Günün Melek Kartı – Zafer!

let goArchangel Sandalphon

Dualarınız duyuldu ve cevaplandı. İnancınızı kaybetmeyin

Arkadaşlar, iki farklı destede iki farklı melekten gelen Zafer kartım var. Diğeri de güzel ama ben bu Zafer kartına bayılıyorum. Baş Melek Sandalphon mutlaka iyi haberler getiriyor, büyük bir rahatlama ve çabaların karşılığını görüyoruz. Sandalphon şöyle diyor:

Bu zafer zamanını hakkettiniz. Hiç dağılmayan odaklanmanız ve adanmışlığınız sayesinde mutluluk dolu bir gerçek yaratacaksınız. Huzur ve keyifli duygular sizin. Şu ana odaklanın, her şeyi derinlemesine deneyimleyin. İnanın ki gelecek olumlu bir şekilde geliyor. Kim olduğunuz konusunda kendinizi iyi hissedin, bilin ki sizin başarınız diğer pek çok kişiye yararlı olacaktır.

Şu anda size öyle gelmese de, şu anda umutsuzluk ve pişmanlık hissediyor olsanız bile, zafer sizin. Etrafınızdaki olayları bir tiyatro oyunu gibi görün ve gerçek olmadığını kabul edin. Derin bir nefesle kendinizi merkeze çekin. Merkezde, kalbinizde ne yapmanız gerektiğini bulacaksınız. Onu dinlediğiniz zaman hiç yanılmadan, sekmeden, sevinçle istediğinizi elde edeceksiniz.

Teşekkürler Sandalphon!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/
 

9 comments

 1. evet tam zamanında geldi ❤ gerçekten de zafer oldu hayatımızda çoooook teşekkürler MELEKLERİMİZE 🙂 herşey çok güzel hayatımda….<3

  Beğen

  1. bir blog okuyucusu olarak, blog arkadaşlarımın güzel şeyler yaşaması ne hoş.sizin adınıza çok sevindim sevgili dilek. hayatınızdaki güzellikler hep sürsün.

   Beğen

   1. amin inşallah 🙂 bende tüm evren için istiyorum aynı dileği ve sizlere de çok teşekkürler ediyorum bu kadar güzel bir sayfa için net yalın ve kalite bir blogda olmakta beni ayrıca mutlu ediyor her anımızı güzelliklerle yaşayabilmek dileğiyle sevgiler….

    Beğen

 2. Bu kadar güzel bir zamanlama olamaz ,çok teşekkür ederim nasıl ihtiyacım vardı bir bilseniz. Bir karar almıştım tereddütlerim vardı. Doğru bir kararmis. Allahım şükürler olsun

  Beğen

  1. sevgili füsun, sevincinizi şu an gözlerimin önüne getirebiliyorum. sizin adınıza da çok sevindim. her kararınız size daha fazla mutluluk getirsin.

   Beğen

 3. tam ruhumun ihtiyacı olacak mutlu haber :)) çok teşekkürler sevgili melekler

  Beğen

 4. ZAFER BENİMDİR DİYEBİLENİNDİR.
  Başarı ise, “Başaracağım” diye başlayarak sonunda “Başardım” diyebilenindir.
  GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

  Beğen

 5. dünden beri mali durumla ilgili panikledim korkuya kapıldım çıkamadım.buna çok yakındakiler neden oldu negatif enerjileri ile.şiddetli mide bulantıları içindeydim(bu satırlara başladığımda yine arttı)kartı ve yazılarınızı okuyunca ağlamaya başladım.içimden birşey gitti sanki.sanırım fiziki bedenim ve beynim negatiften arınmaya çalışıyor.kendimi kapatıp merkeze çekildim bir süre kalbimde beynimde bana yapılacaklar listesi veriyor günlerdir (önemsiz ama yaparken mutlu olduğum şeyler) ama ne zaman el atsam vazgeçip erteliyorum.kendimi mutluluktan uzak tutuyorum.şimdide bu blokajın fiziki etkisini yaşıyorum.(midem geçiyor yazdikça)sizlerin neşesi beni çekip çıkarıyor.rehberliğiniz için sonsuz teşekkürler.

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.