Mor Alev Enerjisi – Gümüş, Altın ve Elmas Versiyonları

Violet CloudsMor Alev enerjisinin “Gümüş Mor Alev” enerjisi ile aynı olup olmadığını soran arkadaşlara cevabım: “Evet”.

Bu enerji her zaman vardı, Lemuria ve Atlantis’te insanlığın hizmetindeydi. Atlantis felaketinden sonra hizmetten çekilen Mor Alev biz yeterince evrimleştiğimiz ve ruhani açıdan daha üst frekanslara erişmeye başladığımız için geçen yüzyılda kolektif bilincimize yeniden sunuldu.

Çoğu kişinin düşündüğünden çok daha fazla güçlü ve her alanda kullanılabilen Mor Alev bu enerjiyi alan her şeyi ve herkesi daha üst versiyonlarına dönüştürür. (Yani kötüyü iyiye, uyumsuzu uyumluya, hastayı sağlıklıya vs. gibi). Mor Alev’i basitçe ruhani temizlik için kullanabilirsiniz, örneğin çakra temizliği, enerji alanı temizliği, geçmiş yaşamlardan gelen sorunlar, kalp kırıklığı, yokluk ve yoksunluk enerjileri ya da savaş ve çatışmanın olduğu bölgelerde Mor Alev enerjisi gerçek değişime ve dönüşüme yol açar. Bununla ilişkilerinizi düzeltebilir, işinizin bereketsizliğini berekete dönüştürebilirsiniz. Elbette tüm enerjilerde olduğu gibi bununda tek bir şartı var: Temiz kalple ve sevecen amaçlar için kullanılmak.

Baş Melek Zadkiel ve St. Germaine birlikte çalışarak bu muhteşem frekansı yeryüzündeki İlahi Planın gerçekleşmesi için bize sunuyorlar.

Yeryüzü ve insanlığın frekansı arttıkça Mor Alev enerjisi de katlanarak güçlendi. Mor Alev önce Tanrı’nın lütuflarını taşıyan gümüş ışın boyuyla birleşti, sonra bilgelik taşıyan altın ışın boyu ile. Şimdi de çok daha güçlü bir versiyon olan Elmas Mor Alev şekline geldi. İşte onun için tüm yollar aynı ama binlerce kat güçlenmiş Mor Alev enerjisine çıkıyor. Hangi ismi kullanırsanız kullanın bu enerji insanlığın hizmetinde.

Bana “uyumlama yapılmalı mı, el verilmeli mi?” gibi sorular geliyor. Mor Alev hepimizin kullanımına açık bir enerjidir, Tanrı’nın hediyesidir. Niyet edin, ve kalbinizden gönderin. Yardım için Zadkiel’i, onunla çalışan Mor Alev meleklerini ya da St. Germaine’i çağırabilirsiniz. Ancak kendinizi daha rahat hissedecekseniz, internette bedava uyumlamalar gördüm. İhtiyacınız yok ama onları kullanabilirsiniz. Ben hep sadelik taraftarıyımdır, o zaman amaç net olur, yol açık. Adına ne derseniz deyin bugün Mor Alev enerjisini kullanmayı deneyin. Enerjilerin tam sonuç vermesi için belli bir zirve noktaya ulaşması gerekir, hemen vaz geçmeyin. Sonuç alacaksınız, size garanti ediyorum.

Mor Alevle ilgili dualar, meditasyonlar ve daha fazla bilgi için “Konular” başlığı altındaki “Mor Alev” kategorisine bakabilir ya da Melek Enerjileri sayfasında ilgili yazıların linklerini bulabilirsiniz.

Mor Alev


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile çalışmak istiyorsanız buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

4 comments

  1. Sevgili Gülfem, Buraya bir iki defa yazmıştım. Aslında bu blog benim kitap ve bilgi aşkımdan ortaya çıktı diye. Türkçe çok fazla kaynak yok ama tabii ki çocukluğumdan beri okuduğum klasik kitaplar var. İlk aklıma gelen Herman Hesse’in Sidhartha’sı dır, hala kitapçılarda Türkçesini bulabilirsiniz. Onları bir araya getirip bir makale hazırlayayım.
   Teşekkürler ve sevgiler,
   Mor Alev

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.