Günün Melek Kartı – Altıncı His

bd59ca86fd445dfebc6ec665c8d23aa2Archangel Raguel

Tekrar eden fiziksel ve duygusal hislerinize dikkatinizi verin çünkü onlar size ilahi rehberlik ediyorlar

Raguel de baş meleklerden biridir ve ismi ‘Tanrı’nın Dostu’ anlamına gelir. Onun sorumluluk alanları düzen, uyum ve adalettir. Aynı zamanda insanlar ve melekler arasındaki ilişkileri de düzenler.

Lütfen bugün hislerinizi onurlandırın. Derin duygulardan veya yoğun hislerden korkmayın. Raguel sizin kendi duygularınız ve diğerlerinin duyguları arasında ayırım yapmanıza yardımcı olacak. Raguel aynı zamanda dışarıdan emdiğiniz enerjileri de temizlemeye yardımcı olacak. Sizi temiz, açık ve sevecen enerjisi olan kişilere, durumlara ve yerlere yönlendirecek. Tabii bütün bunlar için yardım istemeniz gerekiyor.

Tekrarlanan duygularınız ve fiziksel hisleriniz son derece önemli bilgiler içerir, lütfen onları görmezden gelmeyin ve onları takip edin. Onlar dualarınızın cevaplarını içerirler. Raguel ‘Size karmaşık görünen hislerinizi sizin için tercüme edebilirim, böylece açıkça hangi adımları atmanız gerektiğini bilebilirsiniz’ diyor.

Arkadaşlar, hem altıncı hissimiz hem de duygularımız bize tarih öncesinden beri yardımcı oldular. Bir zamanlar sadece avcı ve toplayıcı iken tehlikenin nerede olduğunu işaret ettiler, günümüzde bir odaya girdiğimizde oranın enerjisi hemen bize pozitif ya da negatif bir işaret vermekte, bazen kalbimizin sıkışması ya da midemize atılan bir düğüm gelmekte olan tatsız durumu işaret ediyor, bazen de yine kalbimizde kelebekler uçuşur gibi olduğunda doğru yolda olduğumuzu biliyoruz. Raguel bizi bu hisler üzerinde çalışmaya davet ediyor ki onlar bizim görünenin arkasındakileri anlayabilmemize çok yardım edebilirler.

Teşekkürler Raguel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/