Günün Melek Kartı – Aşıklar

red mugArchangel Rafael

İyi sağlık, Yakın ilişkiler, Kararlarını dikkatle tartmak ve Kesin karar almak, Değişim

Arkadaşlar, Dolunay enerjisinin etkisine girmiş vaziyetteyiz. Büyük kararlar, bu kararlara yarım yamalak değil tam bağlılık ve alınan kararlara uygun adımlar bugün ve bundan sonraki birkaç gün bizi bekliyor. Eğer henüz okumadıysanız 2014 analizimi okumanızı tavsiye ederim, çünkü çok hızlı girdiğimiz bu yıl gerçekten bize ne söz verdiyse onu yapıyor. Bu yılın taşıdığı enerjiler dikkatle ve kalpten almış olduğunuz tüm kararları destekleyecek. İşte bu yüzden ilk adımı atmaktan korkmayın.

Bu kart ismi dolayısıyla insanlara önce “romantik” ve “hayalci” gelebilir ama gerçek bundan son derece uzaktır. Sadece zihnimiz değil, kalbimiz ve hatta bütün vücudumuzla aldığımız büyük kararlar bizi bekliyor. Bu enerji gerçekçi, elle tutulur ve büyük kararlardan bahseder, bu kararlar iş hayatımızdan, sosyal ve tabii ki kişisel ilişkilerimize kadar uzanabilir. Yeni kararlar büyük değişimi getirecek. Bu kartın tanımını bundan 8 ay önce şöyle vermişim:

Aşıklar kartı bir yandan büyük bir sevgiyi ve diğer yandan bir karar aşamasına gelindiğini gösterir, ki bu karar şimdiye kadar olan yaşam tarzında büyük bir değişikliğe gitmeye yol açabilir. Bu yüzden bu kart karar kartı olarak da bilinir. Aşıklar kartı her olasılıkta tüm kalbimizle vereceğimiz karara inanıp diğer tüm olasılıkları ortadan kaldıracağımıza işaret eder.

Rafael sadece fiziksel sağlığımızla ilgilenmez, ikiz alevleri bir araya getirir ve sağlıklı, mutlu bir yaşam için gerekli olan bolluğu bize gösterir. Kalp çakrası ile olan yakın bağı ile duygusal ve enerjik şifa da Rafael’in alanına girer. Yani her ihtimalde son derece pozitif gelişmelerin olacağı bir gün bugün. Rahatlayın!

Teşekkürler Rafael!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

2 comments

  1. Teşekkürler Rafael, teşekkürler Moralev. Bunları okudukça içim rahatlıyor…

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.