Bugün Dünya Hayvanlar Günü – Gaia’ya ve Tüm Varlıklarına Teşekkürler

The Masters of Nature Photography -ANUP SHAH MALUI AND THE BUTTERFLIESArkadaşlar, temasına uysa bu blogu kedi, köpek, aslan, kelebek, bukalemun, aklınıza gelecek her türlü doğa harikası hayvan resmiyle doldururdum. Şu kelebeklerin keyfini çıkaran, onlara keyifle bakan gorili bir de kalbinizle görün!

Hayatta kalmamızı sağlayan, tüm dünyanın dengesini kuran ve bize insanlığımızı, içimizdeki sevgi ve şefkati hatırlatan, bizi nasıl olursak olalım güldüren gülümseten hayvanlara, bitkilere ve Gaia’nın tüm varlıklarına sevgi ve ışığımızı gönderelim bugün.

Duam tüm kesilen ağaçların yeniden kök salması, o ağaçlarda yaşayan sincaplardan, kuşlardan karıncalara tüm hayatın geri dönmesi, enerji ihtiyacımızı güneş, rüzgar ve gel-git dalgaları, manyetik güç gibi dünyanın bize bedava sunduğu kaynaklardan karşılanması, insanoğlunun açgözlülüğüne bir son verip bu dünyanın sadece bizim varlığımız için yaratılmadığını derinden anlaması ve Gaia’nın bize olan sonsuz sevgi ve tahammülünü görmesi ve takdir etmesidir.

Sevgi ve ışık dileklerimle

Mor Alev