Bugün Archangel Michael’ın Şölen Günü – Michael’ın Mavi Enerjisi Her Zamankinden Güçlü

harvestArkadaşlar, 29 Eylül kuzey yarımkürede Archangel Michael’ın şölen günü olarak kutlanır. Bundan sadece 100 yıl öncesini bile aklınızda canlandırsanız, artık hasat toplanmış, meyve-sebzeler kurutulmuş, reçeller, turşular kurulmuş, toprak bir sonraki bahar için hazırlanmış, değirmenler durmadan buğday öğütüyorlar… Kış yavaş yavaş gelmek üzere, elmalar ve ayvalar toplanıyor. Mart başından beri hiç durmadan çalışan çifçilerde hem bir rahatlama hem de kışın nasıl geçeceği konusunda biraz endişe var. İşte tam bu zaman bir şükran şöleni veriliyor. Tüm köylerde toplanılıyor ve onları her zaman her yerde koruyan Archangel Michael’a ithaf edilen bu güne Archangel Michael’ın ya da Aziz Michael’ın Şölen Günü deniyor. Bunu bir Hıristiyan geleneği sanmayın, bundan çok önceki zamanlara, insanların toprak ve suyla çok daha barışık olduğu binlerce yıl öncesine dayanıyor bu şölen.

Bugün Michael’a binlerce yıldır edilen teşekkürler ve gönderilen şükran duyguları sebebiyle o ve ekibindeki bütün melekler binlerce defa daha güçlü ve aktif. Patricia Cota-Robles, Michael ve ekibinin bu gücü bugün hasat dolunayından beri gelmekte 5b68fc907afbee6a5e68ca0a7783533folan aşırı derecedeki güçlü enerjilerin fiziksel, enerjik, duygusal ve ruhsal vücutlarımızda ters tepki vermemesi için kullanacaklarını söylüyor. Bildiğiniz gibi bu enerjilere alışık değiliz ve uyum sağlamamız gerekiyor, bu arada fiziksel olarak yorulurken düzensiz kalp çarpıntısı, grip benzeri belirtiler, baş ağrıları, aşırı yorgunluk, baş dönmesi gibi rahatsızlıklar yaşamamız olası. Aynı zamanda benim adına ‘temizlik’ dediğim işlem hala devam ediyor, yani negatif yönlerimiz, eskide kalmış ama affedilmesi gereken olaylar, tekrarlanan hatalar ve bunun gibi pek çok karmik olumsuzlukluklar tamamen yok edilmek için hiç beklenmedik şekilde tek tek göz önüne çıkıyor, bu da bildiğiniz gibi hem özel yaşamalarımızda hem de sosyal hayatta kaos ve kargaşa olarak ortaya çıkıyor. Bizler özellikle de bu blogu sürekli okuyan arkadaşlarla birlikte artık bunu iyi öğrendik, görünenin arkasındakini biliyoruz ve korkmamamız gerektiğini anladık.

Tam ekinoksdan bir hafta sonra bize yine yardım geliyor. Bugün Archangel Michael’ı mutlaka çağırın. Patricia Cota-Robles bugün için bir dua yazmış, ben onu kelimesi kelimesine çevirmedim ama Türkçeye anlamlı gelecek şekilde uyarladım. Bu duayı bugün ve bundan sonra istediğiniz zaman kullanabilirsiniz:

Ben ‘Gerçek Ben’im ve tüm insanlığın Gerçek Benliğiyle bir oldum. Saf İlahi sevginin tek kalp atışı, tek nefesi, tek sesi, tek enerjisi, titreşimi ve bilinci olarak Archangel Michael’ı ve onun güç ve koruma birliklerini çağırıyorum. Işığın gücü ŞİMDİ gelin!

Beni ve tüm insanlığı tek tek Tanrı’nın mükemmelliğinden başka hiçbir şeyin giremeyeceği yıkılmaz, geçilmez ışık kapsülüne alın. Bu tatlı Dünyadaki tüm hayatı sevmekten ibaret olan ilahi görevimizi özgürce yerine getirmemize engel olacak şeylerin hiçbiri giriş yapamasın. Archangel Michael, Güç ve korunma meleklerinden birer tane benim aurama ve yeryüzündeki her insanın aurasına sürekli kalmak üzere yerleştir.  Bu meleklere mavi alev kılıcını derhal kullanmaları emrini ver..

BAĞLARI KESİN, ZİNCİRLERİ KOPARIN, BİZİ ÖZGÜR KILIN! (9 defa tekrarlayın)

Ve böylece bizi ilahi planımızı uygulamaktan alıkoyacak tüm engellerden bizi kurtarın. İnsanlığa ve ışığa hizmet etmemize ket vuran, düşük bilincimizden kaynaklanan engellerden ve dirençten bizi derhal özgür kılın.

BAĞLARI KESİN, ZİNCİRLERİ KOPARIN, BİZİ ÖZGÜR KILIN! (9 defa tekrarlayın)

Bizi her çeşit  eksiklik ve mükemmel olmayana bağlayan tüm enerji bağlarını kesin, bunları kaynağına kadar yok edin. Mavi alevinizi önümüze, arkamıza, iki yanımıza, üstümüze ve altımıza yerleştirin.

MÜHÜRLE, MÜHÜRLE, MÜHÜRLE!

Beni ve yeryüzündeki her insanı mavi alevinle ve koruma kapsülünle şimdi ve sonsuza dek mühürle! Böyle hükmediyorum, Tanrının gücüyle yapıldığını kabul ediyorum. Şükrediyorum.

Archangel Michael, bu blogun oluşumundaki emeklerin ve rehberliğin için ben de özellikle teşekkür ediyorum sana.

Mor Alev


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile çalışmak istiyorsanız buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/