Günün Melek Kartı – Çakralarınızı Dengeleyin

 

chakras and auraArchangel Metatron

Çakralarınızı kutsal geometrik şekillerle temizlemek ve açmak için beni çağırın

Arkadaşlar, bugün blogumuzu güçlü Metatron ziyaret ediyor ve hizmetlerini bize sunuyor. Etrafınızda toz dumana katılmışken, işte, evde, ailede ve genel olarak memlekette bir sürü değişiklik olurken kalp merkezinde kalmamız, sakin olmamız ne kadar önemliyse bizim için bir o kadar da zor. Bunun için bu haftaya sağlıklı başlayarak çakraları dengeleyelim ve bunu bir alışkanlık haline getirelim. Bu çok güçlü Ocak ayının ikinci büyük ay olayı yani dolunay Perşembe günü olacak. Bu konuda yazacağım. Ancak şimdiden dolunay enerjileri gelmeye başladı ve bizim fiziksel ve ruhsal sağlığımız için olabilecek en dengeli duruşa geçmemiz gerekiyor. Çakra dengeleme uzun bir tören gerektirmiyor, aşağıda ilgili bilgileri verdim. Bir çokları bunu sabah duşu sırasında hallediyor. Önemli olan bir kere başlamak.

Archangel Metatron’un isminin anlamlarından biri ‘Tanrının tahtının yanındaki tahtta oturan’ dır. Metatron’a aynı zamanda ‘Var olmanın Meleği’ de denilir. Metatron kutsal geometrinin ustası olarak görülür ve evrenin anahtarlarını taşır. ‘Metatron’un küpü’ evrenin tüm geometrik şekillerini içinde bulunduran kutsal geometrik şekildir.

Temiz ve açık çakralar hayatımızı kolaylaştırır, sağlıktan sevgiye, eğitimden bolluğa kadar çeşitli alanlarda pozitif farklar yaratmamızı sağlar. Çakralarla ilgili bir kaç yazı yazmış ve temizleme/dengeleme metodları vermiştim. (Çakra listesi, genel çakra temizleme metotları ve mor alevle çakra dengeleme)Bu yazıları kullanarak çakralarınızı dengeleyin. Birkaç gün üst üste bunu tekrarladığınızda hayatınızda farkedilir değişiklikler göreceksiniz. Bu işlem sırasında Metatron’dan da çakralarınızı açması için yardım isteyin. O da yukarıdan aşağıya tüm vücudunuzdaki psişik toksinleri temizleyecektir. Sonunda kendinizi daha enerjik hissedecek ve altıncı hissinizin daha isabetli olduğunu göreceksiniz.

Metatron’un rengi üzerinde deniz köpüğü yeşili çizgiler olan eflatundur.

Teşekkürler Metatron!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/