Hafta Sonu için Melek Kartı – Üçüncü Göz Çakrası: Altıncı Hissiniz Güçleniyor

sunrise in a bubleSevginin enerjisini melekler, auralar ve resimler halinde görebilirsiniz, bunlardan korkmayın ve kucaklayın

Bu kart geleceğiniz hakkında sorduğunuz sorulara cevap olarak geliyor. Kendiniz hakkında bir takım vizyonlarınız var ve onların gerçek mi yoksa sadece hayal gücünüzle uydurduğunuz şeyler mi olduğunu merak ediyorsunuz. Melekler diyor ki o vizyonlar, iç görüler gerçek ve doğru!

Melekler sizin bu yeteneğinizi geliştirmenizi istiyorlar.  Doğal duru-görüş yeteneğiniz kesinlikle sizinle birlikte ve onu üçüncü göz çakranızla çalışarak ilerletebilirsiniz. Melekler size zihin gözünüzle algılayabileceğiniz şekil, renk, ışık, zihinsel film ve rüyalar gibi mesajlar yolluyor. Aynı zamanda size fiziksel gözlerinizle de algılayabileceğiniz mesajlar verebilirler, örneğin yolda geçerken gördüğünüz bir reklam panosu 111, 444 gibi tekrarlanan sayılar, ışıklar,  bulutlar, kuş tüyleri ve hatta hareket eden objeler ya da semboller gibi.

Arkadaşlar, bu kart 12-12 portalının açıldığı gün yani bundan tam bir ay önce çıkmış. Bir ay sonra yine geliyor. Bu bir ay içinde sizlerden eskiden olsa inanılmaz diyeceğim, ama şimdi neredeyse normalleşmeye başlayan deneyimler, öngörüler ve rüyalar duyuyorum. Hepimizin altıncı hissi inanılmaz bir hızla gelişmeye başladı, bunda içinden geçmiş olduğumuz portal ve enerji aktivasyonlarının büyük payı var. Ama tabii ki aslında biz yeni bir şey öğrenmiyoruz, sadece eski bilgilerimizi hatırlıyoruz. Bu hafta sonu altıncı hissinizle küçük oyunlar oynayarak ve egzersizler yaparak ne kadar gelişmiş olduğunu kontrol edebilirsiniz.

Altıncı his sadece bize olağanüstü durumlarda değil, günlük hayatın her köşesinde yararlı. Katıldığınız bir iş toplantısından, caddede karşıdan karşıya geçerken, hangi yiyeceklerin size yararlı olduğuna kadar iç-bilgilere sahip olmak ve bu bilgi akışına açık olmak hayatımıza büyük kolaylık getirir. Çakra açma meditasyonları ve üçüncü göz çakrası ile ilgili bilgileri sol sütunda “meditasyon” konu başlığı altında bulabilirsiniz.

Bu kartın ek anlamı ise: Lütfen altıncı hissinizi görmezden gelmeyin, bu hafta sonu size önemli bilgiler veriyor olabilir. Aklınıza gelen bilgileri bir kenara not edin.

Teşekkürler Melekler!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

2 comments

 1. geen pazardan beri inanlmaz ba arm var ve sk sk burnum kanyo imdi yaznz okudum vet nc gzmn stende youn enerji hissediyorum bu hafta ryalarm younlat ben tedirgin olmaya korkmaya balamtm beynimin iinde ne oluyor diye srekli bir enerji ak var bedenimde gece 3 de uyanyorum ta akramdan enerji geliyor nasl kontrol edeceim ne olduunu anlayamyorum henz
  Date: Sat, 11 Jan 2014 06:43:02 +0000
  To: perihanserap@hotmail.com

  Beğen

  1. Sevgili Perihan, Burun kanaması ve fiziksel ağrılar için mutlaka bir doktora gidip sağlığınızın yerinde olup olmadığını kontrol ettirmelisiniz. Rahatlamak için melek enerjileri sayfasındaki herhangi bir enerjiyi ve özellikle de Rafael’in yeşil alevini tavsiye ederim.
   Sevgiler

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.