michael bugün için bir dua veriyor ancak bence bu bütün bir hafta için geçerli.

“Baş Melek Michael, lütfen kendime zarif ve yumuşak bir şekilde davranmam için ve düşündüğüm, konuştuğum, yaptığım her şeyde besleyen ve bakan sevgi enerjisinin bulunması için bana yol göster. Şefkat ve merhamete layık olduğumu bilmeme yardım et. Sonsuz iç huzuru hissetmek için bütün suçluluk duygularımı salıveriyorum. Teşekkürler Michael, Teşekkürler Tanrım.”

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/