10 Kasım 2013 – Mor Alev Enerjisini Kullanmaya Davet

violet flame transmuting29 Ekimde buraya Atatürk’ün yolunu St. Germaine’in aydınlatmış olduğuna inandığımı yazmıştım. Bu inancım son günlerde daha da güçlendi. Ancak şu yaşadığımız çalkantılı, her gün yeni bir garipliğin, tuhaf kutuplaşmaların ve gerçekliğini bilmediğimiz haberlerin icat edildiği, negatifin katlarca büyümüş gibi göründüğü günlerde onun enerjisi hepimize bir başka önem ve aciliyet hissiyle geliyor.

Lütfen yarın eğer müsaitseniz saat 09.05 de bir dakikalık saygı duruşunda hep beraber dua ve meditasyon yapalım. Niyetimiz ülkemize sevgi, huzur, bolluk, bereket, tolerans, merhamet, mutluluk ve neşenin gelmesi olsun.

Anıtkabir’den doğru yayılan evrenin en güçlü Mor Alev enerjisini gözünüzde canlandırın. Mahalle, mahalle Ankara’ya yayılsın. Yolunda sevgiye ait olmayan, olumsuzluk taşıyan her enerjiyi yaksın ve olumlu sevgi enerjisine çevirsin. TBMM, Başbakanlık, Cumhurbaşkanlığı, Bakanlıklar, Sayıştay, Danıştay, Anayasa Mahkemesi, Türk Ordusu ve hatta TRT gibi tüm devlet dairelerini Mor Alev’le yıkayın. Ankara’dan yayılan Mor Alev enerjisinin tüm Türkiye’yi kapladığını gözünüzde canlandırın, bu enerjinin dokunmadığı tek bir ev, tek bir iş, tek bir fabrika, tek bir kişi, hayvan ya da bitki kalmasın. Üniversitelerimizde Mor Alevle bilgi ve bilgeliğin aydınlanmasını, okullarda çocuklarımızın çiçek açtığını, tiyatro sahnelerinde, galerilerde sanatın gökkuşağı gibi bizi muhteşem bir hayrete sürüklediğini aklınızda canlandırın. Tarlalarda bereketi, ormanlarda şifalı temiz havayı düşünün. Güneydoğu’ya barış, İstanbul’a huzur, bulunduğunuz şehirlere sevgi, saygı, bolluk ve düşünebileceğiniz tüm güzellikleri getirsin. Lütfen hiç kimseyi, hiçbir bölgeyi ayırmayın. Sizin hangi görüşte, ne tarafta olduğunuzun hiçbir önemi yok. Duanızda yetimhanelerdeki çocuklarımız da, hapishanelerimizdeki mahkûmlar da olsun. Hepimiz Tanrı’nın kutsal çocuklarıyız. Eğer sorun olarak gördüğünüz konular varsa oralarda daha çok zaman geçirin. Negatifleri yakın, dönüştürün, Mor Alevin dev bir yanardağ patlaması gibi genişlediğini ama yıkım yerine sevgi getirdiğini düşünün. Sonunda bütün Türkiye Mor Alev’le aydınlanmış ve mor-eflatun ışığın parladığı bir yeryüzü köşesi gibi gözükecek.

Bunları bir film gibi aklınızdan geçirin, dileyin, inanın. Burada kalmayın sınırlarımıza huzur ve barış, komşularımıza sevgi, bereket, barış dileyin. Çalışmanızdan memnun kaldığınızda bu enerjiyi tüm dünyaya gönderin. Bu dua/meditasyon bir dakikadan fazla sürebilir, kendinize zaman tanıyın. Tatmin olduğunuzda enerjiniz ve kalbiniz görevini yapmış demektir. En sonunda Atatürk’e ve Tanrı’ya teşekkür etmeyi unutmayın.

Eğer sabah uyuyakalırsanız ya da unutursanız yine de bize katılabilirsiniz. Zaman bize ait bir olgu, sadece bu toplu şükran ve Mor Alev çağrısını bizimle yapmayı niyet edin, hepimize katılmış olacaksınız.

Çok güçlü bir çalışma olacak, buna eminim. Ve şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.

Mor Alev

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

Alev

 

8 comments

 1. Sizi kutluyorum,hassasiyetinizin milyonlara ulaşmasını ve sevgiyle kabul edilmesini seçiyorum.

  Beğen

  1. Teşekkürler. Hep beraber güçlüyüz. Lütfen davet edebileceğiniz herkesi davet edin! Yeterince insan toplarsak (belki de toplamadan??) mucizeler yaratabiliriz.
   Sevgilerimle

   Beğen

   1. Çok mutluyum,rehberliğinizde,ülkenin her köşesinden ,milyonlara ulaşmanın keyfini ,birlik ve beraberliği yaşadık,iyi ki varsınız.

    Beğen

 2. yine harika bir öneride bulunmuşsunuz. arkadaşlarımı arayıp haber verdim. o saati kaçıranlara da, daha sonra 9.05 e niyetlenerek meditasyon yapabileceklerini söyledim. umarım doğru bilgi vermişimdir. ama daha şimdiden, çok güzel bir enerji olacağını hissediyorum. sevgiler…

  Beğen

  1. Harika. Birlikten kuvvet doğar. Teşekkürler. Ben de güzel yorumlar geldikçe daha büyük şevkle çalışıyorum. Sevgiler, Mor Alev

   Beğen

 3. Ve de öyledir. Şükürler olsun ki kalbi aynı şekilde atan varlıklar birşekilde sevginin ışığına doğru çekiliyor! Hem de gün geçtikçe daha da güçlü… Tek gerçek sevgidir,birgün hepimizin hatırlaması ümidiyle! İyiki varsın moralev! (Ve iyiki doğdun anneciğim:o yüzden de adı zübeydedir)

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.