Günün Melek Kartı – Salıvermek ve Teslimiyet

Diary of Discoveries - Vladimir Kush

Üzerinize ışıltılı sevgimizin hediyelerini yağdırıyoruz. Kollarınızı uzatın ve ellerinizde sıkıca tuttuğunuz zorlukları salıverin. Ellerinizi, kollarınızı ve kalbinizi sevgimize ve yardımımıza açın.

Arkadaşlar, salıvermek ve teslimiyet kelimelerinin canınızı sıktığını biliyorum. Çünkü bizler bir şeyler yapmamız söylenince rahat ediyoruz, yapmamamız söylenince değil. Hele sorunların peşinden koşmamız, onları çözmek için harekete geçmemiz ve zorlamamız değil de aksinin gerektiği söylendiğinde isyan bayrağını açmak geliyor içimizden. Biz buna alışık değiliz. Bize yardım edilmesine, beklenmedik güzelliklerin karşımıza çıkmasına bile alışık değiliz. Böyle şeyleri imkansız olarak görmek için eğitildik. Ama bugün bütün haftanın ana temasını oluşturan bu kartı dinleyin lütfen.

Melekler size bu kartı getiriyor çünkü siz durumu tek başınıza düzeltmeye çalışıyorsunuz. Melekler size yardım etmek ve dualarınızı cevaplandırmak istiyorlar ama önce teslim olmanız ve durumu salıvermeniz gerekiyor. Teslimiyet basitçe çabalamaktan yorulduğunuz anlamına gelir. Bu ilahi bilgeliğe inançla durumu duygusal olarak salıvermektir ki böylece Evrenin ve Yüksek Benliğinizin olayları çok daha iyi ve kolay bir şekilde çözümleyeceğine güvenirsiniz. Böylece beklediğinizden fazlasıyla iyi bir sonucu garantilersiniz. Teslimiyet, işin peşini bırakmak, vazgeçmek veya başkaları tarafından kontrol edilmek değildir. Eğer teslimiyet ile ilgili sorunlarınız varsa bırakın melekler size yardım etsin.

 • Dualarınızın nasıl cevaplanacağı konusunu merak etmeyin, izin verin detaylar Tanrı’dan gelsin
 • Yardım istemeye istekli olun
 • Kontrol etme arzusunu ve gerginliği salıverin, işler çok daha rahatlayacaktır.
 • İlişkilerinizde güç savaşlarından kaçının. Sadece kendi gücünüze sahip çıkın ve o zaman onun için savaşmanıza gerek kalmaz.

Teşekkürler Melekler!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

7 comments

 1. Ben sevgiyle teslim olmayı seçiyorum
  Ben sevgiye teslim olmayı seçiyorum
  Ben sevgiyim

  Öncelikle bize her anımızda rehberlik yaparak kendi içimizdeki ilahi gücü,sevgiyi ve varolma sebebimizi hatırlattığınız için ‘SİZİN VERLIĞINIZA’sonrasında ise kendi önüme böyle bir anımsatıcı koyduğum için ‘KENDİ VARLIĞIMA’ şükrediyorum.
  Sevgiyle kalın.

  Beğen

 2. önceki gece uyumadan önce tüm başmelek ve koruyucu meleklerime seslendim.terslikleri düzeltmeye çalışmaktan ,herşey iyi giderken yine tepeteklak olan durumlardan yorulduğumu söyledim.yol gösterin dedim.rüyamda diş dr gördüm.ben dişimi çektirmemek için direndim.çoğul konuştu ve ARTIK RAHATLASAN BİZE BIRAKSAN SIKINTILARIN BİTECEK dedi.sanırım kişisel bir nasihat aldım:)) uyandığımdan beri bunu yapmaya çalışıyorum.bu karttta güzel geldi.evrene sevgiler.

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.