Günün Melek Kartı – Enerji Çalışması

Universe is in our hands

Hayat sizi elektriklendirebilir çünkü özü enerjidir. Vücudunuz sevgiyle verilen enerjilere tepki veren fevkalade bir enerji alanıdır. Enerji alın ve verin.

İşte bu kart daha önce bizi ziyaret etmemişti arkadaşlar. Ama düşününce aslında vakitli geldiğine inanıyorum. Gezegenimizdeki enerjiler yükseldikçe bizim de enerjiyi kabul etme ve onu sevdiklerimize verme yeteneğimiz artıyor. Ancak, bilinçli ya da bilinçsiz olarak enerjilere karşı direnirsek hem fiziksel hem de ruhsal olarak yan etkilerini hissediyoruz.

Bu kart önyargıları geride bırakıp Reiki, Qi Gong, Bio-enerji gibi enerji çalışmalarına zihnimizi ve kalbimizi açmaya davet ediyor ve bu çalışmaları çok faydalı bulacağımızı söylüyor. Bugün bulunduğunuz bölgede bir araştırma yapın, eğitimli ve güvenebileceğiniz bir enerji şifacısı seçin. Mümkünse hemen bugün bir randevu alın.

Ama öncelikle, her gün kısa bir çalışmayla çakralarınızı dengeleyin, aklınıza geldikçe kendinizi topraklayın ve yine aklınıza geldikçe her nefesinizde sevgi enerjisi alıp şükran enerjisi vermeyi unutmayın.

Bu değişik kart aynı zamanda eviniz ve ofisinizde de enerji temizliği yapmanızı tavsiye ediyor. Camları açın, bırakın temiz hava içeriyi temizlesin. Mor Alev enerjisi ile bulunduğunuz ortamı temizleyip dezenfekte edin ve bütün bu çalışmaların arkasından korunma kalkanınızı çekin, kendinizi, sevdiklerinizi ve bulunduğunuz ortamı negatif enerjiden koruyun.

Tüm yukarıdaki bilgilere ek olarak kartımız bu konuda eğitim görmek isteyen arkadaşları da cesaretlendiriyor. Eğer enerji şifası ile ilgili eğitim almak istiyorsanız ya da enerjinizin yeterli olup olmadığını merak ediyorsanız beklemeyin, gidin eğitiminizi alın. Hepimize büyük hizmetleriniz olacak.

Teşekkürler Melekler!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

3 comments

  1. izmir’de Qi Gong dersleri için Ayhan Güler beyefendi var. Kendisinin facebookta da hesabı var. Kolaylıkla bulunabilir, ruhu bilinci tertemiz pırıl pırıl ve tanışmaktan memnun olacağınız sade bir insandır.Ayhan beyin İlk dersinde bedenimdeki Qi enerjisini avuçlarımda hissettiğim anı hiç unutamıyorum…
    Sevgiler

    Beğen

  2. Sevgili Mor Alev, bildiğin üzere ben Reiki Master ım arzu eden arkadaşlar var ise sevgiyle reiki uyumlaması yapabilirim. 25 Marta kadar İstanbuldayım.

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.