Hafta Sonu için Melek Kartı – Aşk, Birliktelik ve Evlilikler

 

twin flameDaniel

Ben evlilik ve mutlu beraberlik meleğiyim ve size şu anda yardım ediyorum

Arkadaşlar, yemin ediyorum, bu kartı bir ömür hiç ama hiç çekmedim. Ve hiç görmeye alıştığım bir kart olmadığı için de şaşırdım. Acaba aşk kapıda mı? Var olan birlikteliklerdeki tartışmalar sona mı eriyor? Kırık kalpler onarılıyor mu? Bakalım Daniel ne diyor:

Evlilik alanında yardım istemek için Tanrı’ya seslendiniz ve o da beni sizin yanınıza çağırdı. Ben size tatmin edici ve mutlu bir birliktelik için yardım edeceğim. Tanrı ve ben sizin duanıza hiç gecikmeden cevap vermek istiyoruz.

Size yardım etmek istediğim ilk alan evlilikle ilgili geçmiş yaralarınızı iyileştirmek. Sessiz dakikalarda ebeveynlerinizle ilgili tüm acıları serbest bırakmaya razı olmanızı isteyeceğim. Sizden çocukluğunuzdan ve hatta geçmiş hayatlarınızdan gelen evlilikle ilgili tüm negatif duygularınızı nefes verirken dışarıya atmanızı istiyorum.

Bundan sonra elimi kalbinize koyuyorum ve derin nefesler alıp vermenizi istiyorum. Şimdi sizden isteğim ilk aşkınızla ilgili tüm eski acı ve kızgınlığı bırakma konusunda istekli olmanız. Tüm bu eski zehirleri kalbinizden atarken bir sonraki isteğim sizin tüm eski sevdiklerinize dair kenarda köşede kalmış bütün acıları nefesinizle dışarı vermeniz.

Bana izin verin, kalbinizi tüm eski yaralardan temizleyeyim ki şu ana bağlı mutlu bir birlikteliğin keyfini çıkarın. Geçmişin acı verici deneyimlerini tekrarlamamak için geçmişi salıvermek, ait olduğu yerde bırakmalıyız.

Ben sizin kalbinizi özgürleştirmek için buradayım böylece tam olarak sevebilir, mutlu bir beraberlik yaşayabilirsiniz.

Arkadaşlar, şu anda bekar da olsak, evli de hepimizin geçmişten gelen acılar, münakaşalar ve hatta dün yaşamış olabileceğimiz tatsızlıklar mutluluğumuzu küçük birer hırsız gibi çalarlar. Daniel bize bir hafta sonu projesi veriyor. Bence eski acıları tamamen enerji alanımızdan çıkarmak bundan da uzun sürebilir. Yani eğer ilişkilerinizde sorun yaşıyorsanız ya da kalbiniz boşsa bir süre bu egzersizleri yapın. Lovanda’nın sevgi kapsülünü de bu egzersizlere ekleyebilirsiniz.

Teşekkürler Daniel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/