Bugün Yeni Ay – İkinci Rönesans Başlangıcı

new moonBu ay pek çok yeniliği yaşayacağımızı biliyoruz ve işte yeniliklerin herkesin en yüksek yararına olmasına yardımcı olacak enerjilerden sadece biri bugün giriş yapıyor.

Yeni ay bu sabaha karşı yani 5 Ekim saat 3.35 de Terazi’ye giriş yapıyor. Andrew Foss yeni ayın giriş derecesine ‘madencilerin derin kömür madeninden çıkışı’ adını vermiş. Yeni ay aynı zamanda Siyah Ay, Uranüs ve Plüton ile büyük kare açı oluşturuyor, bu da bu ayın çok büyük devrimsel değişikliklere sahne olacağını gösteriyor. Okuduğum birkaç kaynaktan bu yeni ayın getirdiklerini kısaca özetlersem:

İnsanlığın yaratıcı vizyonuna karşı duran bütün güçler bu yeni ayın yenilikler doğurma gücünün farkında, bu doğum yeni bir dünyanın doğumuna benzetilebilir. Ancak bu yeni dünya Uranüs’ün aya olan 180 derece açısından dolayı şimdikinin tamamen zıttı olacaktır. Plüton ve Siyah Ay beraberken kaderdeki ‘gerçek sevgi’ dir. Yani ikinci Rönesans sevgi frekansında doğacaktır. Plüton ve Siyah Ay birlikte fırtınalı olabilir ama her zaman yaratılan sevgi çok güçlüdür ve birbirine adanmışlık öne çıkar. Güneş bu birlikteliği ve bundan doğan çocuğu kutluyor ve kutsuyor.

Bu öyle bir ay olacak ki geri dönüp baktığımızda hepimiz nerede olduğumuzu hatırlayacağız. Bu ay yıkımlar, dağılmalar ve derinden patlamalar olduğunda tutunmamız gereken şey artık karanlık zamanının kesinlikle sona erdiğini bilmemiz. Ne kadar dışımızdaki negatif güçler her şeyi ele geçiriyormuş gibi görünse de olanlar bunun tam tersi. Bu negatifin son çırpınmaları, son savunması. Herkes beklenmeyeni beklemeli ve elinden geldiğince geniş düşünmelidir.

Böyle bir durumda, devasa olaylarda ne yapmalı? İşte o zaman mutlaka Michael’ın burada yayınlanan tavsiye ve öngörülerine kulak vermeliyiz. Sevgi tek gerçektir. Bunu hatırlayın, görünenin arkasına bakın. Işığın tüm karanlığı aydınlığa çevirmesini seyredin.

Bu gece meditasyonunuzda istediğiniz yeniliklerin tohumunu ekin. Unutmayın, yeni ayda taşıdığınız enerji sizi ay sonuna kadar takip eder. Şimdiye kadar netleştirdiğiniz niyetlerinizi evrene yollayın. Dileklerinizi yeniden kalbinizden geçirin. Yeni hayatınızı şimdiden kutlayın.

Sevgi ve ışık dileklerimle

Mor Alev

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/