Yapım Aşaması

Yapım Aşaması: Sizler, yeniden yapılanma aşamasındasınız. Boşlukta asılı kaldığınızı ve rüzgârda savrulduğunuzu, bir an bile düşünmeyin. Bunu bilmeniz, sizin için çok önemli. Yapılanma işleminiz sürecinde (şu anda acı veriyor gibi görünse de) büyük bir gelişim ve sevgi sizi bekliyor. Korkacak bir şey yok sevgililer, evren her adımınızda sizinle beraber. – Yaratan (Mor Alev Dostu tarafından çevrilmiştir)

The Creator Writings

Image

You are undergoing a reconstruction. Do not think, for one moment you have been left hanging and blowing in the wind. This is important for you to know.

View original post 37 kelime daha

3 comments

 1. öyle çok hayattan bezmiş bir haldeydim ki sizinle karşılaştıktan sonra hayatım değişti ther sabah heyecanla bıgün ne okuyacağım diye merak ediyorum şükürler olsun tanrım ve sizler

  Beğen

 2. sevgili müjdelen, bir mor alev hayranı olarak, size yazmak istedim.
  sanırım yaşamlarımızda bir şeylerin ters gitmesi gerekiyor ki, gerçeği arayalım. her şeyden memnun ve mutlu olduğunu!! sanan kişiler, henüz gerçek kimliklerini aramaya başlamamış kişilerdir, diye düşünüyorum. bizler bu yola çıkıp, bir de sevgili mor alev’imizi bulduğumuza göre, artık yolumuz aydınlandı demektir. burada buluştuğumuz herkesle sevgi bağımız oluştu. birbirimizi tanımadan, çıkarsızca sevgide buluşmak ne güzel bir duygu. bu sevgi ağını oluşturan mor alev’e yüzlerce teşekkürler. size sevgilerimi gönderiyorum ve birilerinin sizi gülümseyerek düşündüğünü lütfen hep hatırlayın. isminiz bile ne kadar güzel. hayatınız hep müjdelerle dolsun.

  Beğen

  1. Sevgili Nezihe, bu güzel sözlerinize çok teşekkür ederim. Ve yorumunuza da katılıyorum. Sevgilerimle..

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.